Archanjel Sandalfon a jeho posvätná služba

Archanjel Sandalfon

Archanjel Sandalfon je známy tiež ako Sandolphon či Sandolfon.

Sandalfon je spolu s Metatronom jedným z dvoch archanjelov so zvláštnym menom. Jeho meno totiž nekončí na koncovku “el” ako mená všetkých ostatných archanjelov. Táto koncovka sa pritom prekladá z hebrejčiny ako “Boh”. Sandalfon a Metatron tak nie sú priamo spájaní s Bohom, ich pôvod je pozemský. Spolu s Metatronom je Sandalfon jediným z dvoch archanjelov, ktorí pôvodne žili na Zemi ako smrteľní ľudia. Sandalfon bol pôvodne prorokom Eliášom. Za jeho skutky v pozemskom živote ho Boh odmenil tým, že z neho urobil archanjela. Sandalfon tak môže pokračovať v konaní dobra prostredníctvom svojej posvätnej služby.

Sandalfon býva označovaný aj ako dvojča Metatrona, pôvodne mudrca Enocha. Jeho meno sa dá z gréčtiny preložiť ako “brat”.
Sandalfon prepája Zem s nebesami, údajne je tak vysoký, že Zem a nebesia spája svojím vlastným telom.

Čo to bude?

Archanjel Sandalfon má jednu špeciálnu vlastnosť. Údajne pomáha nastávajúcim rodičom v určení pohlavia budúceho potomka. Je to dané tým, že tento archanjel stojí pri zrode, zrode nového života aj nového človeka.

Práve tento anjel sprevádza človeka nielen od narodenia, ale od prapočiatku. Je spoločníkom tela i samotnej duše od tej doby, kedy bola stvorená.

Archanjel, ktorý pomôže zahojiť srdce

Archanjel Sandalfon dokáže vyliečiť boľavé srdce, pomáha od sklamania a stratenej lásky. Sám ponúka čistú energiu naplnenú láskou s nesmiernou mocou. Vďaka tomuto archanjelovi dokážeme meniť chod sveta a ovplyvňovať udalosti, do ktorých by sme to vôbec nepovedali.

Archanjel Sandalfon podporuje radosť zo života. Dáva zabudnúť na všetky útrapy a umožňuje vidieť to pekné. S jeho pomocou môžeme naplno prežívať všetky krásy života, radovať sa z jeho farieb, vôní alebo hudby. Práve s hudbou býva Sandalfon tiež spájaný.

Sandalfon prináša posolstvo o tom, že je dôležité otvoriť svoje srdce láske a opustiť všetky smútky. Napomáha zmiereniu. Má hojivú energiu, ktorá umožňuje zmieriť sa s krivdami a zvládnuť prežité bolesti.

Archanjel Sandalfon v sebe nesie jemnú ženskú energiu a silu mužského aspektu súčasne. Je nežný aj odvážny. Jeho posolstvo je hlboké, ale aj snové a romantické.
Je znamením dokonalosti, spája ženský a mužský princíp, ale aj Zem a Boha.

Archanjel, ktorý vyplní všetky želania

Každý z anjelov podporuje cestu k šťastiu a naplneniu vlastných predstáv a prianí. Pre archanjela Sandalfona to platí dvojnásobne. Práve s pomocou tohto archanjela údajne každý dokáže naplniť svoje sny a tie najvnútornejšie priania. Práve archanjel Sandalfon nabáda a povzbudzuje človeka k tomu, aby realizoval všetky svoje túžby.

Ako naplniť svoje sny?
S pomocou archanjela Sandalfona môžete svoje vytúžené sny premeniť na skutočnosť. Ako? Dôverujte v anjelskú energiu, ktorá vás môže nasmerovať tým správnym smerom. Nech už sú vaše priania akékoľvek, požiadajte o pomoc archanjelov a anjelov, určite radi pomôžu. Archanjel Sandalfon je kedykoľvek pripravený podať vám pomocnú ruku, resp. dodať silu a odvahu k realizácii všetkých vašich plánov.

Ak nedokážete s anjelmi komunikovať priamo, môžete využiť anjelské karty, ktoré dokážu anjelské posolstvo odovzdať. K dispozícii sú vám tiež niektoré z našich veštíc, ktorí s anjelmi komunikujú a môžu vám anjelský kontakt sprostredkovať. Stačí zobrať telefón a zavolať na telefón 0988 700 888.

veštice online