Veštica Hajnalka

veštica Hajnalka
Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 700 610
Napíšte SMS v tvare:
VESTENIE + vase datum narodenia + vasa otazka
a pošlite ju na telefónne číslo
7012
 • Otázku formulujte čo najkonkrétnejšie.
 • Ak sa Vaša otázka týka partnera, napíšte aj jeho dátum narodenia.
 • Dĺžka jednej SMS správy je maximálne 160 znakov.
 • Príklad textu SMS: Vestenie 8.10.1982 co ma caka v laske?

zavrieť

SMS veštenie:
Napíšte SMS v tvare
VESTENIE text
a pošlite ju na číslo 7012
tv
Poznáte z TV!

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Zameranie:

 • astrológia
 • numerológia
 • tradičná čínska medicína
 • alternatívne liečiteľstvo

S čím Vám pomôžem?

 • šťastné čísla, šťastie
 • tehotenstvo, problémy s počatím
 • vzťahy, láska, rodina, deti
 • finančné záležitosti, peniaze, investície

Posolstvo ukryté vo hviezdach a číslach

Rada sa dívam ku hviezdam, nielen pre ich krásu, ale aj pre tajomstvo, ktoré nesú. Ako astrologička sa zaoberám oznámeniami, ktoré nám ľuďom hviezdy dávajú. Hľadám posolstvo ukryté vo hviezdach.

Hviezdy toho dokážu odhaliť veľa, predurčujú život, životné udalosti a medzníky, rovnako tak čísla. Pri svojej práci využívam vedľa astrológie tiež numerológiu. Prostredníctvom dátumu a hodiny narodenia dávam odpoveď na otázky, ktoré ľudí trápia. Často ide o otázky ohľadom financií, investícií, ale aj partnerských vzťahov. Z hviezd a čísel viem vyčítať vlastnosti daného človeka, jeho talent. Často tak pomáham rodičom, ktorí chcú svoje dieťa nasmerovať tým správnym smerom. To však ešte nie je všetko, človek sa učí celý život.

Alternatívna medicína a zdravie

Ľudia sa na mňa často obracajú aj so zdravotnými problémami. Akékoľvek ťažkosti sa odrážajú v psychike, psychika sa potom zrkadlí aj na tele. Aby som mohla ľuďom skutočne pomáhať, študovala som princípy tradičnej čínskej medicíny a ďalších alternatívnych smerov. Verím, že práve celostný pohľad, individuálna diagnostika a hlbšie súvislosti, napríklad vzťahové či rodinné, ovplyvňujú zdravie oveľa viac, než si bežne pripúšťame.

Som presvedčená, že cieľom je vnútorná spokojnosť, harmónia medzi dušou a telom, rovnováha, ktorú možno docieliť aj prostredníctvom poznania.

Otázky, ktoré by mali byť zodpovedané

Lámete si hlavu s finančnými záležitosťami? Riešite, do čoho investovať alebo či ste investovali dobre? Hľadáte svoje šťastné čísla, napríklad preto, aby ste vďaka nim získali to, čo potrebujete? Nemôžete sa zorientovať vo svojich partnerských vzťahoch? Neviete, ako čo najlepšie uplatniť svoje schopnosti a svoj talent? Premýšľate, aký talent má vaše dieťa a ako ho využiť? Necítite sa dobre, psychika sa negatívne podpisuje na vašom tele? Hľadáte stratené zdravie? Spoločne nájdeme príčinu vašich problémov, a tým aj spôsob, ako ju odstrániť.

Máte problémy s otehotnením? Pomocou astrológie viem určiť plodné dni. Vypočítam tie najvhodnejšie dni pre počatie, s 90% úspešnosťou otehotnenia. Ak spojíme moje vedomosti a vašu trpezlivosť, spoločne zvládneme akýkoľvek problém.

Spoločne môžeme nájsť odpoveď na všetky otázky, ktoré vám nedajú spať. Je to jednoduché, proste mi zavolajte na telefónne číslo 0988 700 610. Nájdeme odpovede k vašim otázkam aj riešenie vašich problémov. Všetko je totiž písané vo hviezdach, dá sa preložiť z číselného kódu alebo si môžeme pomôcť alternatívnou medicínou.

* Ak veštica Hajnalka nie je dostupná alebo práve telefonuje s iným volajúcim, je hovor presmerovaný na inú voľnú vešticu/veštca, ktorí sa špecializujú na rovnakú oblasť a sú schopní Vám rovnako kvalitne odpovedať na vaše otázky.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • Janka Močolova, Cífer

  veľmi 100%

  Hodnotenie: 5

Napíšte odporúčanie

veštice online