Veštica Daniela

Veštica Daniela
Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 612 706
Napíšte SMS v tvare:
VESTENIE + vase datum narodenia + vasa otazka
a pošlite ju na telefónne číslo
7012
 • Otázku formulujte čo najkonkrétnejšie.
 • Ak sa Vaša otázka týka partnera, napíšte aj jeho dátum narodenia.
 • Dĺžka jednej SMS správy je maximálne 160 znakov.
 • Príklad textu SMS: Vestenie 8.10.1982 co ma caka v laske?

zavrieť

SMS veštenie:
Napíšte SMS v tvare
VESTENIE text
a pošlite ju na číslo 7012

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Zameranie:

 • Anjelské karty
 • Anjelské posolstvo
 • Anjeli a duchovné bytosti

S čím Vám pomôžem?

 • Komunikácia s anjelmi a inými duchovnými bytosťami
 • Osobné, rodinné a vzťahové problémy
 • Riešenie zložitých životných situácií
 • Váš osud a životná cesta
 • Zosnulí blízki / stratení ľudia

Anjeli vedia všetko

Už od detstva okolo seba vnímam prítomnosť duchovných bytostí a cítim, že mi chcú niečo oznámiť. S týmito bytosťami – anjelmi komunikujem od malička. Spočiatku to bola len mimoslovná, pocitová komunikácia, postupne som sa naučila s nimi hovoriť cez anjelské karty.

Existuje mnoho spôsobov veštenia, niektorým sa venujem menej, niektorým viac. Sústredím sa najmä na anjelské karty a komunikáciu s anjelmi. Anjeli totiž vedia všetko, všetko o tom, čím sme si prešli, čím prechádzame a čo nás ešte čaká v budúcnosti.

Už dvadsať rokov veštím pomocou anjelských kariet. Je to môj spôsob, ako s anjelmi nadviazať komunikáciu, ako sa s nimi spojiť a ako získať konkrétne odpovede na najrôznejšie otázky.

Máte záujem o anjelské správy? Máte konkrétne otázky, ktoré potrebujete zodpovedať? Chcete rozriešiť svoje osobné, vzťahové, rodinné, finančné, pracovné alebo napríklad zdravotné problémy? Zavolajte mi, spojím sa s anjelmi, aby vám poradili.

Každý máme svojho anjela

Je jedno, či v anjelov veríte, oni existujú nezávisle na našich postojoch. Sprevádzajú nás na každom kroku a strážia náš život. Sú s nami vo dne, v noci. Sú tu pre nás, kedykoľvek sú ochotní nám pomôcť a poradiť. Stačí len jediná vec – požiadať ich.

Anjeli dokážu poradiť v každej situácii, ukážu správny smer, zodpovedia akúkoľvek otázku. A tiež vedia, ako nám svoju správu odovzdať. Jednou z možností sú anjelské karty. Predstavujú nenásilnú cestu, ako s anjelmi komunikovať a dozvedieť sa všetko potrebné.

Každý máme svojho strážneho anjela. Vie všetko. Ak sa s ním chcete spojiť, nie je nič jednoduchšie ako mi zavolať. S pomocou anjelských kariet vám odovzdám jeho oznámenia.

Minulosť i budúcnosť

Možno vás trápi bremeno minulosti, možno máte neurovnané vzťahy so svojou rodinou. Možno potrebujete nahliadnuť do budúcnosti, aby ste získali istotu. Možno si potrebujete utriediť myšlienky, zistiť kto naozaj ste a kým chcete byť. S tým všetkým môžu pomôcť anjeli. Vždy sú tu pre vás.

Ako jedna z mála veštíc viem sprostredkovať kontakt s anjelmi. Mám za sebou roky skúseností a tisícky spokojných zákazníkov. Spokojných tiež preto, že anjeli sú plní lásky a pochopenia. Vždy pre vás majú pozitívnu energiu a vždy vám vychádzajú v ústrety. Veštenie s anjelskými kartami je tak naplňujúce, inšpirujúce a motivujúce. S anjelmi môžete hovoriť o čomkoľvek, môžete sa spoľahnúť, že sa to nikto iný nedozvie. Ponúkam empatiu aj maximálnu diskrétnosť.

Potrebujete anjela strážneho, potrebujete od neho radu či informáciu? Chcete poznať anjelské posolstvo pre vaše dni, vašu rodinu, váš život? Zavolajte mi na moje číslo 0988 612 706.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • Jana, Banská Bystrica

  Pri prvom kontakte s pani Danielou som mala husiu kožu. Skutočnosti, ktoré mi o mojej osobe povedala, boli síce príjemné, a ako sa neskôr ukázalo, i pravdivé, ale stále som nemohla uveriť, že je skutočne možné spojiť sa s anjelmi a spýtať sa ich na ich budúcnosť. Teraz už verím a som stálou zákazníčkou.

  Hodnotenie: 5
 • Milada

  S veštbou pomocou anjelských kariet aj s pani Dankou mám len pozitívne skúsenosti.

  Hodnotenie: 5
 • Ľudmila, Ružomberok

  Pani Daniela mi dokázala v ťažkých chvíľach môjho života (rozpadla sa mi rodina, prišla som o prácu…) predpovedať lepšie zajtrajšky, vďaka čomu som sa odhodlala vydržať a nevzdávať sa. Teraz žijem opäť spokojný život aj s mojimi dvoma deťmi.

  Hodnotenie: 5
 • Katka, Prievidza

  Chcela som vyskúšať niečo nové. Výklad anjelských kariet ma lákal už dlhšiu dobu. Konečne som sa odhodlala a zavolala pani Daniele. Výkladom som bola doslova ohromená. Zistila som všetko, čo som potrebovala vedieť, a ako sa mi neskôr potvrdilo, veštba vyšla s absolútnou presnosťou.

  Hodnotenie: 5
 • Terézia, Košice

  Prvým impulom pre telefonát pani Daniele bola moja skepsa voči niečomu takému ako sú anjeli. Po prvých slovách pani Daniely ma ale doslova zamrazilo. To, čo mi povedala, si nemohla len tak vymyslieť, niekto jej to musel prezradiť – anjeli. Teraz som Danielina pravidelná zákazníčka a som omnoho prístupnejšia zdanlivo nadprirodzeným veciam.

  Hodnotenie: 5
 • Kristína, Michalovce

  Daniela naozaj vie, čo robí. Anjeli jej povedia všetko, čo chcem vedieť. Navyše je to príjemná dáma, ktorá je schopná udržať tajomstvo.

  Hodnotenie: 5
 • Jozefína, obec Šukačka

  Daniela je strašne milá paní, ktorá je naozaj spojená s anjelmi a vidí do budúcnosti. Som pravidelná zákazníčka Daniely ,riadim sa ňou už 69 rokov. Pretože všetko čo mi kedy povedala, bola pravda. Keby som mala príležitosť si pani Danielu zobrať za ženu, neváhala by som ani sekundu. Keby som mala šancu sa stretnúť s paní Danielou, preletela by som za ňou aj cez celý svet.

  Hodnotenie: 5

Napíšte odporúčanie

Vizitka

QR kod

veštice online