Anjelská terapia

Komunikácia s anjelmi i s ďalšími nebeskými bytosťami je zdrojom čistej energie, lásky a sily na prekonanie všetkých životných prekážok a nástrah. Anjeli sú tu pre každého. Tešia sa zo svojich úloh. Každým okamihom sú pripravení pomôcť. Je jedno, či ide o malicherné ľudské strasti alebo zásadné životné problémy. Anjeli sú bytosti, ktoré sú ochotné pomáhať v každej situácii. Liečia telo aj dušu.

Čo je to anjelská terapia?

  • komunikácia, meditácia a liečenie s anjelmi
  • prijímanie anjelských posolstiev, prijatie novej sily a energie
  • anjelské vedenie aj tými najzložitejšími zákrutami života

Anjelská terapia, ktorá môže spočívať napríklad v práci s anjelskými kartami, predstavuje podporu anjelov v každodennom živote. Pomáha nájsť stratenú rovnováhu, pocity spokojnosti a šťastia. Napomáha k riešeniu vzťahových, pracovných, zdravotných i finančných problémov.

Výklad anjelských kariet
Tou najjednoduchšou formou anjelskej terapie sú anjelské karty a ich výklad. Ak nemáte k dispozícii vlastné karty alebo vám v komunikácii s anjelmi bránia iné prekážky, môžete sa obrátiť na profesionálnych veštcov.

Niektorí naši veštci anjelské karty denne využívajú a akékoľvek anjelské posolstvo dokážu bez problémov odovzdať. Tak ako sú anjeli pri každom človeku, tak je každému k dispozícii anjelská terapia prostredníctvom výkladu anjelských kariet našimi veštcami. Stačí zavolať do našej online veštiarne na telefón 0988 612 700.

Anjelské rozriešenie

Anjelská terapia nie je len príjemnou metódou, ktorá človeka pozitívne naladí, nechá ho pocítiť všeobjímajúcu lásku a dodá liečivú energiu. Anjelská terapia môže dať skutočné rozriešenie zložitých životných situácií, môže reálne pomôcť s odpoveďou na pálčivé životné otázky.

Anjelské karty odpovedia na akúkoľvek otázku. Skôr než všeobecné otázky typu “Čo prinesie budúcnosť?” sa anjelov oplatí pýtať na konkrétne osobné témy ako “Čo mám robiť, aby moja budúcnosť bola priaznivá?” Skúste sa opýtať anjelov prostredníctvom anjelských kariet. Iste vám radi odpovedia a ukážu tú správnu cestu. Myslite však na to, že výklad anjelských kariet je platný pre daný okamih pre danú aktuálnu situáciu. Ak hľadáte riešenie problémov dnes, nebude rovnaké ako riešenie problémov zajtra, za týždeň či za rok. Anjelské rady sa v priebehu času menia tak, aby boli skutočne platné a účinné.

Karty Anjelská terapia

Názov Anjelská terapia nesie priamo jeden konkrétny balíček anjelských kariet. Ide o anjelské karty preslávenej autorky, doktorky ľudských duší a anjelskej terapeutky Doreen Virtue, Ph.D. Balíček 44 kariet sprevádza aj rovnomenná sprievodná kniha.

Anjelská terapia Doreen Virtue si kladie za cieľ:

  • pomôcť naplniť životné poslanie
  • vyriešiť najrôznejšie, aj tie najzásadnejšie životné problémy
  • vyliečiť nešťastnú dušu aj nefunkčné telo

Doreen Virtue v tomto balíčku kariet zo všetkých možných anjelov vyzdvihuje najmä archanjela Michaela, ktorý je ochrancom a bezpečným sprievodcom životom. Michael dokáže zbaviť nepríjemných obáv a strachu. Druhým kľúčovým archanjelom je potom Rafael. Tento všemocný liečiteľ vie uzdravovať, odovzdáva silu a vitalitu.

Karty Anjelská terapia boli vytvorené špeciálne pre komunikáciu so strážnymi anjelmi. Tí sú neustále v našej blízkosti a šepkajú nám svoje posolstvá. Anjelské karty majú toto posolstvo zrozumiteľne sprostredkovať.

Ak máte z komunikácie s anjelmi obavy, bojíte sa, že sa vám nepodarí sa svojím strážnym anjelom spojiť, môžete sa obrátiť na našich veštcov. Anjelské karty má v rukách veštica Daniela a rada vám s anjelskou terapiou pomôže.
Volajte na telefón 0988 612 700.
Čítať ďalej:

veštice online