Numerologický rozbor

Každé číslo v sebe nesie určitú energiu, má svoj vlastný význam. Naše životy sú pritom popretkávané číslami. Ide o magické čísla, ktoré dokážu odhaliť aj skryté súvislosti. Týmito súvislosťami, významom čísel a energiou, ktorú v sebe nesú, sa zaoberá numerológia (viac o numerológii).

Numerologický rozbor definuje čísla viazané na konkrétneho človeka a život, tiež napríklad na miesto alebo podnik. Čokoľvek, čo má svoj názov, sa dá previesť do číselnej podoby. Prostredníctvom čísel potom numerologický rozbor odkrýva mnohé zo života či charakteru osobnosti, rovnako tak aj iných entít.

Čo dokážu čísla v osobnom živote?

  • Numerologický rozbor umožňuje hlbšie poznanie seba samého.
  • Pomáha odhaliť vlastnú osobnosť, schopnosti, talent, ale aj možné slabiny a kritické miesta.
  • Môžu nasmerovať na vhodné zameranie, zamestnanie alebo koníček.
  • Dávajú informácie o vzťahu k ostatným, pomôžu tak s komunikáciou a s medziľudskými vzťahmi.
  • Rodičom môže priblížiť osobnosť dieťaťa a podporiť tak vzájomné pochopenie.
Máte záujem o numerologický rozbor?
Obráťte sa na našich odborníkov, ktorí vám prostredníctvom čísel odkryjú omnoho viac, než by ste čakali! Nemusíte sa objednávať, nemusíte na nič čakať, stačí len vytočiť to správne číslo! Zavolajte na 0988 612 700.

Čísla na nás pôsobia, či chceme alebo nie

Jedným z najvýznamnejších čísel ľudského života je dátum narodenia. Práve dátum narodenia je akýmsi energetickým kanálom, ktorý definuje náš životný smer a predurčuje životnú cestu. Toho využíva aj astrológia, keď berie do úvahy konkrétne postavenie planét v okamihu narodenia a človeku tak priraďuje konkrétne znamenie zverokruhu.

S každým znamením zverokruhu je pritom spojená jedna konkrétna vládnuca planéta. Z hľadiska numerológie sa dá ku každej planéte pripojiť aj konkrétne číslo.

Číslo 1 patrí k Slnku, 2 má spojitosť s Mesiacom, 3 je prepojená s Jupiterom, 4 s Uránom, 5 s Merkúrom, 6 je číslom planéty Venuša, 7 zase planéty Neptún, 8 patrí k Saturnu, 9 k Marsu, 0 je číslom Pluta. Už tieto čísla potom môžu vypovedať mnohé o živote človeka.

Osudové číslo života

Dátum narodenia je tiež základom pre výpočet životného osudového čísla. To definuje našu osobnosť, schopnosť, príležitosti, životné úlohy, aj naše nedostatky a kritické miesta.

Životné číslo je výsledkom súčtu jednotlivých číslic dátumu narodenia. Jednoducho ho môžete spočítať na našich stránkach – v sekcii Osudové číslo. Tu sa tiež súčasne dozviete, čo vaše osudové číslo znamená a prináša vám do života.

Osudové číslo sa však dá spočítať aj z písmen vášho mena, aj tie hrajú vo vašom živote významnú úlohu. V numerológii pritom nie je osudové číslo tým jediným, ktoré vám môže byť užitočné (o číslach v numerológii viac tu).

Aké sú tie vaše čísla a akú nesú energiu?
Najlepšie vám odpovie skúsený numerológov, ktorý vám urobí detailný numerologický rozbor. Numerológov nájdete aj u nás, význam čísel ovplyvňujúcich váš život a vašu osobnosť vám sprostredkujú dokonca aj po telefóne.

Stačí len zavolať na číslo 0988 612 700!

Čítať ďalej:

veštice online