Horoskopy

Vo hviezdach je pravda. Niekto im síce neverí, no i napriek tomu musí uznať, že na nich predsa len niečo bude. Predpovedané veci, ktoré sa splnia, to nemôžu byť samé náhody, ako si niektorí skeptici myslia. Horoskopy sú starobylým spôsobom predpovedania budúcnosti. Pôvod slova  horoskopy je odvodzovaný z gréckeho slova horoskopos, čo je v preklade znamenie času.

Horoskopy

Prvé horoskopy

Zostavenie prvých horoskopov sa pripisuje babylonským kňazom – astrológom, ktorí ako prví na svete rozdelili cestu Slnka medzi dvanásť jednotlivých súhvezdí, teda skôr znamení. Okolo roku 200 pred naším letopočtom sa objavuje nový spôsob zostavovania horoskopov, takzvaný helénsky. Tento se v takmer nezmenenej podobe používa dodnes.

Už dlhé storočia nám tak horoskopy pomáhajú nahliadnuť do ďalekej i blízkej budúcnosti. Dokážu odpovedať na zdanlivo nezodpovedateľné otázky a uľahčiť vám vaše rozhodovanie v ťažkých chvíľach.

Horoskopy a nedôverčiví

Tak ako všade, aj u horoskopov sa nájdu ľudia, ktorí im neveria. Neveria tomu, že je možné nazrieť pod pokrievku budúcnosti. Sú k tejto možnosti skeptickí a nedokážu si ju pripustiť. Je nutné podotknúť, že takíto ľudia sa o horoskopy a astrológiu nikdy ani okrajovo nezaujímali. Aké ľahké je jednoducho odsúdiť neznáme. Avšak tí z vás, ktorí už s horoskopmi majú nejaké skúsenosti, nám iste dajú za pravdu, že na nich niečo bude. Áno, skutočne pomáhajú presne odhaliť budúcnosť. Akoby každý z nás mal pevne daný osud.

Združujeme totiž jedine skutočných a kvalitných profesionálov v obore horoskopov a veštenia.

Typy horoskopov

Horoskopy môžeme rozdeliť do skupín podľa jednotlivých typov, teda presnejšie povedané podľa ich zamerania. Pozrime sa na niektoré z nich.

Osobný horoskop

Zaujíma vás, ako sa vám bude dariť? Nemáte žiadnu konkrétnu otázku? Nechajte si zhotoviť osobný horoskop, ktorý vám prezradí, čo vás čaká a neminie. Ide o najčastejší spôsob veštenia budúcnosti, už po stáročia veľmi obľúbený. Môžete si tiež nechať vypracovať horoskop na celý konkrétny rok – ten vám prezradí všetky udalosti, ktoré vás v tomto roku postretnú, a vás tak nič neprekvapí.

Horoskop lásky

Horoskop lásky patrí medzi najobľúbenejšie horoskopy. S ľahkosťou vám prezradí, či, kedy a kde nájdete toho pravého partnera pre život. Teraz už viete, aké máte ohľadne horoskopov možnosti. Neváhajte kontaktovať niektorého z našich astrológov a nechať si zhotoviť veštbu na mieru.

Partnerský horoskop

Pokiaľ máte problémy vo vzťahu alebo sa len chcete uistiť, že vás partner je ten pravý, neváhajte a pýtajte si partnerský horoskop. Hviezdy vedia všetko, stačí sa len spýtať človeka, ktorý im rozumie a máte po starostiach.

Horoskop zdravia

Každý chce vedieť, ako na tom je a bude po zdravotnej stránke. Pýtate sa – nestretnú mňa či mojich blízkych vážne zdravotné problémy? Spýtajte sa astrológa, ktorý s pomocou hviezd všetko zistí.

Detský horoskop

Zdravie potomkov je pre nás snáď dôležitejšie než to vlastné. Tomuto tvrdeniu bude málokto oponovať. Uistite sa, že vaše dieťa nestretne nič zlé. Stačí so skúseným astrológom nahliadnuť do detského horoskopu.

Erotický horoskop

Zistite, akú milostnú polohu má váš partner či partnerka najradšej. Erotický horoskop tiež môže odporučiť najvhodnejšie praktiky milovania a dokáže prezradiť erotogénne zóny jednotlivých znamení.

Čítať ďalej:

veštice online