Veštec Leon

veštec Leon
Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 700 886
Napíšte SMS v tvare:
VESTENIE + vase datum narodenia + vasa otazka
a pošlite ju na telefónne číslo
7012
  • Otázku formulujte čo najkonkrétnejšie.
  • Ak sa Vaša otázka týka partnera, napíšte aj jeho dátum narodenia.
  • Dĺžka jednej SMS správy je maximálne 160 znakov.
  • Príklad textu SMS: Vestenie 8.10.1982 co ma caka v laske?

zavrieť

SMS veštenie:
Napíšte SMS v tvare
VESTENIE text
a pošlite ju na číslo 7012
tv
Poznáte z TV!

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Zameranie:

  • anjelé
  • výklad kariet
  • psychológia a duchovná úroveň

S čím Vám pomôžem?

  • láska, vzťahy a rodinné záležitosti
  • práca a kariéra
  • východisko z ťažkých životných situácií

O duchovnú stránku života sa zaujímam už dlho

Môj záujem o duchovný svet je dlhodobý. Okamih, kedy som sa o túto oblasť vôbec začal zaujímať, považujem tiež za začiatok určitej cesty. Pozoroval som správanie ľudí, sledoval ich postoje k riešeniu najrôznejších problémov, s ktorými sa v priebehu svojho života stretávali. Z toho dôvodu som tiež túžil stať sa pôvodne psychológom. Postupne som ale prichádzal na to, že dokážem rozpoznávať znamenia, ktorá nám dávajú anjeli z iného sveta. A práve toto poznanie viedlo k tomu, že som svoje psychologické znalosti prepojil s hlbšou duchovnou úrovňou. Nemôžem však povedať, že táto cesta za poznaním je už u svojho konca. Ešte stále sa totiž môžem vo svojich schopnostiach zdokonaľovať, keďže na ďalšej ceste ma čaká ešte ďalšie objavovanie nového.

Nebojte sa zveriť pod moje vedenie

Vo svojej činnosti sa zameriavam na rôzne ťažkosti a ťažké situácie, s ktorými sa človek môže v priebehu svojho života stretnúť. Nie vždy je ľahké také náročné obdobie ustáť a hocikedy si človek nevie rady, ako ísť vlastne ďalej, prípadne sa cíti vyčerpaný a bezmocný. Zaujímam sa predovšetkým o všetko, čo súvisí s partnerskými a inými vzťahmi, láskou, prácou i budovaním kariéry alebo túžbou byť úspešný.

V prípade, že sa človeku príliš nedarí alebo má nejaké trápenie, často stráca nadhľad, pôdu pod nohami a len veľmi ťažko sa rozhoduje o tom, čo urobiť, aby sa z pazúrov problémov vymanil. Práve v takýchto chvíľach sa snažím nájsť to najlepšie riešenie a dotyčnému pomôcť tým spôsobom, že ho jemne smerujem k tomu, aby opäť našiel sám seba. Budem sa snažiť o to, aby ste pod mojím vedením opäť našli zmysel svojho života a tým najlepším možným spôsobom vyriešili svoje aktuálne problémy alebo náročné životné chvíle.

Pokúsim sa nájsť to najlepšie východisko z vašej situácie

Vždy sa snažím o to, aby som človeka dokázal naviesť k tomu, aby urobil správne rozhodnutie. Prípadne tiež, aby pre zmenu vo svojej aktuálnej životnej situácii našiel dostatok odvahy. Predovšetkým je potom mojím cieľom to, aby dotknutý našiel vo svojom živote pokoj a vyriešilo sa jeho trápenie. Okrem iného sa snažím dodávať tú správnu energiu, povzbudiť, naladiť človeka k pozitívnemu mysleniu, ktoré mu pomôže prijať skutočnosť alebo zmeniť to, s čím nie je spokojní a čo mu nedáva spať.

* Ak veštec Leon nie je dostupný alebo práve telefonuje s iným volajúcim, je hovor presmerovaný na inú voľnú vešticu/veštca, ktorí sa špecializujú na rovnakú oblasť a sú schopní Vám rovnako kvalitne odpovedať na vaše otázky.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

Napíšte odporúčanie

veštice online