Kúzelné jednorožce

Jednorožce sú ako anjeli, prichádzajú z tej najvyššej duchovnej podstaty. Ide o éterické bytosti zo siedmej dimenzie. V anjelskej hierarchii stoja vedľa archanjelov.

Tieto mystické stvorenia radíme k elementárnym bytostiam, obdobne ako napríklad víly, škriatkov, nymfy alebo salamandre. Jednorožce sú predovšetkým anjelmi detí – deti ich milujú pre ich priamosť, pravdivosť a čistú krásu. Deti sú otvorené, spojené so svojou dušou. Dokážu sa napojiť na ďalšie duše okolo seba, preto tiež dokážu komunikovať s jednorožcami a ďalšími elementárnymi bytosťami. Pre jednorožca je typické, že komunikuje práve na úrovni duše.

Jednorožec

Žiariace jednorožce

Jednorožec je synonymom čistoty. Má čistú energiu, čistú dušu i srdce. Je bytosťou čistého bieleho svetla. Jednorožec vydáva silný prúd svetelnej energie cez čakru osvietenia – tretie oko. Javí sa ako špirálovito stočený roh v bielej alebo zlatej farbe. Nesie v sebe osvietenie, ale aj liečivú silu.

Jednorožec má schopnosť očisťovať ľudskú dušu, karmu, ľudské úmysly i konanie. Pripomína božskú nevinnosť. Nesie v sebe bezpodmienečnú lásku. Hoci v sebe spája dokonalú harmóniu ženského a mužského princípu, vlastnosti jednorožca založené na láske a súcitu sú skôr ženské.

Jednorožce žiaria tak silným svetlom, že vstupujú priamo do duše. Jednorožce sú napojené na čisté žiariace duše. Prinášajú pozitívne posolstvo a radosť. Podporujú tvorivé myšlienky a tých, ktorí túžia urobiť svet lepším.

Požiadajte o radu

Rovnako ako anjeli dokážu aj jednorožce radiť v tých najzložitejších životných situáciách. Roh jednorožcov žiari liečivou energiou. Vie vyliečiť aj tie najhlbšie rany duše. Stačí jednorožca nájsť a požiadať ho, aby nasmeroval túto energiu práve k vám. Tou najjednoduchšou cestou, ako sa spojiť s jednorožcami sú anjelské karty.

Ak vám výklad anjelských kariet robí ťažkosti, pomôžu vám naši veštci. Na prácu s anjelskými kartami sa špecializuje veštica Daniela. Stačí zavolať do našej veštiarne na telefón 0988 612 700.

Anjelské karty Kúzelné jednorožce

Jednorožce napĺňajú jeden z balíčkov anjelských kariet Doreen Virtue. Nesie názov Kúzelné jednorožce a je určený pre všetkých, ktorí majú čisté úmysly rovnako ako úchvatné jednorožce.
Svojim jazykom sa tieto anjelské karty Doreen Virtue približujú deťom i všetkým ostatným s mladým duchom. 44 kariet, ktoré balík obsahuje, zdobia pútavé ilustrácie. Obrázky žiariacich jednorožcov často pochádzajú z rúk krištáľových a indigových detí, ktoré tak ešte prehĺbili posolstvo kariet a vtkali kartám ďalšie tajomné kúzlo.

Anjelské karty Zázračné jednorožce

Jednorožce sú tiež kľúčovou témou balíčku kariet a knihy Diany Cooper s názvom Zázračné jednorožce.

Podtitulom sady je “liečitelia duša”, pretože práve na úrovni duše jednorožce pôsobia. Jednorožce dokážu obdobne ako anjeli plniť priania, ide však o hlboké priania duše spojené s kľúčovým poslaním každej ľudskej bytosti.

Anjelské karty s jednorožcami Diany Cooper sú zdrojom odvahy a sily ísť za svojou životnou víziou. Pripomínajú každému človeku, kto vo svojej najvnútornejšej podstate naozaj je.

veštice online