Dôležité anjelské čísla: 1 a 7

Anjelské čísla a ich význam

Anjeli nám dávajú svoju prítomnosť a blízkosť najavo rôznymi signálmi. Patria k nim napríklad poletujúce biele pierka alebo páperie, náhla a nečakaná zmena teploty, závan nezvyčajnej a príjemnej vône, nález mince alebo napríklad väčšie množstvo pestrofarebných poletujúcich motýľov okolo nás.

Svoje posolstvo nám však anjelské bytosti oznamujú tiež prostredníctvom takzvaných anjelských čísel. Ak sa tak vo svojom živote nezvyčajne často stretávate s určitým číslom alebo s ich kombináciou, je celkom dobre možné, že sa práve týmto spôsobom k vám anjeli prihovárajú a snažia sa s vami komunikovať. Vašou úlohou je si týchto jemných náznakov vôbec všimnúť a dokázať im porozumieť.

Anjelské číselné kombinácie

Jedny z najdôležitejších anjelských číselných kombinácií sú tie, v ktorých sa objavujú číslice 1 a 7. Mimochodom, nie je náhodou, že práve ony sú mnohými ľuďmi považované za najšťastnejšie číslice.

117

Táto číselná kombinácia ukrýva anjelské posolstvo, že sa vám darí dobre. Rozhodnutia, ktoré práve robíte, sú správne, váš život sa nachádza v rovnováhe a harmónii. Je dôležité, aby ste si udržali pozitívneho ducha, dobrú náladu a zdravý nadhľad, len tak dosiahnete to, že aj vaša blízka budúcnosť bude šťastná.

177

Aj táto kombinácia patrí ku šťastným anjelským číslam. Jej úlohou je vás uistiť o tom, že vaše činy a konania sú správne, nemusíte sa obávať činiť ani zásadné rozhodnutia. Anjeli nad vami držia ochrannú ruku a pomôžu vám dopátrať sa k naplneniu vašich snov.

171

Váš život sa práve nachádza v tej šťastnejšej etape, všetko je na dobrej ceste. Hoci sa vám to nemusí na prvý pohľad zdať, máte sa dobre a nemáte žiadny dôvod na obavy a starosti. Toto šťastie je však potrebné brať s pokorou, prílišné sebavedomie alebo dokonca pýcha by ich mohla ľahko pošliapať.

771

Ste dieťaťom šťasteny, načo siahnete, to sa vám podarí. Mali by ste toho ale využívať nielen k svojmu vlastnému prospechu, ale aj k pomoci druhým a tým, ktorým sa práve príliš nedarí. Len dobré skutky totiž zaručia šťastný a spokojný život.

717

Ak sa vám práve príliš nedarí, potom vedzte, že už čoskoro bude lepšie. Týmto trojčíslím sa vám snažia anjelské bytosti oznámiť, že by ste si mali viac dôverovať, práve zdravé sebavedomie je vašou cestou k splnení všetkých snov a prianí.

17

Dvojčíslie, ktoré hovorí, že je dôležité si vážiť maličkostí a vedieť rozlišovať, na čom naozaj najviac záleží. Samotné peniaze ani majetok nie sú zárukou trvalého šťastia, oveľa dôležitejšia je v živote láska, úcta a pokora. Každý dobrý skutok sa vám vráti, neváhajte preto pomáhať ostatným.

71

Nenechajte sa príliš ovplyvňovať okolím, udržujte si svoje názory a trvajte na svojich rozhodnutiach. Váš úsudok je správny, len vám chýba dostatok sebavedomia. Viac si verte, váš život bude potom oveľa šťastnejší.

1717

Hoci vás čakajú v blízkej budúcnosti rôzne prekážky a nástrahy, pri troche trpezlivosti, odvahe a pevnej vôli ich všetky zdarne prekonáte. Túto pomerne náročnejšiu životnú etapu bude nasledovať veľmi šťastné obdobie. Udržujte si preto stále vieru, že bude lepšie.

Neviete rozoznať anjelské znamenie?
Nevadí, s ich výkladom vám totiž môže pomôcť veštica. Neváhajte sa na ňu obrátiť a zistite, čo vás v blízkej budúcnosti čaká.

veštice online