Karma a minulé životy

minuly-zivot

Každý z nás niekedy zažil zvláštne pocity, keď sa ocitneme prvýkrát na nejakom mieste a javí sa nám ako známe. Niekedy stretneme úplne cudzieho človeka a zdá sa nám, ako by sme sa s ním stretli už v minulosti. Sú ľudia, ktorí majú dokonca živé spomienky z iných životov.

Na reinkarnáciu môžete alebo nemusíte veriť, napriek tomu sú informácie o minulých životoch užitočné každému. Minulosť je totiž priamo previazaná so súčasnosťou. To, čo prežívate teraz, môže byť odrazom toho, čo ste zažili v minulosti. Minulosť sa odráža v mnohých sférach života, v práci, v láske, v medziľudských vzťahoch, v oblasti financií a pod.

Vďaka tomu, že zistíte, kým ste boli v minulosti, lepšie pochopíte, kým ste teraz. Pomôže vám s tým niektorá z našich veštíc. Odhalí minulosť, ale predovšetkým ukáže jej previazanosť so súčasnou situáciou. Môže tak byť užitočná pri riešení mnohých aktuálnych životných ťažkostí.

Kto som? Odkiaľ prichádzam?

Možno sa pýtate, prečo sa minulými životmi vôbec zaoberať. Reinkarnácia je predsa len z pohľadu mnohých ľudí prapodivnou filozofiou s neistými závermi. Má však významný prospech aj pre ten súčasný život. Pomôže vám so zásadnými otázkami “Kto som?” a “Odkiaľ prichádzam?”

Ako náhle rozšifrujete tieto otázky, ľahšie nájdete riešenie aj tých ďalších otázok každodenného života. Dostanete sa hlbšie a lepšie nájdete podstatu svojich problémov. Možno objavíte zmysel udalostí, ktoré vás v živote postretli a tiež výziev, ktorým musíte čeliť. Možno sa naučíte radovať sa zo života.

Karma a dharma

Minulosť, minulé životy, skutky a činy každého človeka sa v ďalších životoch prejavujú ako tzv. Karma. Karma odráža všetky pozitívne aj negatívne skutky v bližšej i vzdialenej minulosti. Predstavuje zákon príčiny a následku. Následok pritom môže prísť až v niektorom z ďalších životov. Niekedy tak pohľad do minulosti objaví prvotnú príčinu toho, čo sa človeku aktuálne deje. Karmicky sú prepojené skutky, ale aj vzťahy, city alebo myšlienky. Viac o karme.

Chcete vystúpiť z kruhu?

Na karmu sa dá pozerať aj ako na určitý kruh. Nemôžete sa z neho vymaniť. Je to nemožné do tej doby, než pochopíte, že ste súčasťou tohto kruhu. Potom z neho jednoducho vystúpite. Ak neviete ako, obráťte sa na niektorého z našich veštcov.

Človeka v živote neovplyvňuje len osobná alebo rodinná karma, obraz jeho života spoluvytvára aj dharma. Ide o životný plán, úlohu, ktorý bol človeku pridelený ešte pred narodením. Túto životnú úloha by mal človek počas svojho života nielen poznať, ale aj splniť.

Chcete poznať svoju životnú úlohu?
Spýtajte sa našich veštcov, radi Vám pomôžeme! Zavolajte do našej online veštiarne na telefón 0988 612 700.

Niektorí z našich veštcov dokážu nahliadnuť ďalej, až pred súčasný život. Odkryjú vám vašu karmu tak, aby ste mali príležitosť ju očistiť od negatívnych skutkov v minulosti. Pomôžu vám aj s jej očistením, dajú priestor k odpusteniu a k náprave. Tiež vám predstavia vašu životnú úlohu, vďaka ktorej sa na svojej duchovnej ceste posuniete smerom vpred.

Čítať ďalej:

veštice online