Trápi vás únava? Zamerajte sa na svoju auru

aura

Ako vyzerá človek, ktorý má energiu na rozdávanie, hýri optimizmom a dobrá nálada sa ho drží ako kliešť? A ako vyzerá človek, ktorý je večne unavený, sužujú ho zdravotné ťažkosti a chýba mu chuť do života? Ten prvý bude žiariť, bude z neho cítiť akési svetlo, tí skúsenejší budú pozorovať jeho farebnú auru. Druhý človek, unavený, bude pôsobiť chmúrne, šedivo. Bude ako zamračený deň, ktorému chýbajú slnečné lúče.

To, čo vnímame ako svetlo alebo žiaru, je aura, energetické pole človeka. Pokiaľ bude aura oslabená, človek bude pociťovať únavu. Bude vnímaný ako šedivý. Žiarivá aura prežiari celého človeka, nabije ho energiou a dá mu silu na prekonanie všetkých prekážok.

Každý z nás je jedinečný

Každý z nás má jedinečnú auru, ktorá zrkadlí našu osobnosť, našu dušu, ale aj myseľ alebo momentálne rozpoloženie. Aura súvisí tiež so stavom tela, náladou a emóciami. Je časťou fyzického tela, ale je to jeho redšia podoba. Je to energia, dá sa s ňou pracovať.

Všetko so všetkým súvisí. A tak vás pri oslabenej aure zasiahne aj nevinná narážka kolegov tak, že vo vás vzbudí negatívne emócie. Tie ešte viac oslabia vašu auru a každá ďalšia drobnosť sa potom stane veľkým problémom. Ak bude vaša aura žiariť, veľmi ľahko prekonáte všetky nástrahy života. Nezasiahnu vás negatívne emócie niekoho iného a nebudete vedieť, čo je to únava.

Ako rozžiariť svoju farbu?

Aura je prepojená aj s telom. Základom je teda starať sa o svoje telo, zbytočne sa nestresovať, dobre spať, kvalitne jesť. Aura predstavuje vnútornú farebnú harmóniu, ktorú povzbudí aj harmónia vonkajšia. O auru sa môžete starať prostredníctvom svojich zmyslov. Krásne obrazy, sýte farby, čerstvý vzduch, aromaterapia, hudba, meditácia … Všetko, čo urobí dobre vám, urobí dobre aj vašej aure.

Auru posilnia kvalitné vzťahy, vzťah k sebe samému, ale aj vzťahy s inými ľuďmi. Aura žiari okolo každej živej bytosti, nielen ľudí, ale aj zvierat. Prospeje vám kontakt s bytosťami so žiariacou aurou. Preto vám robí tak dobre maznanie s mačkou alebo psom. To sú totiž žiariace bytosti, ktoré vedia dávať lásku a nabíjajú energiou.

Žiariacimi bytosťami sú aj tzv. Elementálovia alebo anjeli, ktorí nám môžu s posilnením aury pomôcť.

Čo urobiť pre svoju auru?
Ak vás trápi únava a nemôžete prísť na to, ako svoju auru opäť rozžiariť, obráťte sa na našich špecialistov, liečiteľov a terapeutov.

Aura je jednoduchá a pritom zložitá. Hrá rôznymi farbami, má niekoľko zložiek. Súvisí s hmotným telom, ale aj s ďalšími energetickými vrstvami človeka. Nič z toho vás však nemusí trápiť, ak dáte dôveru ľuďom, ktorí bežne s aurou pracujú. Pomôžu vám rozžiariť auru aj na diaľku, po telefóne. Zavolajte na telefón 0988 700 888.

veštice online