Anjelské karty – spojte sa s anjelmi

Anjelské karty sú zvláštnym typom výkladových kariet. Na rozdiel od všetkých ostatných medzi nimi nenájdeme karty negatívne. Anjelské karty odovzdávajú vždy len pozitívne posolstvo. To však neznamená, že je ich oznámenie nejako obmedzené.

  • Anjelské karty dokážu odpovedať na všetky otázky, ktoré vás zaujímajú.
  • Pomôžu vyriešiť osobné, vzťahové, profesijné, zdravotné i finančné problémy.
  • Podporia v rade ťažkých životných situácií, dávajú energiu a silu zmeniť život tým správnym smerom.

Andělské karty

Pôsobenie anjelských kariet, resp. anjelov, ktorí sa prostredníctvom kariet prihovárajú, je jemné a nenásilné. Napriek tomu, či práve preto je však veľmi osobné, hlboké a trvalé.

Naplňte svoje sny. Anjeli sú pri vás

Anjelské karty sa od iných výkladových kariet odlišujú ešte v jednom podstatnom bode. Hoci odhaľujú budúcnosť, primárne neslúžia pre priame veštenie. Tarotové karty, Cigánske aj iné výkladové karty sú osobným nástrojom konkrétneho veštca. Anjelské karty sú spôsobom, ako sa veštec alebo ktokoľvek iný môže spojiť s anjelmi.

  • Anjelské karty sú prostriedkom komunikácie s anjelmi.
  • Sú tou najjednoduchšou cestou, ako sa spojiť so svojím strážnym anjelom.
  • Odovzdávajú anjelské posolstvá a rady, ako dosiahnuť spokojnosť a naplniť svoje priania.
Chcete sa spojiť s anjelmi?

Využite ten najľahší spôsob, vyberte tú najľahšiu cestu. Siahnite po anjelských kartách alebo aspoň po telefóne a zavolajte do našej anjelskej veštiarne na číslo 0988 612 700.

Pre komunikáciu s anjelmi dokonca nepotrebujete ani vlastné anjelské karty. Tieto karty majú v rukách profesionálni veštci a veštice, ktorí vám radi anjelské správy sprostredkujú. Dlhoročné skúsenosti, pevná viera aj neustála komunikácia s anjelmi dávajú našim veštcom schopnosť dokonale prečítať anjelské odkazy. Samozrejme odovzdajú aj anjelské odkazy priamo pre vás, pre váš život, pre riešenie vašich konkrétnych problémov.

Anjelská terapia

Anjeli sú božími poslami, ktorí však existujú v mnohých rôznych kultúrach. Poznáme ich z kresťanstva, ale nájdeme ich i v ďalších náboženstvách a mytológiách. Anjeli sú však na konkrétnej cirkvi alebo viere nezávislí, nie sú obmedzení, priestorom ani časom. Anjeli sú tu pre každého, sú čistou energiou lásky, sú bytosťami svetla. Viac o tom, kto sú anjeli.

Anjeli sú všade okolo a k ľuďom sa neustále prihovárajú. Len málokto však anjelov počúva. Komunikácia s anjelmi sa označuje aj ako anjelská terapia, je totiž zdrojom čistej energie, liečivej sily a inšpirácie. Viac o anjelskej terapii.

Anjeli vedia všetko

Existujú rôzni anjeli s rôznym poslaním a s rôznymi úlohami. Rovnako tak existujú rôzne typy anjelských kariet. K tým najobľúbenejším patria anjelské karty Doreen Virtue (Anjelská terapia, Anjeli a svätí, Anjeli lásky, Rady anjelov, Poslovia Svetla, Kúzelné jednorožce, Posolstvo bohýň a i.), Ale tiež napríklad karty Anjeli Atlantídy, Karty morských panien, Pohľady do duše a mnoho ďalších. V kníhkupectvách je bežne k dispozícii celá paleta krásnych anjelských kariet. Stačí si vybrať.

Najobľúbenejšie balíčky anjelských kariet:

Výklad anjelských kariet

Výklad anjelských kariet nemá pevné pravidlá, stačí sa riadiť intuíciou a veriť v silu anjelov. Dôležitejšie ako konkrétny postup je schopnosť otvoriť srdce, odpútať sa od nežiaducich myšlienok a počúvať. Viac sa dozviete v samostatnom článku 5 praktický rád Ako komunikovať s anjelmi.

Spojte sa s anjelmi! Výklad anjelských kariet online.

Ak predsa len nechcete byť na komunikáciu s anjelmi sami, zavolajte do online veštiarne na telefón 0988 612 700 a spojte sa napríklad s našou vešticou Danielou, ktorá sa na prácu s anjelskými kartami špecializuje a rada vám pomôže.

Čítať ďalej:

veštice online