Svetskí anjeli Rafael, Teoael, Rochel a Kamael

Svetskí anjeli

Anjelské bytosti okolo seba vyžarujú bezbrehú lásku a sú predurčení k tomu, aby nám pomáhali a podali pomocnú ruku vtedy, keď už nevieme kadiaľ kam. Väčšinou sú pre ľudské oko neviditeľní, radi nám však dávajú anjelská znamenie na dôkaz svojej prítomnosti. A vždy sú ochotní vypočuť naše modlitby a prosby.

Každý človek má svojho anjela strážneho, ktorý drží ochrannú ruku nad jeho životnou púťou. Je ale ešte oveľa viac anjelských bytostí. Každá z nich má pridelenú iný úlohu, niektorí anjeli môžu pomôcť v prípade nešťastnej lásky, iní dokážu utešiť smútok a žiaľ … A sú tiež anjeli, ku ktorým sa môžeme obracať vtedy, kedy nás trápia “svetské problémy”. Preto sa im tiež hovorí svetskí anjeli.

Archanjel Rafael

Archanjel Rafael má nebeský dar liečenia a dokáže byť nápomocný pri rozmanitých zdravotných ťažkostiach. Práve k nemu sa môžeme obracať v prípade, keď cítime stres, obavy z budúcnosti, úzkosť, strach a nervozitu. A kvôli tomu môže byť tento vysoko postavený archanjel dôležitým pomocníkom pri najrôznejších skúškach.

U skúšok je viac ako inokedy dôležitá koncentrácia, ale aj dôvera v samého seba. Prílišný strach a nervozita dokáže významne ovplyvniť výsledok skúšky. Dotyčný sa totiž nedokáže poriadne sústrediť a môže aj zmätkovať a robiť zbytočné chyby z nepozornosti. Archanjel Rafael pomôže nájsť pevnú pôdu pod nohami a patričnú sebaistotu.

Anjel Teoael

Anjel Teoael je anjelom podnikania. Modlitbu k nemu možno smerovať najmä v samotných začiatkoch podnikania, kedy je človek ešte neistý, nevyzná sa úplne v danej problematike a je zviazaný úzkosťou a strachom z možného neúspechu. Práve vtedy je vhodné požiadať anjela Teoaela o pomoc. Našu prosbu môže vypočuť aj vtedy, keď chceme urobiť nejaké zásadné finančné rozhodnutie, napríklad kúpiť nehnuteľnosť alebo investovať väčšiu finančnú čiastku.

Teoaelje zároveň aj anjel lásky a svetla. Nikdy nevypočuje žiadosť človeka, ak sa v nej ukrývajú nečestné úmysly alebo túžba mať zisk na úkor iných ľudí. Možno sa na neho teda obracať iba vtedy, ak žiadame o nezištnú a čistú pomoc.

Anjel Rochel

Určite vás už niekedy postretlo to, že ste niekam založili nejakú vec, a potom ste ju márne hľadali. Niekto má veľký zmysel pre poriadok a podobné záležitosti sa mu stávajú len výnimočne. Mnohí sú však veľmi roztržití, nevedia, čo skôr alebo v hlave stále nosia hromadu starostí. Potom robia mnoho činností bezmyšlienkovite a to vedie k tomu, že často strácajú dôležité veci – kľúče, osobné doklady alebo dokonca celú peňaženku.

Každý, koho už nejaká podobná strata stretla, dobre vie, ako je taká situácia nepríjemná. Ak niečo hľadáte a už neviete, odkiaľ kam, je tu pre vás anjel Rochel. Rád pomôže znovu nájsť stratené predmety.

Anjel Kamael

Anjel Kamael má na starosti šport všeobecne, súťaženie, fyzickú výkonnosť a vytrvalosť. Potrebujete podať maximálny výkon, prekonať svoje predchádzajúce výsledky a zvíťaziť? Svoje modlitby môžete smerovať práve k anjelovi Kamaelovi. Ten pomôže prebudiť vaše skryté rezervy a vydať zo seba to najlepšie.

Zistite viac
Oslovte vešticu a zistite, ako správne formulovať anjelskú prosbu tak, aby bol jej účinok zaručený.

veštice online