Máte zdravotné problémy? Anjeli liečenia môžu pomôcť!

Anjeli liečenia

K anjelským bytostiam sa ľudia väčšinou uchyľujú v ťažkom životnom období. Často vtedy, keď už si nevedia rady a majú partnerské či rodinné problémy, túžia po láske, objatí alebo sa im nedarí v práci a majú finančné ťažkosti. Ďalším z najčastejších dôvodov sú zdravotné problémy, či už priamo dotknutej osoby alebo niekoho blízkeho, na kom jej veľmi záleží. Veď nie nadarmo sa hovorí, že práve zdravie je jednou z vôbec najcennejších vecí, ktorú máme. Preto tak neľahko nesieme, ak nám zdravie chýba. Okrem anjela strážneho, ktorého má úplne každý z nás, sú v nadpozemskom svete tiež anjeli, ktorých možno priamo označiť za anjelov liečenia. Poďme sa s nimi bližšie zoznámiť.

Najdôležitejší anjeli liečenie

Archanjel Rafael

K archanjelovi Rafaelovi je možné smerovať akúkoľvek modlitbu a prosbu, ktorá sa týka zdravia a najrôznejších zdravotných neduhov. Je pritom jedno, či sa jedná o ťažkosti fyzického rázu alebo tie duševné, archanjel Rafael je otvorený tomu vypočuť akúkoľvek žiadosť o pomoc.

Anjel Och

Anjel Och je tu na to, aby pomohol napraviť boľavé srdce. Dokáže pomôcť vtedy, keď je naše srdce zlomené nešťastnou láskou, žiaľom alebo hlbokým smútkom. Ale naše prosby k nemu môžeme smerovať tiež vtedy, ak je naše srdce príliš slabé alebo ak trpíme na kardiovaskulárne problémy, napríklad vysoký krvný tlak.

A pretože je Och slnečným anjelom, je dôležité načasovať modlitbu najlepšie do doby, kedy je jasný slnečný deň. Vhodným časom je pravé poludnie, keď je slnko priamo nad našimi hlavami.

Anjel Mahzian

Anjel Mahzian má na starosti zrak a zdravie očí. Slabne vám zrak a musíte stále vymieňať dioptrické sklá v okuliaroch za silnejšie a silnejšie? Bojujete so s šedým zákalom alebo trpíte na opakované očné zápaly? Požiadajte anjela Mahziana o navrátenie zdravého a silného zraku.
K tomuto anjelovi je vhodné prednášať prosby pri východe slnka.

Anjel Zachariel

Tento anjel sa stará o to, aby bola naša pamäť v dobrej kondícii, aby sme si udržiavali bystrosť, dobrý postreh, logické myslenie a uchovávali si naše spomienky. Schopnosť si všetko dobre pamätať nie je dôležitá len pre študentov, ale pre úplne všetkých. S pribúdajúcim vekom však pamäť môže začať klamať. Ak tomu tak je, je na čase obrátiť sa na anjela Zachariela a prostredníctvom modlitby ho poprosiť o napravenie pamäti.

Anjel Ariel

Niekedy sa uvádza, že anjel Arielje padlým anjelom. Častejšie je však považovaný za verného pomocníka priamo veľkého archanjela Rafaela, je jeho druhou rukou, a preto tiež k nemu možno smerovať modlitby v prípade chorôb a rôznych zdravotných ťažkostí.
Anjel Ariel dokáže pomôcť s rozmanitými neduhmi, urýchľuje rekonvalescenciu po chorobe, posilňuje na duchu aj na tele a najmä je pripravený podať pomyselnú pomocnú ruku vtedy, keď sa cítime bez energie, stále vyčerpaní, unavení a v skleslej nálade. Tento anjel povzbudí, zlepší prúdenie energetických tokov v tele a dodá potrebnú vitalitu.

Anjel Sabrael

Stav nášho zdravia môžeme do značnej miery ovplyvňovať my sami. Oprávnene sa hovorí, že veľmi dôležitá je prevencia, zdravý životný štýl, dostatok pohybu a správna životospráva. Ak nás však už skolila nejaká choroba, je vhodné požiadať o pomoc anjela Sabraela. Práve ten má totiž na starosti vyliečenie chorôb, prípadne uľahčí cestu vedúcu k zdraviu.

Anjeli liečenia Vám môžu pomôcť!
Neviete, ako správne osloviť anjela a požiadať ho o pomoc? Veštica či kartárka vám môže pomôcť zostaviť modlitbu priamo na mieru.

veštice online