Veštica Aria

veštica Aria
Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 700 605
Napíšte SMS v tvare:
VESTENIE + vase datum narodenia + vasa otazka
a pošlite ju na telefónne číslo
7012
 • Otázku formulujte čo najkonkrétnejšie.
 • Ak sa Vaša otázka týka partnera, napíšte aj jeho dátum narodenia.
 • Dĺžka jednej SMS správy je maximálne 160 znakov.
 • Príklad textu SMS: Vestenie 8.10.1982 co ma caka v laske?

zavrieť

SMS veštenie:
Napíšte SMS v tvare
VESTENIE text
a pošlite ju na číslo 7012
tv
Poznáte z TV!

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Zameranie:

 • veštenie a osud
 • predvídanie budúcnosti

S čím Vám pomôžem?

 • veštenie nadchádzajúcich udalostí
 • láska, manželstvo
 • rodinné vzťahy, deti
 • financie
 • zdravie

Ako na hojdačke

Niekedy je život ako na hojdačke, raz hore, raz dole. Samozrejme je taký aj ten môj, ale usilujem o to, aby to hore trvalo čo najdlhšie a to dole bolo čo najkratšie. Ide to? Dôležité je vedieť, že k životu patrí to dobré aj to zlé. A ešte dôležitejšie je vedieť, prečo sa mi deje práve to, čo sa mi deje.

Aby ste získali nadhľad nad svojím životom, aby ste sa nehojdali zo strany na stranu a netápali v neistote, môžu vám byť užitočné rady veštice. Od toho som tu aj ja, aby som vám sprostredkovala odpovede. Dávam ľuďom odpovede, odpovede na všetky otázky, ktoré ich zaujímajú. Dokonca dám aj odpovede na otázky, ktoré sú skryté. Práve tie totiž bývajú najdôležitejšie. Dokážem pomôcť ľuďom, ktorí sa utápajú v neistote. Tá človeka veľmi ľahko sužuje. Takmer každý sa trápi, keď nevie, čo ho čaká.

Čo ma čaká?

Tiež si lámete hlavu nad tým, čo vám asi ešte život prinesie? Márne sa pýtate, čo vás ešte čaká? Hľadáte svoju životnú cestu, životného partnera alebo spôsob, ako sa dostať z aktuálnej náročnej situácie? S tým všetkým vám môže pomôcť veštica, s tým všetkým vám môžem pomôcť ja. A je toho oveľa viac.

Často sa vo svojej praxi stretávam s ľuďmi, ktorí majú reálne predstavy o tom, čo by chceli. Väčšina ľudí má svoje sny, vysnívaný život, dom, partnera, deti, rodinné vzťahy, ale zostáva len pri snoch. Veľká časť ľudí svojim snom vlastne neverí, nejde za nimi, nerobí nič preto, aby sa naplnili. Pritom to nie je tak zložité.

Naplniť svoje sny a predstavy je vždy možné, otázkou je len ako. Aj túto otázku môže zodpovedať veštica. Veštica odhalí cesty, ktoré môžu viesť k vysnívanému cieľu. Predloží možné riešenia pre aj zdanlivo neriešiteľné situácie. Pomôže vo chvíľach, keď hľadáte pomoc a neviete, na koho sa obrátiť. Neveríte? Presvedčte sa sami, stačí mi zavolať.

Pohľad do budúcnosti vyrieši mnohé, vyrieši oveľa viac, než si dokážete predstaviť. Nie je čoho sa obávať, možno práve strachy vás najviac obmedzujú. Pohľadom do budúcnosti môžete len získať. Dennodenne to potvrdzujú moje vlastné skúsenosti aj skúsenosti mojich klientov. Môžete sa stať jedným z nich.

Ponúkam vám svoje schopnosti

Iste, bežný smrteľník nemá ten dar vidieť ďalej, vidieť budúcnosť či to, čo sa skrýva vo vnútri. Ja som tieto výnimočné schopnosti dostala ako dar. Tento dar ponúkam ďalším ľuďom. Ponúkam vám svoje schopnosti, môžete ich využiť pre to, aby sa váš život upokojil.

Nakoniec tá životná hojdačka nemusí byť tak nepríjemná, môže to byť aj zábava a radosť. Zavolajte mi na telefónne číslo 0988 700 605, prestaňte snívať a začnite svoj život žiť naplno!

* Ak veštica Aria nie je dostupná alebo práve telefonuje s iným volajúcim, je hovor presmerovaný na inú voľnú vešticu/veštca, ktorí sa špecializujú na rovnakú oblasť a sú schopní Vám rovnako kvalitne odpovedať na vaše otázky.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • Branislav Koložváry, Hnúšťa- časť Bzovík

  Velice pomohla mojej čakre, očisťila staré bôle a dala mi recept na dobrý transcendentálny jablčník, jej lajdáky spoznám všade 🙂

  Hodnotenie: 4

Napíšte odporúčanie

veštice online