Ako rozpoznať anjela v našej blízkosti?

anjele

Anjeli sú súčasťou duchovného sveta, kde patria k veľmi čistým a jemným nadprirodzeným bytostiam. Každý z nás má už od svojho narodenia svojho anjela strážneho alebo viac anjelov, ktorí nad ním majú ochrannú ruku a bdia nad jeho životnou cestou.

Tieto láskavé astrálne bytosti sa nás snažia nenásilne smerovať na našej púti, odvrátiť od hroziacich nebezpečenstiev a činiť tie správne rozhodnutia. A hoci ich za bežných okolností väčšina z nás nemôže uzrieť, každý môže do určitej miery vnímať ich blízkosť. Ak je to potrebné, dokonca nám môžu dávať rôzne znamenia. Tými dávajú najavo svoju prítomnosti, podporu alebo sa dokonca pokúšajú naznačiť, čo máme urobiť. Nie každý si ale tieto náznaky uvedomuje, pretože nebývajú príliš výrazné a v hektickom každodennom živote im nemusí venovať pozornosť. To je však obrovská škoda. Anjeli to s nami vždy myslia dobre a je dobré naučiť sa im načúvať.

Ako teda rozpoznať, že sa v našej blízkosti nachádza anjel? Toto sú tie najčastejšie signály, ktorými dávajú najavo svoju prítomnosť.

1) Neobvyklá dúha

Je to jedno z najkrajších znamení, ktorým sa snažia anjeli upútať našu pozornosť. A nemusí ísť len o nezvyčajne výraznú nádhernú dúhu na oblohe, zaujať nás môže nezvyčajná hra svetiel a tieňov, trblietajúce sa odlesky na vodnej hladine alebo odraz slnečných lúčov v okennej tabuľke.

2) Poletujúce pierka

Stáva sa vám poslednou dobou podivne často, že okolo vás znenazdajky poletuje biele pierko? Práve to je ďalší z častých znamení, ktorými anjeli oznamujú, že sú v našej blízkosti a nie sme sami. Ak pierkam nevenujeme pozornosť, je dokonca možné, že v ďalšie dni ich okolo nás bude lietať hneď niekoľko.

3) Komunikácia bábätká s “nikým”

Malé deti majú schopnosť vidieť a komunikovať s bytosťami z duchovného sveta. Tú s pribúdajúcim vekom strácajú. Ak sa teda vaše bábätko uprene pozerá na holú stenu a pritom sa rozjarene smeje, je viac než pravdepodobné, že sa práve rozpráva s anjelom.

4) Príjemná vôňa

Toto jemné znamenie vás doslova “tresne cez nos”. Jednoducho znenazdajky ucítite veľmi príjemnú vôňu, bez toho aby ste boli schopní určiť jej zdroj. Aj tak môže anjel upozorňovať na svoju prítomnosť.

5) Zmena teploty

Ste stále v rovnakej miestnosti, nikto neotvoril dvere alebo okno a napriek tomu intenzívne pociťujete náhlu zmenu teploty? Aj tak sa môžu prejavovať signály z astrálnych sfér. V tomto prípade však pozor, ak nás ovanie mrazivý vzduch, ktorý nám naženie husiu kožu, môže zvestovať prítomnosť duchovných bytostí s nedobrými úmyslami.

6) Pocit radosti a lásky

Je to krásny spôsob, akým sa nám môžu anjeli zjaviť, hoci ich priamo nemôžeme vidieť voľným zrakom. Náhly veľmi príjemný a silný pocit radosti, bezpečia a lásky je vlastne anjelské objatie, ktoré nás môže povzbudiť na ďalšej životnej ceste.

7) Anjelské sny

Patria medzi najzreteľnejšie znamenia. Práve sny sú svetom, kde sa svet pozemský a duchovný prelína, preto toho anjeli môžu využiť tým, že priamo vstúpia do nášho snívania. Týmto spôsobom sa k nám môžu prihovárať, varovať nás pred hroziacim nebezpečenstvom alebo nás utešiť v našom žiali. Anjelské sny v nás väčšinou aj po prebudení zanechajú veľmi intenzívne pocity.

Pomoc anjelov

Anjeli nad nami bdejú, ochraňujú nás a snažia sa nám pomôcť v správnych rozhodnutiach. Cestu životom vám ale môže pomôcť nájsť tiež zkúsená veštica.

veštice online