Nehanbite sa požiadať anjelov o pomoc

Ako komunikovať s anjelmi

Aj keď sa cítime úplne osamelí, v skutočnosti nikdy nie sme sami. V našej blízkosti sa nachádzajú nebeské anjelské bytosti, ktoré nad nami bdejú a opatrujú nás. Ak sa naučíme komunikovať s nimi a požiadať ich o pomoc, môže to zmeniť celý náš život.

Ako rozpoznať prítomnosť anjelov

Anjeli nám svoju blízkosť z času na čas dajú najavo prostredníctvom rôznych znamení. Stačí sa ich naučiť vnímať a potom sa sami môžeme presvedčiť o tom, že tieto duchovné bytosti nás naozaj nikdy neopúšťajú a sú neustále okolo nás.

Medzi najčastejšie dôkazy anjelskej prítomnosti patrí neobvyklá dúha, ktorá môže byť zdvojená, prípadne je neobvykle jasná a žiarivá. Anjeli nám dávajú svoju blízkosť najavo aj prostredníctvom belostných pierok, ktoré sa objavujú zdanlivo bez príčiny. Spozornieť by sme mali aj vtedy, ak okolo nás poletujú motýle v neobvyklom množstve, prípadne sa neostýchajú na nás sadať. Môžeme tiež pociťovať príjemnú vôňu, ktorá sa náhle zjavila odnikiaľ alebo náhlu zmenu teploty. Nezriedka nás taktiež nečakane prestúpi láska a príjemné hrejivé pocity.

Niekedy sa týmto spôsobom neprejavujú iba anjeli, ale aj naši zosnulí blízky, ktorí sa týmto spôsobom snažia dať najavo, že úplne nezmizli, iba prešli do inej formy existencie.

Ako komunikovať s anjelmi

Len málokto má úžasný dar, ktorý spočíva v schopnosti anjelské bytosti priamo vidieť. Väčšina z nás môže síce ich prítomnosť pociťovať, avšak zrakom ich vidieť nedokáže. To ale neznamená, že tu nie sú alebo neexistujú. Prakticky každý sa môže naučiť s anjelmi komunikovať a požiadať o pomoc v ťažkých životných chvíľach.

Určitou spojnicou medzi pozemskou a nebeskou ríšou sú sny. Ostatne, práve počas spánku dokáže naša duša samovoľne opúšťať hmotné telo, hoci si to obvykle po prebudení nepamätáme. Preto sme v sne k anjelským bytostiam vôbec najbližšie. Ak potrebujeme poradiť alebo utíšiť, môžeme pred spaním niekoľkokrát zopakovať prosbu smerovanú k anjelom.

Úžasným prostredníkom medzi nami a anjelmi sú aj anjelské karty. Tie sú veľmi pozitívne a na rozdiel od tarotu na ich výklad nie je potrebné mať žiadne zvláštne skúsenosti alebo predpoklady. Ukrývajú posolstvo samotných anjelov, pričom sa zameriavajú na prítomný okamih a aktuálne starosti. Dotýkajú sa všetkých oblastí ľudského života, najmä lásky a partnerstva, rodiny a dôvery. Anjelské karty inšpirujú a sú motivačné, hodia sa preto na každodenný výklad.

Vnímať jemné a upokojujúce dotyky anjelských krídel umožňujú pocítiť aj anjelské talizmany. Aj ony predstavujú účinný spôsob, ako požiadať nebeské bytosti o pomoc na našej pozemskej životnej púti, najmä v ťažkých situáciách, keď si nevieme rady. Anjelské talizmany môžu niesť podobu prívesku, obrázku, sošky či mince, ktorá máva otvor na zavesenie okolo krku.

Pamätajte na to, že anjeli sú pripravení vás kedykoľvek počúvať. Len ich treba osloviť.

Výklad anjelských kariet
Nie ste si istí, či pre vás anjelské bytosti nemajú nejakú správu? Odpoveď môžete získať aj prostredníctvom anjelských kariet, neváhajte si ich preto nechať vyložiť.

veštice online