Anjelské svetlo – liečivá energia aj ochranný štít

Anjelské svetlo je liečivým druhom vesmírnej energie. Je jedným zo spôsobov, ako využiť anjelskú pomoc. Zároveň sa môže stať ochranným energetickým štítom proti temným silám.

Zdroj lásky a sily k uzdraveniu

Svetlo je anjelskou substanciou. Je naplnené anjelskou láskou, ktorá dokáže hojiť rany na duši. Pôsobí ako hojivý obväz na všetky bolesti, utrpenia a krivdy.

Na anjelské svetlo sú priamo napojení anjeli. Je milujúcou, živou entitou s dokonalou inteligenciou. Je k dispozícii každému. Každý ho môže prostredníctvom svojho srdca a srdcovej čakry využiť ako zdroj lásky a energie.

Rovnako ako sú anjelské bytosti v každom okamihu pripravené pomôcť s akýmkoľvek problémom, je tu aj ich svetlo, ktoré môže kedykoľvek s čímkoľvek pomôcť. Prostredníctvom anjelského svetla možno liečiť seba aj druhých, svetlo sa dá zasielať na diaľku. Obdobne funguje aj liečebná energia reiki.

Štít proti negatívnej energii

Anjelské svetlo predstavuje ochranný energetický štít proti zlu a negatívnym emóciám. Stačí si len predstaviť čisté biele svetlo, ktoré vás obklopuje. Svetelný štít môže obklopiť a ochrániť tiež vašich blízkych, váš dom či pozemok. Dokáže zaistiť bezpečie, lásku a domov.

Môže pomôcť citlivým jedincom v situáciách, kedy sa musia stretnúť s negatívne naladenými ľuďmi alebo tzv. energetickými upírmi.

Závoj z bieleho svetla, energetický štít vás ochráni na niekoľko hodín, potom je potrebné ho obnoviť, rovnakou vizualizačnou technikou ako na začiatku. Stačí si len predstaviť nepreniknuteľnú vrstvu žiarivého, čistého, bielo skvejúceho sa svetla.

Trojnásobná svetelná ochrana

Závojom z anjelského svetla sa dá ochrániť pred vstupom do neznámych miest. Je štítom proti preberaniu energie od zlých alebo chorých ľudí.

Ak viete, že sa stretnete s negatívnymi energiami iných ľudí a ste natoľko citliví, že by vás mohli zasiahnuť, energetický štít môžete ešte posilniť. Predstavte si tri vrstvy svetla, prvá bude tvorená bielym svetlom. Nad ňou bude žiariť smaragdovo zelené svetlo. Horné svetlo bude fialové, odrazí akékoľvek negatívne pôsobenie.

Farebné anjelské svetlo

Biele svetlo je univerzálnym spôsobom, ako privolať anjelskú pomoc. To anjeli vás prostredníctvom svetla obklopia a bdejú nad vašimi krokmi. V rôznych situáciách môžete využiť rôzne typy anjelskej pomoci prostredníctvom rôznych farieb svetla.

Anjeli šíria predovšetkým vibráciu lásky, tú podporuje aj ružové svetlo. Prináša milujúcu energiu. Ochráni vás pred negatívne zmýšľajúcimi ľuďmi, ich myšlienkami, správaním i emóciami. Ružové svetlo do vášho srdca prepustí iba lásku.

Smaragdovo zelené svetlo harmonizuje energie. Pomôže vám vo chvíľach, keď túžite po rovnováhe tela, mysle a duše. Zelené svetlo lieči. Pomôže chorým alebo zraneným ľuďom.

Fialové svetlo je psychickou ochranou, zvyšuje vibrácie na duchovnú úroveň. Umožní povzniesť sa nad problémami, odovzdať sa božskému vedeniu. Súčasne odráža nízke energie.

Dúhové svetlo podporí vaše najlepšie vlastnosti. Je tiež uzdravujúcou energiou, ktorú môžete využiť pre seba i pre svojich blízkych.

Ako privolať anjelskú pomoc?
Anjelské svetlo privoláva anjelskú, láskyplnú, milujúcu a liečivú energiu. Anjelské svetlo je prístupné všetkým, bez výnimky. Má pritom len pozitívne pôsobenie, tmavé energie k nemu nemajú prístup. Nie je možné s ním pracovať zle.

Ak sa vám vizualizácia nedarí, môžete sa s anjelmi spojiť napríklad aj prostredníctvom anjelských kariet alebo aj s pomocou prostredníka. Tým môže byť aj veštica Daniela, ktorá na komunikáciu s anjelmi využíva práve anjelské karty.

veštice online