Veštica Izabela

Veštica Izabela
Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 612 702
Napíšte SMS v tvare:
VESTENIE + vase datum narodenia + vasa otazka
a pošlite ju na telefónne číslo
7012
 • Otázku formulujte čo najkonkrétnejšie.
 • Ak sa Vaša otázka týka partnera, napíšte aj jeho dátum narodenia.
 • Dĺžka jednej SMS správy je maximálne 160 znakov.
 • Príklad textu SMS: Vestenie 8.10.1982 co ma caka v laske?

zavrieť

SMS veštenie:
Napíšte SMS v tvare
VESTENIE text
a pošlite ju na číslo 7012

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Zameranie:

 • Výklad kariet
 • Cigánske karty
 • Tarotové karty

S čím Vám pomôžem?

 • Vaša budúcnosť a osud
 • Vzťahové problémy, láska, priateľstvo
 • Finančné ťažkosti, peniaze
 • Otázky súvisiace so zdravím
 • Pracovné záležitosti, kariéra

Karty ako osud

Ako som sa stala kartárka? Chcela som vidieť to, čo je ostatným utajené. Lákala ma možnosť pozrieť sa na osud svoj aj osudy iných ľudí. Fascinovali ma najrôznejšie výkladové karty, ich význam, posolstvo, skrytá moc. A tak som sa začala učiť.

Prečítala som kopy kníh, aby som poodhalila skryté tajomstvá sveta a vesmíru. Študovala som tarotové karty, ktoré sú hlboko prepojené s najvyššími filozofickými otázkami a hlbokými pravdami o univerze. Venovala som sa cigánskym kartám, ktoré sú studnicou života. Objavovala som ďalšie a ďalšie typy kariet a spôsoby veštenia.

Múdrosť som čerpala od vyhlásených veštcov a jasnovidcov. Vyhľadávala som obohacujúce stretnutia, prednášky, konzultácie … Až si ma nakoniec vzala pod krídla jedna kartárka. Tak som sa dostala do učenia, ktoré zo mňa urobilo skutočnú kartárku, kartárku telom i dušou.

Teraz môžem ako kartárka pomáhať ostatným ľuďom. Pomáham im v rôznych fázach života, na životných križovatkách, v situáciách, kedy si nevedia rady. Karty toho veľa vedia. Môžu byť užitočné aj vám. Stačí mi zavolať.

Výklad kariet v praxi

Do detailu si vybavím svoju prvú vešteckú skúsenosť, kedy mi moja učiteľka kartárka odovzdala jednu svoju zákazníčku. Bol to ohromný zážitok a potvrdenie, že sama dokážem prostredníctvom kariet presne zodpovedať konkrétne otázky, že môžem ukazovať ľuďom správnu cestu. Od tej doby prišlo takých potvrdení v podobe spokojných klientov nespočetne.

Teraz už sa môžem pochváliť celým radom klientov a pestrými skúsenosťami. To všetko využívam každý deň, každý môj deň je naplnený veštením. Mám pritom pri ruke tarotové a cigánske karty, ale aj ďalšie kartové balíčky.

Chcete aj vy využiť moje kartárske umenie? Chcete odpovedať svoje otázky? Hľadáte riešenie zložitých životných situácií? Rada vám pomôžem. Zavolajte mi.

Vždy je cesta

Niekedy sa môže zdať, že cesta ďalej už nevedie. Človek cez problémy nevidí svoje šťastie. Cez stromy zabúda, ako vyzerá les. Cesta však vždy existuje a výkladové karty môžu byť spôsobom, ako ju objaviť. Sú neobmedzenou studnicou životnej múdrosti a v každom okamihu môžu byť užitočné.

Karty pomôžu aj tam, kde to vyzerá, že žiadna pomoc nie je. Vždy ma veľmi potešia klienti, ktorí odo mňa odchádzajú spokojní. Každému sa uľaví, keď vidí budúcnosť. Získa istotu, sebadôveru, stane sa silnejším. Nie je nič horšie ako váhať a prešľapovať stále dokola na jednom mieste.

Chcete sa posunúť ďalej? Zaujíma vás, akým smerom sa bude uberať vaša životná cesta? Zavolajte mi na 0988 612 702, karty vás nesklamú, povedia vám všetko, čo je potrebné.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • Andrea, Bánovce nad Bebravou

  Postretla ma kríza v manželstve. Váhala som, či mám manžela opustiť a rozvrátiť tak rodinu s dvoma malými deťmi. Pani Izabela mi poradila, aby som to v žiadnom prípade nerobila, karty jej povedali, že sa situácia zlepší. A skutočne, teraz sme s manželom už rok od krízy a žijeme konečne spokojným životom tak ako na začiatku nášho manželstva. Ďakujem za cennú radu, ktorá mi zachránila manželstvo, mojim deťom detstvo a pani Izabela odporúčam!

  Hodnotenie: 5
 • Monika, Bratislava

  Veľmi mi táto pani Izabela pomohla vrelo odporúčam!

  Hodnotenie: 5
 • Beáta, Rožňava

  Izabelku a jej všemocné karty môžem rozhodne odporučiť. Už niekoľkokrát bola mne a mojej rodine veľmi nápomocná, za čo jej ďakujem!

  Hodnotenie: 5
 • Mária, Spišské Vlachy

  Pani Izabelu som si obľúbila potom, čo mi niekoľkokrát pomocou tarotových kariet správne predpovedala budúcnosť. Mohla som sa tak pripraviť na všetky situácie, ktoré by som bez Izabely nečakala, a všetko som s prehľadom zvládla.

 • pán Dušan, Bratislava

  Ďakujem pani Izabelke, že mi pomohla správne sa rozhodnúť pri rizikovej investícii. Tá sa mi teraz začína pekne vyplácať!

  Hodnotenie: 5
 • Emília

  Milujem cigánske karty a ich symboliku. Je tak bohatá, že sa z nej dá vyčítať skutočne čokoľvek. Som si toho vedomá, no tiež viem, že na správne pochopenie kariet je potrebných mnoho rokov skúseností. Práve tie má pani Izabele a preto som s ňou v pravidelnom kontakte.

  Hodnotenie: 5
 • Alžbeta, Starý Smokovec

  Pani Izabela je osobou na svojom mieste. Pokiaľ potrebujete kvalitnú veštbu s dôrazom na detaily, odporúčam zavolať práve jej. Mne ale aj mojim kamarátkam už nespočetne veľa krát pomohla, za čo sme jej naozaj vďačné.

  Hodnotenie: 5
 • Agneša

  Izabelka je jednou z najlepších kartárek. Je vždy ochotná a nápomocná, rada vyrieši Vaše problémy. Mne osobne pomohla vždy a so všetkým a musím povedať, že mi už ušetrila mnoho trápenia a stresu.

  Hodnotenie: 5
 • Adam pohlotka, Slovensko

  Dakujem

 • romana janeckova, roznava

  izabela je najlepsia karaterka.je ochotna vyvestit ludom co ich caka . o chorobe a stasi a laske

  Hodnotenie: 5
 • Katarína, Zilina

  S výkladom p. Izabely som spokojná, ukludnila som sa. Jedná sa o súdny spor, dúfam, že to dopadne dobre. Perfektne ohodnotená aj moja rodina a zdravotný stav. Ešte raz ďakujem.

  Hodnotenie: 5
 • Aladár horvath, levice

  Veľmi odporúčam p.Izabely dokázala povedať presne všetko o mojej prítomné situaci a hlavne z čoho som bol šoku aj tie veci ktoré len ja sam viem a hlavne skryte veci odporúčam.

Napíšte odporúčanie

Vizitka

QR kod

veštice online