Anjeli prírody a prírodná mágia

Anjeli prírody

Anjeli sú všade okolo nás. Nie každý ich existenciu vníma, napriek tomu sú tu. Kedykoľvek sú pripravení nám pomôcť, kedykoľvek nám môžu dodať energiu, ak sa cítime slabí. Každý z nás má svojho anjela strážneho.

Anjeli tu sú nielen pre ľudí, ale pre všetky živé bytosti. Každá rastlinka má svoju anjelskú bytosť, ktorá ju chráni, podporuje a posilňuje. Pokiaľ pôjde o rastliny, budú tými anjelskými bytosťami prírodní duchovia, elfovia, víly, škriatkovia, dryády a iné. Prírodní duchovia môžu mať tiež podobu duchov hôr, či duchov vôd.

S každým anjelom možno nadviazať kontakt. S každým prírodným duchom sa možno spojiť, hoci moderný človek na tieto prirodzené komunikačné zručnosti dávno zabudol. Predtým ľudia žili v tesnom kontakte s prírodou, boli tak bližšie aj prírodným duchom a anjelom prírody. Ešte bližšie im boli kultúry vyznávajúce prírodné náboženstvo, ktoré s energiou prírody dokázali pracovať a využívať ju aj v mágii.

Prírodná mágia v praxi

Nič nie je stratené ani v modernej spoločnosti. Komunikovať s prírodou je naďalej možné napríklad prostredníctvom meditácie či rôznych rituálov.

  • Každý z nás si môže zaobstarať domov kvetinu, ktorá mu bude robiť radosť, nielen svojou krásou, ale aj tým, čo vyžaruje. S rastlinou nám bude na blízku napríklad aj víla či iná anjelská bytosť nabitá pozitívnou energiou.
  • Každý z nás môže pozdraviť niektorú vonkajšiu rastlinu alebo požiadať o energiu strom. Anjeli prírody sa kontaktu nebránia a sú ochotní podať pomocnú ruku rovnako ako všetci ostatní anjeli.

Spomeňme tiež prírodné liečiteľstvo, ktoré je založené na energii prírody. Tú možno načerpať veľmi jednoducho, napríklad tým, že si doprajete medovkový čaj. Medovka človeka príjemne upokojí, pomôže obnoviť sily a stíši roztržité nervy. Energia voňavej medovky tiež prospeje kvalitnému spánku.

Upokojujúce pôsobenie má aj romantická levanduľa. Táto rastlinka chráni oblečenie pred moľami, ale aj človeka pred zlom. Levanduľa prináša harmóniu. Má ochraňujúce a očistné pôsobenie.

Pre hĺbkovú očistu poslúži aj šalvia, vzhľadom nie nepodobná levanduli. Šalvia dokáže zachytiť negatívne energie a potlačiť zlé sily. Šalvia prináša pokoj, obdobne ako napríklad ibištek podporuje vášeň alebo ruža, ktorá slúži pre lásku. Možno ju preto využiť pri rituáloch pre privolanie lásky.

Čo urobiť pre lásku?
Ak máte pocit, že vo vašom živote chýba láska, skúste sa obrátiť do prírody. Celá príroda je naplnená láskou, všetci jej anjeli, všetky prírodné bytosti vyžarujú čistú nezištnú lásku.

S privolaním lásky vám môžu pomôcť aj naše prírodné terapeutky, veštice alebo kartárky. Mnohé z nich využívajú práve energiu prírody, komunikujú s anjelskými bytosťami a praktizujú najrôznejšie rituály bielej mágie. Sú pripravené vám pomôcť, nielen v ťažkostiach s láskou, ale s čímkoľvek, čo vás práve trápi.

veštice online