Anjelské čísla

Kedykoľvek sa pozriete na hodiny, vidíte tie isté číslice? Totožné čísla stretávate napríklad na účtenkách, v telefónnych číslach, na peňažných bankovkách a minciach alebo napríklad na reklamných pútačoch? Čísla sa vám pripomínajú v textoch piesní, ktoré počujete až príliš často? Príde vám zvláštne, že ide stále o tie isté čísla? Tak zvláštne to nie je. Ide o odkazy, posolstvá anjelov, ktorí sa vám prostredníctvom čísiel snažia niečo povedať.

čísla

Anjelské znamenia

Anjeli sú nebeské bytosti, ktoré ľuďom pomáhajú zvládať každodenné útrapy. Dokážu pomôcť s banálnymi problémami, ale aj zásadnými životnými úlohy. Dokážu toho veľa. Vyjadrujú sa však iba v jemných náznakoch, ktoré vnímajú len tí najcitlivejší ľudia.

Hoci si to veľa ľudí vôbec neuvedomuje, anjeli s ľuďmi bežne komunikujú. Využívajú pritom najrôznejšie spôsoby. Najčastejšie sa k nám prihovárajú cez anjelské karty. Aj bez anjelských kariet však okolo seba máme množstvo anjelských znamení. Môže ísť napríklad o anjelské čísla.

Čísla v sebe nesú významnú symboliku. Anjelské čísla často obsahujú kombináciu dvoch alebo viacerých položiek. Ak sa neustále opakujú, majú v sebe určite zakódovaný odkaz z vesmíru. Ide o pozitívne posolstvo, ktoré má náš život nasmerovať tým správnym smerom. Práve takéto je poslanie anjelov. Môžu nás tiež upozorňovať na niečo zabudnuté, učia nás lepšie pochopiť životné lekcie.

Číselné kombinácie s nulou

Existuje nespočetné množstvo číselných variácií. Tým skôr je menej pravdepodobné, že sa tie isté budú stále opakovať. A napriek tomu sa to deje. Také sú anjelské správy. Vysoký význam budú mať najmä číselné kombinácie s nulou.

 • Nula ako božské číslo
  Prostredníctvom nuly sa k ľuďom prihovárajú božstvá. Nula symbolizuje uzavretý kruh, finálne riešenie a najvyššiu pravdu. Je spájaná s meditáciou a modlitbami. Anjelský odkaz znie: “ak sa zameriate na svoje vnútro, ucítite božskú lásku”.
 • Nula a jednotka
  Jednotka v spojení s nulou ešte posilňuje božskú silu. Ak okolo seba vidíte čísla ako 001, 010, 100, 101, 110 a i. Anjeli vám odkazujú, aby ste zmenili svoje myslenie a prístup. Anjeli vedia o vašich problémoch a dajú vám riešenie, keď im budete načúvať. Navedú vaše myšlienky správnym smerom.
 • Nula a dvojka
  Tiež spojenie dvojky a nuly pripomína božské vedenie, spoločne s významom božského načasovania. Anjeli vám odkazujú, že sú pri vás, pripravení vám pomôcť vo všetkých životných fázach a zmenách, ktoré vás čakajú. Súčasne žiadajú o trpezlivosť. Zotrvajte vo viere a vaše želania sa naplnia.
 • Nula a trojka
  Ak sa vedľa nuly často vyskytuje trojka, je to znamenie, aby ste sa obzreli. Zrejme ste premeškali niečo, čo bolo dôležité pre váš ďalší rast, niečo ste opomenuli, unikol vám nejaký odkaz z nebies. Na ceste za svojimi snami musíte aj vy podniknúť určité kroky. Anjeli žiadajú vašu spoluúčasť.
 • Nula a štvorka
  Nula v spojení so štvorku je výzvou na upokojenie myšlienok. Anjeli vás vyzývajú, aby ste prestali hľadať. Odpovede na svoje otázky už totiž máte na dosah. Stačí si uvedomiť anjelskú lásku, ktorá vás obklopuje všade okolo.
 • Nula a päťka
  Spojenie nuly s päťkou je posolstvom, že sa nemusíte ničoho báť, že všetko prebieha podľa Božieho plánu. Nemusí to tak vyzerať, ale ste na správnej ceste a anjeli sú pri vás. Všetky zmeny sú v poriadku, zodpovedajú božskému plánu
 • Nula a šestka
  Nula a šestka vás nabádajú na duchovnú cestu. Mali by ste sa menej sústrediť na svetské túžby, odpútať sa od materiálneho sveta a aspoň na chvíľu načúvať anjelským bytostiam.
 • Nula a sedmička
  Nula a sedmička sú symbolom šťastia. Potvrdzujú vašu správnu cestu. Anjeli sa radujú s vami a chvália vás za vykonanú prácu. Sedmička je výzvou k tomu, aby ste pokračovali v nastúpenej ceste.
 • Nula a osmička
  Osmička v spojení s nulou prináša koniec nejakej životnej etapy, môže ísť aj o nešťastnú fázu života. Nová fáza bude odpoveďou na vaše modlitby. Anjeli odkazujú, že sú pri vás, pripravení naplniť vaše priania.
 • Nula a deviatka
  Deviatka a nula sú jasným odkazom z nebies. Anjeli vám touto cestou hovoria, že nič nie je náhoda. Všetko, čo sa deje, je v poriadku. Anjeli vás podporujú na vašej ceste a otvárajú vám bránu do novej životnej etapy. Nabádajú vás k odpusteniu ostatným.
Odkaz od anjelov priamo pre Vás
Ak vás nejaké číslo zaujme, nie je to len tak. Skúste rozlúštiť jeho kód. Anjeli sa vám snažia odovzdať svoje posolstvo. Ak tento kód nedokážete rozšifrovať, požiadajte anjelov o znamenie. Pomôcť môžu napríklad anjelské karty, ktoré sú tou najjednoduchšou cestou, ako prečítať anjelský odkaz. Ďalšiu pomoc môžete hľadať aj u našich veštcov, ktorí anjelské karty vedia používať.

veštice online