Veštica Anna

Veštica Anna
Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 700 609
Napíšte SMS v tvare:
VESTENIE + vase datum narodenia + vasa otazka
a pošlite ju na telefónne číslo
7012
 • Otázku formulujte čo najkonkrétnejšie.
 • Ak sa Vaša otázka týka partnera, napíšte aj jeho dátum narodenia.
 • Dĺžka jednej SMS správy je maximálne 160 znakov.
 • Príklad textu SMS: Vestenie 8.10.1982 co ma caka v laske?

zavrieť

SMS veštenie:
Napíšte SMS v tvare
VESTENIE text
a pošlite ju na číslo 7012
tv
Poznáte z TV!

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Zameranie:

 • práca s energiou
 • veštenie a osud

S čím Vám pomôžem?

 • zdravotné problémy
 • duchovné otázky
 • láska, manželstvo
 • rodinné vzťahy
 • financie

Súkromný aj profesionálny život

Môj súčasný súkromný život je spätý s tým profesijným, rozhodne viac, než je tomu u väčšiny iných ľudí. Využívam svoje schopnosti, v súkromí i vo svojej profesii. Pôsobím ako liečiteľka a duchovná poradkyňa.

Predpovedám budúcnosť. Ukazujem ľuďom, čo ich čaká, čo by ich mohlo stretnúť v budúcom živote. Tým im pomáham využiť tieto informácie tak, aby boli prínosné.

Keď človek pozná budúcnosť, môže sa na ňu pripraviť. Iste, budúcnosť nemusí byť vždy práve ružová. Všetky prekážky sa však dajú prekonať, keď o nich človek vie. Skôr či neskôr sa tieto prekážky zmenia, stanú sa z nich schody, ktorými dospejeme až ku šťastiu.

Samozrejme človek vždy začína u seba. Musí nájsť svoj vnútorný pokoj a silu, aby mohol ísť po svojej ceste. A tak som sa dostala až k tomu, že som mohla spojiť svoje súkromie a prácu. Som šťastná, že môžem robiť to, čo viem najlepšie. Som vďačná za svoje schopnosti a s láskou ich odovzdávam ďalej.

Zdravie, láska a pozitívna energia

Zažila som na to vlastnej koži. Cítila som sa nesvoja. Stále ma trápili nejaké zdravotné problémy a lekári nepomáhali. Tabletky nič nevyriešili. Vedela som, že ako náhle si rozriešim svoje životné úlohy, všetko sa dá do poriadku. A stalo sa. Teraz môžem pomôcť tým, ktorí sa cítia podobne ako ja kedysi.

Ak vás trápia problémy nejasného pôvodu, keď si neviete rady so súkromným či pracovným životom, môžem vám poradiť. Môžem vám sprostredkovať liečivú silu, poslať pozitívnu energiu a tiež odporučiť vhodné bylinky. Príroda pozná liek na všetky neduhy. Stačí vedieť, o ktorý liek ide a kam po ňom siahnuť. Od toho som tu ja.

Zdravie ide ruka v ruke s láskou. Keď budete milovať svoje telo, žiadna choroba vás nezrazí na kolená. Keď budete mať okolo seba lásku, nemôžu sa k vám dostať negatívne energie. Lásku je však potrebné nájsť, posilňovať, chrániť ju a starať sa o ňu. Ak neviete, ako sa to robí, je na čase sa niekoho opýtať. Môžem byť tým človekom, ktorý zodpovie vaše otázky.

Čo vás čaká?

Možno netúžite po tom vidieť svoju budúcnosť. Možno len potrebujete nádej. Možno vám chýba len pozitívna energia, alebo ju okolo seba máte a neviete po nej siahnuť. Možno len chcete ukázať smer, ktorým sa vydať. Možno vám stačí len zodpovedať tie najcitlivejšie otázky. Nech už ide o súkromný alebo pracovný život, o problémy s láskou, zdravím či financiami, môžem vám poradiť.

Nebojte sa požiadať si o pomoc. Nebojte sa pohľadu vpred, môže vám byť jedine užitočný. Nebojte sa a zavolajte mi na telefónne číslo 0988 700 609 , dám vám odpovede. Spoločne nájdeme riešenie.

* Ak veštica Anna nie je dostupná alebo práve telefonuje s iným volajúcim, je hovor presmerovaný na inú voľnú vešticu/veštca, ktorí sa špecializujú na rovnakú oblasť a sú schopní Vám rovnako kvalitne odpovedať na vaše otázky.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • lýdia, Banská Štiavnica

  Je to žena s velkým srdcom. Keď vysiela obetujem si odpočinok a počúvam ju. Vie vela o bylinkách,poradí a je ludská. To čo povie sedí. Vrele odporúčam.

  Hodnotenie: 5
 • Darinka, Poprad-Matejovce

  Je to úžasná žienka,veľmi mi pomohla,hlavne môjmu synovi,odporúčam,čo povedala,pomaličky-postupom času sa plní,jednoducho povedané:ODPORUČAM

  Hodnotenie: 5
 • Jana Rejmonová, Karlštejn

  Jste výborná, děkuji Jana .

  Hodnotenie: 5
 • kamila, nitra

  Mám vás veľmi rada vás pozerám na tv8 keď ste na tv8 tak sa veľmi na vás teším. A budúcnosti vám určite zavolám keď budem na tom finančne A lepšie teším sa na vás keď vás zas uvidím na obrazovke na tv8 ste veľmi dobrá žena A úprimná Dovidenia.

  Hodnotenie: 5
 • Ľubica, Ružomberok

  Na jej vysielanie sa vždy teším, je perfektná ????

 • Aneta, Veľký Krtíš

  Verím že mi pomôžete rozhodnúť sa ísť správnym smerom.

 • Veronika, Trenčín

  Neverte jej, klame ľudí. Ja som u nej bola a nepomohla.

 • Mária, Bratislava

  Pani Anička je super človek a má užasné skusenosti a prax.Všetko čo povie sa splní,má velké schopnosti a vedomosti.Ked vysiela počuvam od začiaku po konec vysielania.Neuveritelná žena.Nemožem si dovolit volat nakolko som dochodkyna,ale dufam že raz sa mi to splni aby som sa s nou spojila.Vdaka a velký obdiv pani Anička.Pomáhajte stále ludom,ste doslova boží človek.Vdaka.

 • Gabriela, Zvolen

  Skoda ze som tuto zienku nepoznala skor mozno by tu moj manzel este bol. Do buducna aspon viem na koho sa mam obratit

Napíšte odporúčanie

veštice online