Máte už svoj anjelský talizman?

Anjelské talizmany

Prítomnosť anjelov si mnohí z nás neuvedomujú, napriek tomu sú v našej blízkosti tieto jemné a krásne nadprirodzené bytosti prítomné. Dohliadajú na naše kroky, dôležité životné rozhodnutia a úspechy, sú s nami aj pri nezdaroch a ťažkostiach. Často nám napovedajú tú správnu cestu, hoci o tom nemáme ani tušenia. Ak sa však naučíme s anjelmi komunikovať a zveriť im naše túžby, pocity, starosti i nádeje, s radosťou nás vypočujú a budú sa snažiť byť nám nápomocní kedykoľvek, keď to budeme potrebovať.
Nie každý má to šťastie a schopnosť anjelské bytosti uvidieť alebo vnímať jemné dotyky ich krídel. Napriek tomu si k nim však úplne každý môže nájsť cestu. Slúžia na to napríklad anjelské talizmany, prostredníctvom ktorých sa môžeme k anjelom prihovárať a žiadať ich o pomoc.

Ako anjelské talizmany vyzerajú?

Hoci je anjelských talizmanov celá rada a môžu mať rozličnú podobu, jednu vec majú spoločnú – nachádzasa na nichanjel. Najčastejšie sa možno stretnúť s anjelskými talizmany v niektorej z nasledujúcich podôb.

Prívesky

Sú veľmi obľúbené, pretože majú očko alebo pútko, ktorým je možné jednoducho zavesiť ich na retiazku alebo šnúrku, takže nie je problém ich nosiť stále pri sebe okolo krku; tieto krásne anjelské prívesky môžu byť napríklad zo striebra alebo iného kovu, vyrezané z dreva alebo vybrúsené z drahých kameňov

Obrázky

Aj obrázky s malebným vyobrazením anjelov sú vyhľadávané, už ich samotné vyhotovenie je často doslova balzamom pre ľudskú dušu, pohľad na tieto krásne obrázky upokojuje, znižuje stres a dodáva životnú energiu

Mince

Takisto anjelské mince môžu byť dôležitým ochranným talizmanom človeka, je možné uchovávať ich pri sebe napríklad v peňaženke, niektoré z nich sú vyhotovené v podobe prívesku, takže je možné nosiť ich okolo krku
Sošky – aj sošky anjelov môže ich majiteľ nosiť pri sebe napríklad vo vrecku alebo v kabelke, ale oveľa častejšie sú umiestnené priamo v domove, kedy zaisťujú jeho ochranu pred zlými silami a bdejú nad jeho obyvateľmi

Ako s nimi pracovať?

Pracovať s anjelskými talizmany je jednoduché. Je len potrebné nosiť ich stále pri sebe, majú totiž silný ochranný účinok, dokážu ochraňovať pred nebezpečenstvom, zlými úmyslami, ľuďmi i nadprirodzenými bytosťami, odrážajú preč akúkoľvek negatívnu energiu. Ich nositeľom preto prinášajú šťastie a pomáhajú im v každodennom živote a situáciách.

Majiteľ anjelského talizmanu by mal k tomuto krásnemu a magickému predmetu pristupovať s rešpektom, láskou a starostlivosťou. Len láskyplný prístup zaistí náklonnosť anjelov a ich pomoc v ťažkých chvíľach. Čas od času by sa mal anjelský talizman tiež dobiť. Obzvlášť vtedy, ak nám pomohol prekonať nejakú náročnú situáciu, stres či chorobu. Správnym dobitím sa očistí a získa energiu pre ďalšie pôsobenie. Väčšinou stačí talizman umyť pod prúdom tečúcej vody (pokiaľ to jeho vyhotovenie umožňuje), môže sa tiež nechať dobiť na priamom slnku a rovnakú službu preukáže aj Mesiac, ak sa nachádza práve v splne.

Ako sa naučiť vnímať anjelov?
Tiež nad vami bdie anjel alebo anjeli. Veštica vám ukáže cestu, ako sa naučiť vnímať ich prítomnosť a ako k nim správne hovoriť.

veštice online