Posolstvo anjelov

Rok 2024 je rokom NÁSLEDKOV, ale aj nových príležitostí, začiatkov a ukončenia všetkého starého, nezdravého a neradostného. Zároveň je rokom HOJNOSTI a NAVRÁTENIA SA K SEBE SAMA.

V roku 2023 sme zažili veľmi náročné a ťažké obdobie, mnohí prišli o svojich blízkych milovaných, o prácu, o istotu, a prihodilo sa mnoho nemilých záležitostí. Vplyv na nás mali aj okolnosti z vyšších miest a celkovo na všetkých pôsobila energia všetkého okolo nás. To nás všetkých uviedlo do strachu, rozpakov, chaosu, hnevu a nedôvery. Avšak nič nie je bez dôvodu. Minulý rok by sa dal nazvať, najmä v poslednej štvrtine, rokom chaosu a nezmyselných rozhodnutí.

Rok 2024 je rokom následkov a to v oveľa širšom rozmere, než si myslíme. Stále si veľmi málo uvedomujeme, že najväčším nepriateľom môžeme byť my sami sebe. Predovšetkým svojimi myšlienkami, slovami a vetami, ktoré nevedome používame, alebo si ich prostredníctvom robíme aj srandu. Prichádza niečo ako karma. Následky sú vlastne akousi karmou, každý ako jednotlivec, ale aj človek v spoločnosti, teraz budeme žať všetko, čo sme vyplodili. Vo svojich slovách, myšlienkach a prístupe k sebe, k životu, k ľuďom okolo seba, k prírode, ku všetkému, s čím tu spoločne všetci žijeme. A to ako v dobrom, tak v nedobrom. Počujeme, ale nepočúvame, keď je nám stále dookola opakované – všetko, čomu venuješ pozornosť, živíš, rastie a vyvíja sa.

Čomu venuješ svoje myšlienky a pozornosť? Láske, radosti, inšpirácii, nádeji, viere alebo hnevu, strachu, závisti, žiarlivosti, nedôvere, nadávaniu všetkému okolo seba? Čomu svojou pozornosťou dávaš svoju silu, energiu, kus seba samého? Koľko času denne venuješ radosti a tomu, koho miluješ? Na druhú stranu všetko toto doznieva a zároveň to všetko vedie k ukončeniu zla a otvoreniu sa láske a Svetlu. Stále opakujem, že každý z nás sa narodil s nejakým poslaním, talentom, úlohami. Môže to byť duchovné, praktické, materiálne, na tom nezáleží. Najmä my, Česi, sme vždy boli veľmi kvalitný národ. Každý z nás niečo vie a dokáže. A všetko to dianie, ktorým sme si posledné roky prešli, sú o tom, aby sme pochopili, že nám nezostáva nič iné, než sa vrátiť k sebe, svojim koreňom, svojmu talentu a úlohe. Každá duša sa narodí s nejakým talentom. Nezáleží na tom, či je to mlynár, úradník, duchovný pomocník, lekár, upratovačka, predavač, opravár… Zdroj všetkej sily a bohatstva máme každý sám v sebe. Je najvyšší čas vrátiť sa k sebe. Vzájomne si vzájomne dávať to, na čo máme talent a cit. Potom budeme mať všetci dostatok všetkého, čo potrebujeme. A celé posledné roky sú vedením k tomu, si to uvedomiť a niečo s tým robiť. Je čas robiť to, čo milujeme pre seba a ostatných. Nikto nemá ľahšiu alebo ťažšiu prácu. Každý máme to, čo mať máme. Čo z toho vyplýva? Že sme v tomto roku dostali šancu uzdraviť seba, našu krajinu a dať všetko do poriadku. Ale s radosťou, láskou a nádejou. Tento rok je vhodný na zmenu práce, na založenie podnikania, vytváranie nových projektov, nájdenie seba samého a svojho životného poslania. Niektorí kolegovia to nazývajú rokom Hojnosti a áno, je to tak. V tomto roku sa nám ponúka Hojnosť a tiež veľké uvedomenie a značný vnútorný osobný rast a vývoj. Je vhodný pre vzdelávanie, vytváranie nových inšpirujúcich možností a bude dosť pre každého. Teda pre každého, kto pochopí, o čo ide. Ten, kto v to neverí a zostane skeptický, nahnevaný a vypočítavý, zožne to isté, čo dáva. Bude to veľmi náročný rok. Ale je plný inšpirácie, a anjeli nám prichystali všetko, čo na to potrebujeme. Nedostaneme to na striebornej tácke, ale budú k nám prichádzať ľudia a situácie, ktoré budeme v danej chvíli potrebovať.

Následný rok 2025 bude rokom ukotvenia. To, čo všetko teraz vytvoríme, spustíme, otvoríme, to všetko budeme môcť v budúcom roku ukotvovať. Všimli ste si, koľko stromov odišlo, bolo napadnutých? Áno, strom je totiž symbolom života, zdravia a pevných koreňov, rodiny. Aj príroda s nami drží tento krok, zbavuje sa nezdravých stromov a spoločne budeme so stromami vyrastať, liečiť sa, tvoriť nový vzduch, nové plody, nové chute, nové vône. Nie umelé, ale tie skutočné, pretože ako príroda a stromy sú plné lásky, môžeme aj my svojou láskou srdca byť súčasťou tohto procesu. Čo skúsiť na Vianoce stromy uchovať a nie ich zlikvidovať, pre jedny Vianoce? Prečo nemať zasadený strom pre všetky roky, prečo každý rok brať roky rastlé stromy, aby sme mali „živý stromček“ na Vianoce? Práve ako živý skončil, pretože prišiel o svoje korene. Berieme mu ich, aby sme mali „pekné Vianoce“. Vnímajme súlad všetkých vzájomných súvislostí. Čím viac stromov oddelíme od koreňov, najmä na Vianoce, ktoré majú byť sviatkom rodiny, tým viac vlastne likvidujeme aj svoje vlastné korene. Tento rok sa všetko otvára a začína, dočisťuje, dokončuje. Uzatvárajú sa kruhy a otvárajú sa nové etapy, príbehy a kapitoly. Je rokom príprav a ladenia. Následne príde prehodnotenie av budúcom roku ukotvenie. Je na každom z nás, ku ktorej „parte“ sa pripojíme. Či k tej tvorivej, alebo k tej ničivej. Máme na výber stranu radosti, inšpirácie, nádeje, elánu a lásky, alebo stranu sťažovania sa, hľadania vinníkov, sebalitovania sa, nadávania na ostatných, na r

Čítať ďalej:

veštice online