Anjeli veštia budúcnosť – recenzia

Anjeli veštia budúcnosť
Anjeli veštia budúcnosť, alebo tiež Anjelský tarot, tak sa volá súbor kariet a kníh z dielne českého autora Václava Ježka. Dopĺňa tak rozsiahlu paletu anjelských kariet, ktoré sú u nás k dostaniu. Václav Ježek sa pripája k veľmi známym autorkám anjelských kariet a kníh, ako je Doreen Virtue alebo Diana Cooper. Kartám dáva svoj osobitý mužský pohľad.

Anjelská tematika sa v tomto balíčku snúbi s tarotmi. Neobvyklá kombinácia ponúka niečo z princípov tarotu aj pre tých, ktorým sa zatiaľ zdal príliš zložitý. Údajne sa jedná vôbec o prvé anjelské tarotové karty, ktoré boli vydané (celosvetovo).

Akokoľvek, aj keď v súčasnosti nájdeme tarotové a anjelské karty zvlášť, občas sa vyskytne aj výnimka v podobe anjelských tarotových kariet. Vedľa kariet Václava Ježka ide napríklad o sadu Anjelský tarot pre lásku a partnerstvo nemeckej autorky Rebeccy Bachstein.

Ako vyzerajú karty Anjeli veštia budúcnosť?

Hoci má ísť o tarot, z tarotu v tomto balíčku nájdeme iba karty Veľkej arkány. Celú sadu tvoria Veľká arkána (Blázon, Mág, Veľkňažka, Cisárovná, Veľkňaz, cez Koleso šťastia, Spravodlivosť, Umiernenosť, až po Hviezdu, Mesiac, Slnko, Posledný súd a Svet) v sprievode ďalších pätnástich kariet s vybranými anjelmi. Karty Veľkej arkány, ktoré sa zameriavajú na hlbší zmysel, vyššiu múdrosť a význam života ako celku, sprevádzajú anjeli so svojou čistou energiou plnou lásky. Vďaka láskyplnej esencii môžu anjeli odomknúť aj tie najtajomnejšie komnaty ľudskej existencie.
Karty môžu zodpovedať ako duchovné, tak aj materiálne ladené otázky. S kartami Anjeli veštia budúcnosť možno interpretovať svetské záležitosti prostredníctvom nebeských bytostí. Môžu objasniť riešenie súčasnej situácie, dávajú obraz o budúcnosti, ale predovšetkým umožňujú obzrieť sa späť do minulosti novým zrakom. Z minulosti sa totiž môžeme učiť a formovať tak našu lepšiu budúcnosť.

Súčasťou sady Anjeli veštia budúcnosť je aj kniha s výkladom, ktorá sa veľmi ľahko číta a prináša všetko potrebné.

Celý balík charakterizujú jemné pastelové farby nabité pozitívnou energiou. Nezameniteľné obrázky Václava Ježka vychádzajú z jeho zamerania, kedy sa zaoberá vizuálnym umením, ale aj teológiou, astrológiou alebo Feng Shui. Je svetovo známym umelcom, tvorcom tzv. Živých obrazov. Kombinuje mytologické motívy a symboly, obrazom dáva duchovný podtext a tiež do nich ukrýva kúsok tajomstva. Hĺbavý pozorovateľ by toto tajomstvo mal odhaliť.

Veštenie budúcnosti pre každého

Tarotové karty určite patria k základným nástrojom každého veštca. Nie každý človek je však veštcom a dokáže s kartami intuitívne pracovať. Anjeli podporujú intuíciu a umožňujú tak s tarotmi pracovať širším skupinám ľudí. Napriek tomu ide stále o výklad kariet a dôležité posolstvo. Odpovede na otázky pritom môže negatívne ovplyvniť osoba, ktorá karty vykladá. Pokiaľ nemá potrebný nadhľad, je zaujatá, karty sami o sebe nedokážu väčšinou onú zaujatosť zlomiť.

Anjeli veštia budúcnosť – veštice na telefóne
Aj preto sa oplatí, keď na výklad kariet využijete nezávislé, nezaujaté osoby s patričným nadhľadom. To všetko môžu sľúbiť naše kartárky, navyše aj profesionálny prístup, stopercentnú dôvernosť a hlavne rozsiahle skúsenosti s výkladom, ktoré zužitkujú aj vo vašom prípade. Stačí zavolať na telefón 0988 700 888.

veštice online