Veštica Mária

Veštica Mária
Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 612 704
Napíšte SMS v tvare:
VESTENIE + vase datum narodenia + vasa otazka
a pošlite ju na telefónne číslo
7012
 • Otázku formulujte čo najkonkrétnejšie.
 • Ak sa Vaša otázka týka partnera, napíšte aj jeho dátum narodenia.
 • Dĺžka jednej SMS správy je maximálne 160 znakov.
 • Príklad textu SMS: Vestenie 8.10.1982 co ma caka v laske?

zavrieť

SMS veštenie:
Napíšte SMS v tvare
VESTENIE text
a pošlite ju na číslo 7012

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Zameranie:

 • Alternatívna medicína
 • Posielanie pozitívnej energie
 • Reiki - uzdravovanie tela i duše

S čím Vám pomôžem?

 • Zdravotné ťažkosti, diagnostika, liečenie, pebúdzanie samoliečivých schopností tela
 • Otázky týkajúce sa starostlivosti o seba
 • Riešenie energetických tokov

Keď sa vám nedarí…

Možno sa dlhodobo necítite dobre, nič sa vám nedarí, telo neslúži tak, ako by malo. Hovoríme tomu smola, často ide o negatívnu energiu, ktorá sa nám doslova prilepila na päty. Nevešajte hlavu, negatívnej energie sa dá zbaviť, môžem vám s tým pomôcť …

Všetci to poznáme. Niektorí ľudia okolo seba šíria pozitívnu energiu, doslova žiaria, zatiaľ čo iní na ostatných pôsobia ako energetickí upíry. Niektorí ľudia skutočne dokážu druhým na energetickej úrovni ublížiť. Šíria negatívne emócie a tým druhým škodia, nepriamo aj priamo. Bohužiaľ môže ísť o ľudí, s ktorými sme denne v kontakte, môže ísť o našich rodinných príslušníkov, partnerov či expartnerov. Negatívna energia sa vie držať človeka veľmi dlho, kým s tým niečo neurobí.

Zaoberám sa energetickými vzťahmi, alternatívnou medicínou a liečiteľstvom. Ak vás trápia negatívne energie, ak vás trápi niečo, čo neviete pomenovať, zavolajte. Spoločne odhalíme príčinu vašich problémov a zjednáme nápravu. Rovnako ako sa dá odoberať energia negatívna, dá sa aj tá pozitívna poslať. Rada ju pošlem aj vám.

Cesta ku šťastiu

Energia nepozná priestor ani čas, preto stačí aj telefonický kontakt. Aj na diaľku spolu môžeme nadviazať vzťah a nájsť lepší smer, odhaliť cestu k šťastiu, psychickej pohode a k zdraviu.

Nie je to ľahké odpútať sa od nešťastia a negatívnej energie druhých ľudí. Ale ide to. Ja viem ako a moji klienti sú dôkazom, že nič nie je nemožné. Pomôžem vám prostredníctvom energie reiki. Je to veľmi jemná a nenásilná metóda, ktorá dokáže harmonizovať energiu, uľavuje dušu i telu, uzdravuje a dodáva silu.

Možno hľadáte cestu k uzdraveniu a moderná medicína s neosobným prístupom a riešeniami v podobe množstva syntetických preparátov ju nenašla. Môžete to skúsiť inak, alternatívnou medicínou, ktorou sa zaoberám ja.

Spoločne sa môžeme vydať na začiatok vašej cesty, odhaliť príčinu problémov. Potom môžeme nájsť aj cestu budúcu, cestu ku šťastiu. Prvým krokom je telefonát. Som pripravená vám pomôcť, nech už sú vaše problémy akékoľvek.

Ťažkosti môžu byť akékoľvek

Všetko je možné, stačí tomu veriť. Ľudia nemusia byť nešťastní, utrápení a chorí. Existuje sila, uzdravujúca energia, ktorá dokáže takmer zázraky. Stačí sa na ňu spoľahnúť.

Nemôžem za vás vyriešiť vaše problémy, ale môžem odhaliť cesty, ktorými sa vyriešiť skutočne dajú. Je jedno aká neriešiteľná situácia to je. Pomáham ľuďom s rôznymi starosťami, pomáham tam, kde iní zlyhali. Prirodzenou cestou sa starám o to, aby ľudia opäť našli stratenú energiu a vlastnú sebauzdravujúcu silu.

Zavolajte mi na moje číslo 0988 612 704, ak vám chýba energia. Kontaktujte ma, ak potrebujete silu, odhodlanie a motiváciu. Rada pomôžem aj vám.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • Oľga, Banská Bystrica

  Od tej doby, čo som objavila Máriu, som obmedzila návštevy lekárov na minimum. Všetko s ňou najprv konzultujem. Lekárom síce stále verím, ale viac som si obľúbila alternatívnu medicínu, ktorá môže dobre a prírodne pomôcť tam, kde lekári nasadzujú chémiu v podobe rôznych tabletiek a piluliek.

  Hodnotenie: 5
 • Milada, Senica

  Dlho mi veci nevychádzali tak, ako by mali. Bola som z toho nešťastná. Jedného dňa som ale zavolala Márii, ktorá objavila, že na mne pôsobí istá negatívna energia, ktorú mi predal môj expriateľ. S jej pomocou som sa jej dokázala zbaviť a od tej doby sa cítim omnoho lepšie. Veci sa daria a moja chuť do života je väčšia než kedykoľvek predtým.

  Hodnotenie: 5
 • Jana, Michalovce

  Ďakujem pani Márii, veľmi pomohla mne a mojim deťom.

  Hodnotenie: 5
 • Radoslava, Šaľa

  Vďaka Márii som spoznala kúzlo a silu alternatívnej medicíny. Nahliadla som do tajov tohto svojrázneho odboru a ten ma doslova uchvátil. S Márií som v pravidelnom kontakte a musím povedať, že len málo ľudí vie o alternatívnej medicíne toľko čo ona.

  Hodnotenie: 5
 • Sona Fulemile, Svajčiarsko

  Neviem napisat hodnotenie este som to nevyskúšala ale myslim si ze moze byt dobra v svojom obore ; kazdeho cloveka je nazor iny ja by som jej mozno verila keby som to vyskúšala ked mi zodpovedne na moje otazky

Napíšte odporúčanie

Vizitka

QR kod

veštice online