Veštica Airam

veštica Airam
Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 700 606
Napíšte SMS v tvare:
VESTENIE + vase datum narodenia + vasa otazka
a pošlite ju na telefónne číslo
7012
 • Otázku formulujte čo najkonkrétnejšie.
 • Ak sa Vaša otázka týka partnera, napíšte aj jeho dátum narodenia.
 • Dĺžka jednej SMS správy je maximálne 160 znakov.
 • Príklad textu SMS: Vestenie 8.10.1982 co ma caka v laske?

zavrieť

SMS veštenie:
Napíšte SMS v tvare
VESTENIE text
a pošlite ju na číslo 7012
tv
Poznáte z TV!

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Zameranie:

 • výklad kariet
 • duchovné poradenstvo
 • práca s energiou

S čím Vám pomôžem?

 • partnerské, rodinné a spoločenské vzťahy
 • čistenie aury
 • otázky ohľadne budúcnosti

Spirituálne poradenstvo

Predtým ľudia celkom prirodzene navštevovali tzv. babky bylinkárky, aby im radili so všetkým možným, zďaleka nešlo len o zdravotné ťažkosti. Ešte predtým, v dávnych dobách, mali ľudia svojich šamanov a čarodejníkov, aby s nimi konzultovali otázky života celého kmeňa, ale aj každého jednotlivca. Dnes na duchovných poradcov zabúdame, to nič nemení na tom, že sú pre život nanajvýš dôležití.

S vďačnosťou a pýchou môžem prehlásiť, že pôsobím ako spirituálna poradkyňa. Oslovujú ma ľudia, ktorí potrebujú radu do vlastného života alebo rodiny, novodobého kmeňa. Rovnako ako starí šamani a mágovia dávam ľuďom rady ohľadne lásky, vzťahov a komunikácie. Dokážem však zodpovedať akúkoľvek otázku. Samozrejme riešim aj novodobé problémy súvisiace napríklad s prosperitou a financiami. Nezriedka ľuďom pomáham s profesionálnym životom a kariérou. Dalo by sa povedať, že ľuďom pomáham meniť sny na skutočnosť.

Ako prežiť život v šťastí?

Na túto otázku neexistuje jednoduchá odpoveď. Pochopiteľne. Každý z nás má o šťastí iné predstavy. Kým niekto bude šťastný ako vrcholový manažér, ďalší nájde šťastie na zelených svahoch, napríklad ako pastierik oviec. Budúcnosť čaká na nás všetkých, každý z nás však má vlastnú budúcnosť. Predstavy jedného sú úplne iné ako predstavy druhého. A to je dobre, život je tak aspoň pestrý.

V každodennej praxi spoznávam a neustále objavujem pestrosť života. Karty mi ju odkrývajú. Pomáhajú mi odhaliť možnosti riešenia akéhokoľvek problému. Vždy záleží na tom, komu karty vykladám. Riešení problémov je vždy celá rada, ale len veľmi málo z nich sa hodí pre toho daného človeka. Preto je tak veľmi dôležitý kontakt klienta a spirituálnej poradkyne, preto nefungujú všeobecné návody na šťastie. Naopak, to je dôvod, prečo je tak užitočné osobné spirituálne poradenstvo. A pokojne môže prebiehať na diaľku, prostredníctvom telefónu. Ako je to nakoniec jednoduché!

Ako prevziať budúcnosť do vlastných rúk?

Som presvedčená, že nestačí iba poznať vlastnú budúcnosť. Ja ľuďom predkladám možnosti, ktoré majú k dispozícii a ktoré môžu využiť. Ukazujem im, kde sa aktuálne nachádzajú a tiež kam sa môžu posunúť. Dôležité je vedieť, že môžem ovplyvniť situácie, ktoré nastanú. Každý z nás môže riadiť svoj život, môže určiť smer, ktorým sa bude uberať. Každý z nás môže život prežiť pozitívne.

Potrebujete dať svojmu životu ten správny smer? Chcete naplniť svoje sny, začať prosperovať, spoznať skutočnú lásku? Chcete sa zbaviť zdravotných problémov? Chcete sa odpútať od všetkého zlého, odpútať sa od tej negatívnej energie, ktorá vám berie silu? Chcete čerpať energiu pozitívnu? Zavolajte mi na telefónne číslo 0988 700 606, práve teraz je tá vhodná chvíľa.

* Ak veštica Airam nie je dostupná alebo práve telefonuje s iným volajúcim, je hovor presmerovaný na inú voľnú vešticu/veštca, ktorí sa špecializujú na rovnakú oblasť a sú schopní Vám rovnako kvalitne odpovedať na vaše otázky.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • Lýdia, Turoňová

  Pani Airam je jedna skvelá žena. Keď bude nejaký zraz a ostane teplejšie,rozhodne sa prihlásim. Rada by som ju osobne spoznala. Jej nabitá vodička mi velmi pomáha, Škoda že je to také drahé na TV 8. My penzisti si to nemôžeme dovoliť. Velmi rada ju počúvam. Tak sa vie milo zasmiať, Vždy sa teším keď je na TV8.Aj Synthia je skvelá a teším sa aj na Aničku.Aj pána Rudyho rada počúvam.Tamaku tiež. Nepáči sa mi to Borisovo grganie,je to nechutné.

 • beata kovalova, sobrance

  Mam vas velmi rada ste velmi sympaticka aurcite ste uz vela ludom pomohli viete presne povedat a poradit len aby ste pomohli kazdemu kto ma urcite problemy ja vas velmi rada pocuvam a tesi. Sa na TV osem kedy tam budete vy rozpravat a poradit ludom to co je spravne prajem vam vela stastia vo vasom osobnom zivote aj pri vasej praci s pozdravom Beata.Vela zdravia stastia lasky a uspechov v praci vam prajem.

 • Helena

  Pani Airam, veľmi radá vás počúvam a obdivujem vás.

  Hodnotenie: 5
 • Richard, Košice

  Dobrý deň prajem Vám všetkým.
  Veľmi rád vás sledujem ,počúvam a dozvedám
  nové veci ,aj v tom čom som nemal jasno Ďakujem.
  Život nám stále niečo ponúka ale rozhodnut sa musime sami a teší ma že dokážete pomáhať takto ľuďom každý z nás má predurčené prečo je tu..Z úctou a láskou a pochopením pre všetko .
  Ďakujem ešte raz pekný požehnaný den prajem..????

 • Elena, Kosice

  Mam osobnu skusenost skoda zel len cez telefon ale kedze som som z Kosic tak to inac teraz nejde.Pani Airam je skvela fantasticka spiritualna poradkina rozprava k veci a vie co ma robit a povedat no je velka odbornicka velmi mila no skratka pre mna naj.odporucam vsetkym krori potrebuju riesit akykolvek problem.

  Hodnotenie: 5
 • Jozef, Nové Mesto nad Váhom

  Pani, Airam, prajem Vám požehnaný život , veľa zdravia, lásky a úspechov vo Vašej požehnanej práci. Veľmi rád Vás počúvam a nasávam do seba všetky tie Vami vypovedané myšlienky. Občas aj zavolám.
  Ďakujem Vám za Vaše rady a ešte raz Vám prajem všetko dobré.

  Hodnotenie: 5
 • Drahoslava, Žilina

  Ste úžasná,naliali ste do mňa lásku nádej, všetko čo som potrebovala, ďakujem za silu , nádej,ktorú ste do mňa naliala ĎAKUJEM

  Hodnotenie: 5

Napíšte odporúčanie

veštice online