Veštica Tatiana

veštica Tatiana
Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 700 604
Napíšte SMS v tvare:
VESTENIE + vase datum narodenia + vasa otazka
a pošlite ju na telefónne číslo
7012
 • Otázku formulujte čo najkonkrétnejšie.
 • Ak sa Vaša otázka týka partnera, napíšte aj jeho dátum narodenia.
 • Dĺžka jednej SMS správy je maximálne 160 znakov.
 • Príklad textu SMS: Vestenie 8.10.1982 co ma caka v laske?

zavrieť

SMS veštenie:
Napíšte SMS v tvare
VESTENIE text
a pošlite ju na číslo 7012
tv
Poznáte z TV!

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Zameranie:

 • predvídanie budúcnosti
 • biela africká mágia
 • tarotové karty
 • orákulum

S čím Vám pomôžem?

 • partnerské, rodinné a spoločenské vzťahy
 • čistenie aury
 • otázky ohľadne budúcnosti

Čo mám v rukách?

Obľúbila som si tarotový systém. Neprestáva ma fascinovať hĺbka tarotu, neustále žasnem, koľko múdrosti a pravdy v sebe tarotové karty ukrývajú. Denne ich mám v rukách, napriek tomu mi vždy prinášajú niečo nové, vždy mi odkryjú niečo, čo bolo doteraz skryté.

Tarot je pre mňa skutočným zobrazením kolobehu života a smrti. Pokrýva všetky možné významy, predkladá obraz života, sveta i vesmíru. Dáva nahliadnuť na obrazy, ktoré sú bežne skryté hlboko v archívoch vesmíru. Niekedy o nich ani nevieme, ale sú tu a nesú hlboké posolstvo. Takéto posolstvo sa dá využiť v mnohých zložitých životných situáciách, stačí ich poznať. Všetko sa potom javí jednoduchšie, čistejšie a jasnejšie.

Tarotové karty sú jedným z nástrojov, ktoré pri svojej práci používam. A nielen pri práci, v každodennom živote uplatňujem popri svojich kartách tiež orákulum. Oporou mi je tiež biela africká mágia. A vždy mám na pomoc aj anjelskú energiu, ktorá je prospešná úplne všetkým a použiteľná za každej situácie.

Čistá energia

Uvedomujem si, aké dôležité je mať okolo seba dostatok priestoru a čistej energie. Rovnako ako človek potrebuje vzduch, aby mohol voľne dýchať, potrebuje aj pozitívnu energiu, aby mohol voľne žiť.

Pochopiteľne neexistuje len tá pozitívna energia, ale aj tá negatívna, ktorá sa môže prejavovať v negatívnych vzťahoch, v zlej komunikácii, ale aj v telesných problémoch, v zhoršenom zdraví, nedostatku financií, obavách o vlastnú budúcnosť a v mnohých ďalších nepríjemných záležitostiach. Ich pôvod sa dá odstrániť prostredníctvom bielej mágie, anjelskej energie a rôznych rituálov. Ak odstránime pôvodcu ťažkostí, teda negatívnu energiu, odstránime tak aj ťažkosti samotné.

Preto ľuďom pomáham prostredníctvom pozitívnej energie, ktorá je každému na dosah, avšak nie každý s ňou vie pracovať. Preto sa neustále učím magické rituály, prenikám do tajomstva africkej mágie, využívam tarotových kariet alebo orákula. Žiadam anjelov o to, aby mi pomohli pomôcť iným.

Odhaľujem skryté pravdy, tiež veštím budúce udalosti tak, aby viedli k spokojnosti. Snažím sa, aby ľudia, ktorí sa na mňa obracajú, mali svoju životnú cestu jednoduchšiu.

Chcete sa dozvedieť viac?

Všetky moje schopnosti a skúsenosti uplatňujem pri svojej práci. Aj vy môžete prostredníctvom mojich rúk, hlavy a úst využiť tarot, orákulum, bielu mágiu alebo anjelskú energiu. Nemusíte vedieť nič, stačí to, čo poznám ja. Vy sa dozviete len to, čo sa vám bude hodiť v ďalšom živote.

Čakajú na vás informácie, ktoré potrebujete pre vyriešenie svojich problémov. Stačí len vziať telefón a zavolať mi na telefónne číslo 0988 700 604, potrebné informácie sú vám na dosah.

* Ak veštica Tatiana nie je dostupná alebo práve telefonuje s iným volajúcim, je hovor presmerovaný na inú voľnú vešticu/veštca, ktorí sa špecializujú na rovnakú oblasť a sú schopní Vám rovnako kvalitne odpovedať na vaše otázky.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • anna, myjava

  super vie sikovna zienka

  Hodnotenie: 5
 • Anežka Horváthová, Poprad

  Ďakujem.

  Hodnotenie: 5
 • Ľubica, Bardejov 1

  človek s veľkou energiou, nádhernými vlastnosťami a poklona pred jej vedomosťami

  Hodnotenie: 5

Napíšte odporúčanie

veštice online