5 praktický rád Ako komunikovať s anjelmi

Anjeli s nami komunikujú neustále. Anjeli, poslovia nebies pritom majú neobmedzené schopnosti, dokážu pomôcť vyriešiť akýkoľvek problém, odpovedať na akúkoľvek otázku, dodajú čistú energiu a inšpiráciu.

anjel

Prečo teda nevyužívame ich pomoc? Prečo sa zbytočne trápime v ťažkostiach, nejasnostiach a otázkach, keď sú anjeli nablízku? Prečo ľudia s anjelmi nekomunikujú? Možno sa potrebujú na komunikáciu pripraviť, dozvedieť sa o nej niečo viac …

V tomto článku prinášame praktické rady na komunikáciu s anjelmi. Hoci na nej nie je nič zložité, naše rady vám môžu byť užitočné. Uplatnia sa napríklad pri výklade anjelských kariet. Práve anjelské karty totiž predstavujú najjednoduchší spôsob komunikácie s anjelmi.

NAČÚVAJTE ANJELOM

Anjeli vás povedú, ukážu vám cestu, predložia znamenia a presné pokyny. Len ich treba počúvať.

Anjeli sa často prihovárajú bez toho, aby im ľudia načúvali. Ľudia zostávajú na mieste a sami sa trápia v nepríjemnej situácii namiesto toho, aby urobili jeden krok a dostali sa tým inam. Anjeli usilujú o to, aby sme boli šťastní a prekonali všetky prekážky.

VERTE V ANJELSKÉ SCHOPNOSTI

Anjeli vám prajú len to najlepšie. Sú pripravení vám vždy pomôcť, nežiadajú nič na oplátku. Nemusíte im byť vďační, stačí poďakovať.

Anjelom nemusíte pomáhať. Práve naopak, stačí veriť a spoliehať na ich neobmedzenú moc a schopnosti. Pre anjelov neexistuje čas ani priestor, neexistujú pre nich žiadne prekážky

ODOVZDAJTE ANJELOM SVOJE PROBLÉMY

Pre anjelov nie je nič nemožné. Poradia si s každým problémom, keď im ho skutočne odovzdáte. Najčastejšou chybou ľudí je to, že na svojich problémoch príliš lipnú. Bránia tak ich rozriešeniu a neumožňujú anjelom, aby mohli problém vyriešiť.

Nebojte sa ani toho, že sú vaše problémy pre anjelov príliš malicherné. Anjeli vám pomôžu s radosťou, je to ich úloha, ktorá im prináša potešenie. Je jedno, či pôjde o vzťahové, osobné, profesijné, zdravotné alebo napríklad finančné problémy.

POŽIADAJTE ANJELOV

Anjeli sa riadia zákonom slobodnej vôle. Sú síce nablízku, ale bez dovolenia nesmú nikomu zasahovať do života. Výnimkou sú len kritické situácie a ohrozenia života. Aby mohli anjeli pomôcť aj v iných situáciách, je potrebné, aby k tomu mali dovolenie. Anjelov je treba o pomoc vždy požiadať, stačia jednoduché slová, modlitba alebo myšlienka.

Obrátiť sa pritom môžete na archanjela Michaela, ktorý zbavuje strachu a môže tiež dohliadať na výklad anjelských kariet. Stačí ho požiadať, aby stál pri vás a pomohol odhaliť božskú múdrosť.

Skúste reálne definovať svoj problém alebo svoju otázku a vysloviť želanie, prosbu k vyriešeniu danej situácie alebo zodpovedaniu otázky.

Čím konkrétnejšia bude otázka, tým konkrétnejšia bude odpoveď, pýtať sa môžete napríklad prostredníctvom anjelských kariet.

SIAHNITE PO TELEFÓNE

Ak sa vám nedarí prekonať bariéry v komunikácii s anjelmi a ani naše praktické pravidlá vám nepomohli k stretnutiu s anjelmi, máme pre vás ešte jeden tip.

Kontaktujte našich veštcov, ktorí vám môžu posolstvo z nebies sprostredkovať.

Veštica Daniela – spojenie s anjelmi, výklad anjelských kariet

Zavolajte na 0988 612 706Anjelskou terapiou a prácou s anjelskými kartami sa zaoberá veštica Daniela.

veštice online