Zaspávanie s anjelmi – recenzia

Zaspávanie s anjelmi

Dokážete si predstaviť ako sa asi tak zaspáva s anjelmi? Iste to bude príjemný začiatok spánku, ktorý prinesie toľko potrebnú úľavu, odpočinok a regeneráciu. Žijeme vo svete plnom stresu, kde sa ľudia nezriedka stretávajú aj s poruchami spánku. Zaspávanie s anjelmi je lákavá predstava, ktorá sa môže stať realitou. A to vďaka relaxačnému a rozprávkovému CD. CD je síce primárne zamerané na deti, ale anjeli určite prospejú aj ich rodičom.

Čo to je Zaspávanie s anjelmi?

Zaspávanie s anjelmi je názvom hudobne relaxačného CD, ktoré vytvorila psychologička, liečiteľka a autorka PhDr. Miroslava Mašková. Je určené pre deti vo veku 3 – 9 rokov, ale aj pre ich rodičov. Aj dospelí v sebe môžu objaviť svoje vnútorné dieťa, ktoré verí na anjelov a túži po víťazstve dobra nad zlom.

Anjelské príbehy

CD celkom obsahuje 24 rozprávkových príbehov, ktoré popisujú láskyplný svet anjelov. V príbehoch sú anjeli nadprirodzenými bytosťami, ktoré však pôsobia aj v ľudskom svete. Ukazujú ľuďom cestu, ktorou sa na životných križovatkách vydať. Anjelom sa však môže stať každý láskyplný človek, ktorý žije v pravde.

Anjeli prostredníctvom CD pomáhajú upokojiť myseľ, odstraňujú všetky napätia, naopak rozvíjajú fantáziu. U dospelých môžu zobudiť spomienky na detstvo. Sú pomocníkom pre toľko potrebné upokojenie, odpočinok a zdravý spánok.

A niečo navyše

Každý anjelský príbeh na CD má tiež svoje grafické stvárnenie. CD sprevádza 24 kartičiek so siluetou anjelika. Deti kartičky môžu využiť aj na vymaľovanie a sami tak anjelikov prostredníctvom farieb prebudiť k životu.

K CD a kartičkám sú pripojené aj základné anglické slovíčka, ktoré deťom prinášajú niečo nové. Zábavnou formou chcú obohatiť základnú znalosť angličtiny. Zaspávanie s anjelmi tak s deťmi môžete využiť aj cez deň. Skutočnú silu tohto CD však oceníte najmä k večeru. Príjemné zaspávanie a pokojný spánok je v dnešnej dobe nanajvýš dôležitý, potrebujú ho ako dospelí, tak aj deti.

Prečo zaspávať s anjelmi?

Hudobný projekt Zaspávanie s anjelmi pochádza od psychologičky, vedúcej poradne Esotera, PhDr. Miroslavy Maškovej, ktorá je tvorkyňou textu a hovoreného slova. Je tiež autorkou ďalších úspešných CD a kníh. Tvorbu CD Zaspávanie s anjelmi sprevádzalo vedenie ďalších odborníkov – detských psychológov, pedagógov a pediatrov.

Hudbu, ktorá znie pod hovoreným slovom Miroslavy Maškovej, a spievanou uspávankou anjelov napísala Jana Bušniaková, zbormajsterka detského speváckeho zboru MY, s aranžmá a inštrumentáciou J. Pribudla.

Anjelská pomoc

Anjeli sú všade okolo, aby ľuďom pomáhali v živote. Môžu pomôcť so zaspávaním, rovnako tak môžu byť užitoční v každodenných záležitostiach. Ľuďom môžu podať pomocnú ruku napríklad ohľadom lásky a vzťahov, práce a profesijných záležitostí, financií, hojnosti a pod.

Anjelé a anjelské karty
Anjelská pomoc môže mať rôzne podoby, môže mať podobu CD alebo aj obľúbených anjelských kariet. S anjelskými kartami pracujú aj naše kartárky a veštice. Pokiaľ vám teda chýba láskyplná anjelská energia, môžu vám ju sprostredkovať, aj po telefóne na 0988 700 888.

veštice online