Anjeli a archanjeli

Kto je vašim najvernejším spoločníkom? Kto pri vás stojí po celý život a nikdy vás neopustí? Kto vám dáva lásku bez ohľadu na to, či si ju zaslúžite? Kto vám vždy správne poradí a pomôže aj v tých najhorších chvíľach života? Je to váš anjel strážny …

Anjeli vás strážia na každom kroku

Anjeli sú bytosti svetla a lásky. Usilujú o naše šťastie. Každý z nás dostal anjela ako dar od Boha. Anjel strážny nás sprevádza na ceste životom, chráni nás a je pripravený kedykoľvek a s čímkoľvek pomôcť.

Anjel však smie do života zasahovať len v tých najkritickejších chvíľach. Ctí zákon slobodnej voľby, a tak môže skutočne pomôcť len v prípade, že ho požiadame.

Ako požiadať anjelov o pomoc?

S anjelmi možno nadviazať spojenie slovom aj myšlienkou. Komunikácia môže mať rôznu podobu, vždy je však naplňujúca, inšpirujúca, pozitívna a príjemná. Môže ísť o mimoriadne vizuálne alebo zvukové vnemy, podvedomé hlasy, intuitívne konania alebo najrôznejšie znamenia, napríklad anjelské čísla.

Ak chcete anjelov osloviť, môžu vám pomôcť anjelské karty ako najjednoduchší spôsob komunikácie s anjelmi. Anjelské karty sú jednoduchým prostriedkom komunikácie s anjelmi, sú zdrojom čistej lásky, energie a sily. Dávajú odpoveď na všetky otázky života. Rovnako ako anjeli sú vždy naplnení láskou a pozitívnou energiou, tak aj anjelské karty sú na rozdiel od iných iba pozitívne. Viac o anjelských kartách.

Anjeli sú pripravení pomôcť aj vám!

Len je potrebné ich o to požiadať. Udržať energetické spojenie s anjelmi vyžaduje jasnú myseľ, otvorené srdce a hlboké vnímanie. Preto nemusí byť jednoduché anjelské posolstvo rozlúštiť. Pomôcť môžu anjelské karty ako najjednoduchší spôsob komunikácie s anjelmi.

A potom je tu ešte ďalší spôsob – požiadať nejakého sprostredkovateľa, ktorý s anjelmi vie komunikovať. Vyberte si z našich kvalifikovaných odborníkov. S anjelskými kartami už mnoho rokov pracuje niekoľko z nich, napríklad veštica Daniela.

Zavolajte do našej online veštiarne na telefón 0988 612 700. Skúsené veštice a veštci sú tu pre Vás naživo 24 hodín denne. Radi Vám pomôžeme!

Poslovia Boha sú tu pre vás

Anjeli sú poslovia nebies. Doslova. Ich označenie pochádza z gréckych slov “Archon” – vládca a “angelos”, ktoré sa prekladá ako “posol”. Anjel je tak poslom najvyššieho, pomocníkom Boha.
Ďalší výklad slova odkazuje na egyptský symbol “Ankh” – “kľúč k životu” a “El” s významom “Svetlo Božie”. Anjeli prinášajú už podľa svojho mena rozlúštenie životných záhad, sú živým svetlom od Boha.

Anjeli sú jemnohmotné bytosti. Sú tvorené inteligentnou vesmírnou silou, aby boli oporou aj v bežnom pozemskom živote.

Ríša anjelov

Anjeli sú duchovnými bytosťami s úlohou naplniť Božský plán. Najbližšie k Bohu majú archanjeli. Za najvyššieho liečiteľa sa označuje archanjel Rafael.
Nad ľuďmi bdejú strážni anjeli ako sprostredkovatelia s ďalšími anjelmi, archanjelom a Bohom. Vedľa anjelov strážnych existuje ešte celá rada ďalších anjelov. Anjeli môžu mať rozličné, väčšie či menšie úlohy – môže ísť o anjelov lásky, anjelov hojnosti, múdrosti alebo anjelov liečenia.

Tak ako anjeli bdejú nad ľuďmi, existujú aj ďalšie jemnohmotné bytosti, ktoré sa starajú o Zem ako takú, o prírodu, zvieratá a rastliny. Patria k jednému zo štyroch živlov a nazývame ich preto elementárne bytosti. Ide o víly, škriatkov, nymfy alebo napríklad jednorožce Aj tieto bytosti v sebe nesú pozitívnu energiu, čistú lásku a schopnosť pomáhať.

Anjelská terapia

Komunikácia s anjelmi sa označuje ako anjelská terapia. Tá pomôže nájsť stratenú rovnováhu, šťastie a radosť zo života. Dokáže rozkľúčovať nielen osobné, ale aj pracovné, zdravotné alebo finančné ťažkosti. Anjelskou terapiou a výkladom anjelských kariet sa zaoberajú aj niektorí naši veštci a veštice. Zavolajte im do našej online veštiarne na telefón 0988 612 700.

Ako anjeli pomáhajú?

Anjeli majú jednu zvláštnosť – nevyvíjajú sa. Na rozdiel od všetkých pozemských bytostí sú stále rovnakí, zo svojej podstaty sú úplne dokonalí a celiství. Nesú v sebe ženský aj mužský princíp súčasne. Nie sú obmedzení časom ani priestorom, nevzťahujú sa na nich fyzikálne zákony, môžu nadobúdať akýkoľvek tvar. Aj preto anjeli dokážu pomôcť s akýmkoľvek problémom.

Môže ísť o maličkosť aj o zásadné problémy v osobnej, pracovnej, finančnej alebo aj zdravotnej rovine. Anjeli vám dajú silu a naplnia vás energiou, ukážu jasné kroky, ako prekonať všetky ťažkosti.

  • Anjeli pomáhajú každému, nikoho neodsudzujú.
  • V každom človeku vidia božskú energiu.
  • Sú naplnený bezpodmienečnou láskou.
Čítať ďalej:

veštice online