Anjelský tarot pre lásku a partnerstvo – recenzia

Anjelský tarot

Ak by sme mali karty používané kartárkami rozdeliť do konkrétnych skupín, tarotové karty a karty anjelské budú určite rozdelené.

Kým tarotové karty v sebe nesú hlbokú múdrosť a odkrývajú niečo zo základných princípov vesmíru, anjelské karty sú jednoduchšie. Výklad anjelských kariet je veľmi intuitívny, stačí sa riadiť svojím srdcom. A keď už sme pri tom srdci, láske a vzťahových záležitostiach … akýkoľvek výklad kariet príde vhod. Dokladajú to skúsenosti našich kartárok. Práve problémy v láske, vzťahu, hľadanie partnera alebo problémy s tým súčasným partnerom patria k najčastejším témam, ktoré so svojimi klientmi riešia.

Áno, karty môžu byť užitočné aj v oblasti lásky. Odhaľujú totiž veci, ktoré si človek nemusí sám uvedomiť, a pritom sú pre vzťah nanajvýš dôležité. Nejde iba o partnera samotného, ale aj o nás. Partner je totiž predovšetkým našim zrkadlom a niečo nám ukazuje. Aby sme to pochopili, môžu sa hodiť aj karty, tarotové karty, anjelské karty alebo zvláštna kombinácia Anjelské tarotové karty.

Pre lásku a partnerstvo

Anjelské tarotové karty sú pozoruhodné už len preto, že využívajú tarotových princípov, aby do nich zapojili aj láskyplnú anjelskú energiu. Zaujmú aj svojim zameraním – láska a partnerstvo sú kľúčovou témou týchto kariet, a vlastne aj každého ľudského života. Karty a súvisiaca kniha práve tejto téme dávajú nový rozmer.

Karty sú plné anjelského svetla, ktoré môže osvetliť mnohé z toho, s čím si nevieme rady. Možno sa vo svojom vzťahu trápite, hádky s partnerom prerastajú všetky únosné medze, zažívate smútok z osamelosti, hľadáte spriaznenú dušu – to všetko patrí k životu a vždy sa to dá vyriešiť. Možné riešenia nájdete v kartách a napríklad práve v anjelskom tarote pre lásku a partnerstvo.

Ako vyzerajú karty Anjelského tarotu pre lásku a partnerstvo?

Zatiaľ čo väčšina anjelských kariet je charakteristická jemnými motívmi a nežnými farebnými tónmi, Anjelský tarot pre lásku a partnerstvo vyzerá inak. Vyniká bohatými sýtymi farbami. Na kartách vždy dominuje niektorý z anjelov, na okolité prostredie, symboly a ďalšie detaily veľa miesta nie je. Svojim grafickým stvárnením balíček skôr pripomína prosté tarotové karty, hoci sú náplňou kariet práve anjeli.

Autorka Rebecca Bachstein sa v tomto diele vydala iným smerom než je obvyklé. Treba podotknúť, že jej druhý kartový balík nazvaný Tarot anjelov svetla je z grafického pohľadu o poznanie jemnejší.

Potrebujete radu ohľadom lásky?
Karty a kniha Anjelský tarot pre lásku a partnerstvo sú zdrojom rád a inšpirácie z láskyplnej ríše anjelov a múdra studnica tarotu. Môžu sa vám stať priateľom vo chvíľach, keď potrebujete poradiť ohľadom lásky. Sú však len jednou z možností.

Máte tiež možnosť obrátiť sa na profesionálnu kartárku. Nemusíte si kupovať karty, nemusíte poznať pravidlá výkladu, stačí len zavolať na 0988 700 888.

veštice online