Veštica Ľudmila

Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 612 701
Napíšte SMS v tvare:
VESTENIE + vase datum narodenia + vasa otazka
a pošlite ju na telefónne číslo
7012
 • Otázku formulujte čo najkonkrétnejšie.
 • Ak sa Vaša otázka týka partnera, napíšte aj jeho dátum narodenia.
 • Dĺžka jednej SMS správy je maximálne 160 znakov.
 • Príklad textu SMS: Vestenie 8.10.1982 co ma caka v laske?

zavrieť

SMS veštenie:
Napíšte SMS v tvare
VESTENIE text
a pošlite ju na číslo 7012

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Zameranie:

 • Jasnovidectvo a veštenie
 • Spirituálne poradenstvo
 • Práca s kyvadlom

S čím Vám pomôžem?

 • Vaša budúcnosť, osud, životná cesta
 • Láska, otázky vo vzťahu či partnerstve
 • Otázky týkajúce sa zdravia
 • Peniaze, problémy s financiami
 • Práca, kariéra
 • Rodina

Pohľad do budúcnosti

Pre niekoho to znie ako fikcia, pre mňa je to jedinečný dar, ktorý som dostala. Už od detstva som sa vedela pozerať do budúcnosti. To som si ešte neuvedomovala, aká je to vzácnosť. Moje okolie som však svojimi víziami vedela dohnať až k strachu a k hrôze. Je to nezvyklé, keď malé dievča vie niekoľko minút dopredu, čo sa stane.

S pribúdajúcimi rokmi sa moje schopnosti ešte násobili. Už som nevidela do budúcnosti v rámci minút, ale dokázala som sa pozrieť dopredu na mesiace, neskôr aj na celé roky. To som mala asi dvadsať rokov. Vtedy som sa rozhodla, že svoj dar využijem aj pre prospech iných a zvolila si veštenie ako životnú cestu.

Ak sa aj vy chcete pozrieť do budúcnosti, rada vám pomôžem. Pozrieme sa aj na vašu životnú cestu, kam vedie a čo na nej môžete čakať. Stačí mi zavolať, rozriešime spoločne otázky, ktoré vás trápia. Je jedno, či pôjde o otázky vzťahové, finančné, pracovné alebo napríklad zdravotné.

Cesta životom

Keď viete, čo vás čaká, nemusíte sa toho obávať. Získate istotu, presvedčenie aj silu ísť ďalej. Mnoho ľudí sa na svojej životnej púti nezriedka zastaví, pretože nevedia kadiaľ ďalej. Nevidia žiadny možný smer, žiadna cesta sa nejaví ako tá správna. Ja cestu vpred poznám, vidím ju vďaka svojim schopnostiam a svojmu štúdiu.

Ako náhle som si uvedomila, ako mi môžu byť jasnovidecké a veštecké schopnosti užitočné, začala som sa učiť u odborníkov. Potrebovala som si osvojiť veštecké umenie, koncentrovať myšlienky a vidieť budúce obrazy úplne jasne. Navyše som začala pracovať s kyvadlom, ktoré pri svojom veštení tiež používam. Teraz tak môžem dávať úplne konkrétne odpovede na konkrétne otázky.

Máte aj vy konkrétne otázky? Zavolajte mi. Okno do budúcnosti je otvorené a ja tam môžem nahliadnuť a pozrieť sa na to, čo vás čaká.

Môžete sa na mňa spoľahnúť!

Už mnohokrát som sa presvedčila, že veštenie budúcnosti môže ľuďom uľahčiť život. Preto to robím. Prirodzene využívam svojich schopností, aby som pomáhala ľuďom. Moja životná cesta vedie cez zložité situácie a ťažké životné obdobie iných. Snažím sa im v týchto situáciách pomáhať.

Za dobu, v ktorej sa zaoberám veštením budúcnosti, som stretla veľa ľudí. Vážim si ich a teší ma, že sa vracajú. Vedia, že sa na mňa môžu spoľahnúť. Spoľahnúť sa na mňa môže každý.

Radím všetkým, napríklad tým, ktorí chcú vedieť, čo im prichystal osud. Tiež tým, ktorí sa rozhodujú o dôležitom životnom kroku a potrebujú vedieť, ktorú cestu si zvoliť.

Aj krátky rozhovor môže zmeniť váš smer, posunúť vás ďalej a uľahčiť vášmu trápeniu. Zavolajte mi na moje číslo 0988 612 701, pozrieme sa spolu do budúcnosti, aby ste svoje starosti mohli zanechať minulosti.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • pani Adela, Brezno

  Pani Ľudmila je skutočná profesionálka v odbore veštenie. Veľakrát som bola úplne bezradná, nevedela som, ako ďalej v živote. Pomohla mi práve pani Ľudmila a jej veštby.

  Hodnotenie: 5
 • Anna, Trenčín

  Pani Ľudmila ponúka profesionálne služby, ktoré by som čakala od každej veštkyne. Bohužiaľ už niekoľkokrát som sa spálila, no u pani Ľudmily som našla to, čo som hľadala. Presné veštby, ochotu a vrúcne jednanie.

  Hodnotenie: 5
 • Božena, Nitra

  Pani Ľudmila je vynikajúca veštica a moja dobrá kamarátka. Dokáže mi vždy poradiť v zložitých situáciách alebo ma upozorniť na blížiace sa problémy. I vďaka nej mi odpadlo množstvo starostí; keby som sa na ne dôkladne nepripravila, riešila by som ich snáď ešte dnes.

  Hodnotenie: 5
 • Edita, Bratislava

  Ludmila, ste skutočne milá žena, a dala ste mi nádej do budúcna, že sa moje plány splnia, takže Vám zo srdca ďakujem a každému Vás môžem iba vrelo odporučiť. Navyše ste sa vo svojej predpovedi zhodla s desiatimi inými vešticami, ktoré som oslovila, pričom ste o nich nevedela. Máte výnimočný dar a schopnosti. Teraz mi už len držte palce, aby mi vyšlo to, čo ste mi predpovedala. Ďakujem.

  Hodnotenie: 5
 • Erik, Prievidza

  Mám problém s priatelkou ktorú milujem a ona si nieje istá či aj ona mna … tak sme sa rozišli … a volal som pani Ludmile aký mám problém, dala mi nádej že sa dáme dokopy ešte. Dúfam že sa nemýlila a ja verím že mala pravdu 🙂

  Hodnotenie: 4
 • Karol, Nitra

  Pani Ľudmila, ďakujem Vám za Vaše služby. Po krachu mojej firmy som prišiel o všetko. Stratil som takmer celý svoj majetok a predovšetkým rodinu. Nemal som pre čo žiť. Asi dva mesiace som deň čo deň premýšľal o samovražde. Bol som takmer rozhodnutý. Na tomto svete nebudem určite nikomu chýbať. Potom so ale uvidel inzerát na Vašu veštiareň. Povedal som si, že nemám čo stratiť, a zavolal som. To, čo ste mi povedali, mi vlialo novú krv do žíl. Prísľub rapídneho zlepšenia mojej situácie ma donútil ešte chvíľu na tomto svete zotrvať. A skutočne, do mesiaca ma postretlo obrovské šťastie v podobe veľkého dedičstva. Založil som si novú, úspešnejšiu firmu, rodina sa ku mne vrátila a ja som si uvedomil, že riešiť problémy samovraždou je hlúposť. Mohol som urobiť osudnú chybu, poslednú v mojom živote, ale vďaka vám, pani Ľudmila, som ju neurobil, ďakujem!

  Hodnotenie: 5
 • Zuzana, Košice

  Pani Ľudmilu vôbec neodporúčam. Na otázku, ohľadne jednej mojej situácie, na ktorú som chcela vedieť od nej odpoveď, ako dopadne tá situácia, tak mi povedala niečo úplne iné, nič pravdy z toho čo sa stalo mi nepovedala. Tak keby mi bola aspoň trochu niečo o tom naznačila, čo hrozné ma čaká, tak nikdy by som toto nebola urobila, a ja som jej pritom aj povedala že sa toho bojím a veď práve preto som sa jej na toto spýtala. Neodporúčam.

  Hodnotenie: 1
 • Mariena, Bratislava

  Ľudmila je naozaj na slovo vzatá odborníčka. Dokáže vždy odpovedať na moje otázky a nájsť cestu preč od mojich problémov. Vďačím jej za svoj spokojný život a daloby sa povedať že i za milujúceho manžela. Keď som sa rozhodovala, či je to ten pravý a vzťah chcela ukončiť, bola to práve Ľudmila, ktorá mi odporučila, nech mu dám ešte druhú šancu. Dnes môžem povedať, že sa to rozhodne oplatilo.

  Hodnotenie: 5
 • Karolína, Košice

  Ľudmilu som vo svete veštíc objavila len nedávno a musím povedať, že jej služby sú skutočne na jedničku. Ťažko hľadať druhú tak ochotnú a ústretovú dámu, ktorá navyše dokáže veštiť budúcnosť.

  Hodnotenie: 5
 • Iveta, Prievidza

  Pani Ľudmila je super veštkyňa!

  Hodnotenie: 5
 • Tatiana, Poprad

  Ďakujem za rady a povzbudenie. Určite sa ešte ozvem.

  Hodnotenie: 5
 • Janka, Podolinec

  Dobrý večer

  Hodnotenie: 5
 • Silvia, Pohorelá

  Moja vetistica je dobrá, láskavá a ma dobre srdce. Je dobra vestica, ona vie ako na človeka a upokojí ho, dáva lásku a cestu, vie rozumieť.

  Hodnotenie: 5

Napíšte odporúčanie

Vizitka

QR kod

veštice online