Posolstvo anjelov pre 2015

Posolstvo anjelov

Rok 2014 bol pre mnoho ľudí jedným z najťažších a najboľavejších rokov z poslednej doby a koniec roka zrejme u mnohých v tomto duchu vrcholil. Je to preto, že sa už pred niekoľkými rokmi začal meniť Nový vek a dá sa povedať, že sa začali vyplavovať na povrch všetky staré zažité nesprávne programy a vzorce, ktoré sa nachádzali v takzvanom “procese liečenia a čistenia”.

Koniec roka 2014 bol teda celkovým ukončením všetkých týchto nepríjemných a boľavých udalostí. U každého je časový smer iný, podľa toho, na akom duchovnom vývoji a uvedomení kto je. Niekomu nastali zmeny už v roku 2014, niekto do nich prechádza teraz na prelome roka a pre niekoho sa začnú uskutočňovať v tomto Novom roku 2015. U niekoho začal proces premeny aj niekoľko rokov späť.

Anjelské posolstvo pre rok 2015 je veľmi priaznivé, láskyplné a priateľské. Tento Nový rok je Novým začiatkom novej životnej etapy pre každého z nás. Mnoho ľudí si začalo alebo začína uvedomovať, že život nie je len o praktických a reálnych udalostiach, ale že sa za všetkým skrýva určitá hlbšia podstata.

Rok 2015 je v energiách priateľstva, hojnosti, radosti. Ľudia budú lepšie myslieť, viac na sebe pracovať, viac prejavovať svoje nadanie, talent a dary, ktoré má v sebe ukryté každý. Tento rok budeme kreatívne tvoriť budúcnosť ako svoju, tak budeme súčasťou aj nových udalostí v budúcom živote ostatných ľudí, živých tvorov, prírody a všetkého živého. Je tu určitá spolupráca a harmónia, všetko sa dostáva do rovnováhy. Je to pravdepodobné, pretože nastal vek Vodnára, ktorý prináša rovnováhu a tvorivosť. Budú sa plniť naše už vyslané želania, budú sa zhmotňovať v našom praktickom živote. Budú sa zhmotňovať naše myšlienky, je teda stále dôležité prikladať veľkú dôležitosť našim myšlienkam a strážiť si ich a nepodceňovať ich silu v tom, ako vytvára v našom živote presne to, čo je ich obsahom. Myšlienky majú obrovskú moc a silu a je veľmi dôležité, čo v nich nosíme, pretože to, na čo myslíme, to priťahujeme a vytvárame. Ak máme strach, potom presne priťahujeme do svojho života to, čoho sa obávame.
Myšlienky môžu byť naším najlepším radcom a pomocníkom, ale tiež veľmi mocným nepriateľom. Je na každom z nás, akým myšlienkam dáme prednosť a ako na sebe v tomto smere budeme pracovať. Ako sa teda rozhodneme myslieť? Toto nové obdobie nám práve krásne pomáha si toto uvedomiť a naučiť sa s tým pracovať. Prišiel nám teda rok zmierenia, pokory, splnených prianí, radosti, nových začiatkov a novej nádeje.

Posolstvo anjelov v oblasti vzťahov pre rok 2015

V roku 2015 sa ešte stále budú vzťahy riešiť a liečiť. Preto sa bude mnoho párov rozchádzať a nachádzať tých správnych životných partnerov. Nezadaní majú šancu stretnúť svoju spriaznenú partnerskú dušu. Tento rok bude veľmi emotívny a bude na vzťahy špeciálne zameraný. Je potrebné si uvedomiť, že vzťahy založené na všetkom možnom okrem lásky nemajú šancu prežiť, ak sa samozrejme obaja partneri nerozhodnú konečne dať láske priestor, pretože si uvedomia, že to je jediná cesta. Potom je tu šanca na obnovenie týchto vzťahov a ich vyliečenie. Je potrebné otvoriť sa sebe, láske a pravde. Odložiť iluzórny postoj a zbaviť sa pocitu závislosti na partnerovi. Duša sa oslobodí a tak sa takýto vzťah dostane do vyšších úrovní v láskyplnom prežívaní. Láska má byť bezpodmienečná. Milovať je potreba bezpodmienečnou láskou, nemilujeme druhého za niečo, za to si ich vážime, láska plynie sama o sebe a nepotrebuje žiadne podmienky, pravidlá a zásady.
Zhruba od leta do konca roka mnoho ľudí stretne svoju spriaznenú partnerskú dušu, alebo mnoho párov dokončí liečenie svojho vzťahu. Od druhej polovice roka bude viac lásky medzi ľuďmi, viac šťastných manželstiev, bude teda priaznivá doba na uzatváranie sobášov, alebo naopak pre rozvody.
Nie je nutné podnikať aktívne akékoľvek kroky, ak necháme všetko prirodzene plynúť, začne nám veľa vecí dávať zmysel. Všetko sa prirodzene vyvinie, krok po kroku tým správnym smerom, ak to nebudeme tlačiť, prehnane riešiť. Jednoducho, všetko bude plynúť presne tak ako má, aby sme boli v živote šťastní a naplnení, milovaní a aby sme milovali, boli plní životnej sily a novej tvorivej životodarnej energie.

Anjelské posolstvo v ekonomickej oblasti – práca, financie v roku 2015

Aj v tejto oblasti sú veľmi priaznivé karty. V tomto roku sa vyriešia súdne spory ohľadom materiálnych rokovaní v prospech všetkých zúčastnených. Rozbehnuté finančné projekty dôjdu k prosperite, mnoho ľudí má nádej začať v novom zamestnaní, ktoré im prinesie naplnenie po všetkých stranách. Aj keď začiatok roka bude ešte vyzerať beznádejne a nie úplne po finančnej a po pracovnej stránke priaznivo, príde čoskoro zmena. V podstate sa jedná o prvú polovicu roka, kedy sa táto oblasť bude zlepšovať a v tej druhej už by pre mnohých z nás mala byť situácia finančne i pracovne priaznivá. Mnoho ľudí si nájde tú správnu prácu, rozbehne svoje podnikanie, alebo postúpi vyššie tam, kde je. Je však potrebné stále na sebe pracovať, zrovnať si v hlave, čo mi má moja pracovná oblasť priniesť, aké finančné ohodnotenie si žiadam a predstavujem, čo očakávam. Je potreba otvoriť oči a opäť sa pozerať na veci pravdivo a zbaviť sa iluzívnych postojov. Celkovo je nutné pracovať na svojom postoji vo vzťahu k peniazom, k činom, ktoré sa týkajú finančnej oblasti, pracovať na svojom postoji k svojej sebaúcte, k svojim hodnotám a rozvíjať svoj talent a dary, ktoré v sebe každý nosíme. Všetko so všetkým súvisí. Ako náhle máme nejaký blok v jednej oblasti, môže v určitých súvislostiach pôsobiť aj na oblasti ostatné. V neposlednom rade je tiež vhodné obdobie pre pôžičky, úvery, hypotéky. Všade okolo nás sa budú objavovať a ponúkať rôzne možnosti, ako dôjsť k finančnej hojnosti a preto buďme otvorení a všímajme si znamenia.

Anjelské posolstvo zdravotnej a psychickej v stránke pre rok 2015

Zdravotná, fyzická stránka je spojená s našou dušou, teda psychikou. Všetky choroby prichádzajú z nejakého psychického stavu a vplyvu a každá choroba, alebo fyzická bolesť je správou duše, že niekde nie je niečo v poriadku. Začiatok roku bude pre mnohých znamenať pobyt v nemocnici, liečenia doma alebo vyhľadávanie a liečenie prírodnou alternatívnou cestou, prípadne za pomoci liečiteľa, psychoterapeuta. V druhej polovici roka sa ale budeme cítiť oveľa lepšie aj po fyzickej stránke, čo bude úzko súvisieť s tým, aký život a emócie budeme prežívať. Vzhľadom k tomu, že sa nám má život celkovo premieňať v naplnenie a šťastie, je automatické, že aj naše zdravie sa bude veľmi výrazne lepšiť. Ako som už raz napísala, všetko so všetkým súvisí. A podľa toho, ako budeme pracovať na sebe a našich plánoch a prianiach v ostatných oblastiach, ako sa budeme cítiť a ako budeme svoj život prežívať, tak sa bude aj naše telo prirodzene adekvátne liečiť, zlepšovať a prispôsobovať po zdravotnej stránke.

Ako vidíte, posolstvo anjelov pre rok 2015 je veľmi inšpirujúce, plné nádeje a uzdravenia. Spolupracujte s archanjelom, s anjelmi a s našimi strážnymi anjelmi, doprajme si radosť sebe i druhým a prežívajme tento rok naplno. Je na každom z nás, či využijeme energiu nebies, ktorú nám pre tento rok vysielajú, alebo či sa jej budeme brániť a odďaľovať šťastný, láskyplný a naplnený život. Posolstvo je síce láskyplné a vrelé, ale stále je nutné na sebe pracovať, rozvíjať sa, otvoriť sa Božiemu vedeniu, príliš sa nesnažiť, nelipnúť na tom, čo nemôžeme mať.
Premýšľajme o svojich želaniach, o tom čo chceme, odovzdajme sa pravde a zbavme sa ilúzií, ktoré nie sú skutočné a berú nám všetku energiu. Pracujme na tom, aby sme sa zbavili závislostí a negatívnych prejavov našej duše. Venujme čas rozjímaniu a rozprávaniu sa svojím vnútrom, aby sme vedeli, čo je našou podstatou a aká je naša cesta. Anjeli, vesmír, Boh nám teraz dali prostriedky a možnosti, ako začať skutočne a pravdivo žiť. Akú cestu si zvolíš Ty? A Ty? Alebo napríklad Ty?

Afirmácia pre rok 2015

“Milujem sa bezpodmienečnou láskou a prijímam sa taký / á aký / á som.
Som dokonalá Božia bytosť, všetko zvládnem a som v bezpečí.
Svoj život prežívam v naplnení, radosti, láske a nekonečnej hojnosti.
Ďakujem, že som každým dňom lepším človekom.
Ďakujem za dokonalé zdravie a stálu životodarnú energiu. ”

veštice online