Túžite po láske? Oslovte anjelov lásky

Anjeli lásky

Anjelské bytosti sú pripravené nám prísť na pomoc vtedy, ak to budeme potrebovať. Všetci anjeli sú veľmi láskaví a naplnení láskou, ktorú vyžarujú okolo seba. Ste v situácii, kedy sa vám nedarí v láske, nemáte šťastný vzťah alebo stále nemôžete nájsť svojho životného partnera? Skúste požiadať o pomoc anjelov lásky.

Archanjel Hagiel

Archanjel Hagiel je anjelom, ktorý okolo seba šíri svetlo lásky, krásy, súladu a vzájomných sympatií. Práve na neho by sa mali obrátiť tí, ktorí sa rozhodli vstúpiť do zväzku manželského. Dohliadne na to, aby bol váš vzťah naplnený úctou, toleranciou, rešpektom a predovšetkým láskou. Bude bdieť nad manželstvom, aby bolo šťastné a trvalé. Archanjel Hagiel, ktorému sa hovorí tiež Anael, je vládcom planéty Venuša. A Venuša je planétou lásky.

Anjel Jelial

Jelial je anjelom vášne, ktorý sa snaží udržiavať v partnerskom živote vzájomnú príťažlivosť, iskru, túžbu a žiar. O pomoc ho môžu požiadať najmä tí, ktorí majú pocit, že sa už s partnerom príliš nepriťahujú alebo ak majú obavu, že ich drahá polovička podvádza. Anjel Jelial dokáže znovu vzkriesiť pomyselnú iskru vášne a posilniť city k druhému.

Anjel Itqal

Itqal je anjelom lásky, ktorý bdie nad tým, aby bol partnerský vzťah pokojný, spokojný a harmonický. Obrátiť by sa mali na neho mali preto hlavne tí, ktorí riešia so svojím partnerom príliš veľa sporov, nedokážu sa zhodnúť, robiť kompromisy a konflikty sú na dennom poriadku. Práve anjel Itqal je tu od toho, aby hádky urovnával, pomohol nájsť pre obe strany schodný kompromis a utíšil nezhody. Pomôže tiež zvládať negatívne emócie, ktoré sú veľkým nepriateľom lásky.

Anjel Tezalel

Nevera, odchod k inej či inému, to sú veľmi smutné udalosti, ktorými skončí nejeden vzťah. Niet preto divu, že mnohí majú obavu, aby sa práve ich drahý partner nezamiloval niekde inde. Ak máte obavu o vernosť svojej polovičky, môže skúsiť privolať na pomoc anjela Tezalela. Ten dokáže obnoviť narušenú dôveru a hlavne zabezpečí vernosť, lásku a oddanosť.

Anjel Theliel

Anjel Theliel je pripravený pomôcť vás naviesť na rovnakú cestu života s tým, koho budete naozaj milovať a kto bude vaše city opätovať. Môžete sa na neho obrátiť pri magických rituáloch lásky, kedy túžite nájsť niekoho blízkeho, kto s vami bude zdieľať život. Je tu pre tých, ktorí žijú osamotene a stále nestretli svojho životného partnera a môže aj zaistiť priazeň konkrétnej osoby, ktorú tajne milujete.

Anjel Tahariel

Tento anjel môže napomôcť nešťastným jedincom, ktorí sa nedokážu spamätať z bolestného rozchodu alebo sa utápajú v láske k niekomu, s kým by nikdy nemohli byť šťastní. Je to anjel cudnosti, ktorý pomôže vyrovnať sa s túžbou a clivotou. Je vhodný pri očistných rituáloch, ktoré z človeka symbolicky zmyjú predchádzajúce smutné skúsenosti a osviežia jeho telo i boľavé srdce.

Anjel Habbiel

Tento anjel je pripravený prísť na pomoc vtedy, kedysa niekto príliš dlho sužuje zlými skúsenosťami a nedarí sa mu obnoviť dôveru a vieru v skutočnú lásku. Kedy sa bojí príliš sa niekomu otvoriť a púšťať sa do nového vzťahu alebo komu sa nedarí zamilovať. Anjel Habbiel uľahčí prekonať strach z naozajstnej lásky, vášne a citov. Len človek, ktorý takto zmení svoj postoj, môže byť vo vzťahu šťastný.

Oslovte anjelov lásky
Možno už čoskoro stretnete svoju osudovú lásku. Chcete vedieť, čo vás čaká? Požiadajte vešticu o výklad kariet a zistite, aká bude vaša budúcnosť.

veštice online