Veštica Renáta

vestica Renata
Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 700 712
Napíšte SMS v tvare:
VESTENIE + vase datum narodenia + vasa otazka
a pošlite ju na telefónne číslo
7012
 • Otázku formulujte čo najkonkrétnejšie.
 • Ak sa Vaša otázka týka partnera, napíšte aj jeho dátum narodenia.
 • Dĺžka jednej SMS správy je maximálne 160 znakov.
 • Príklad textu SMS: Vestenie 8.10.1982 co ma caka v laske?

zavrieť

SMS veštenie:
Napíšte SMS v tvare
VESTENIE text
a pošlite ju na číslo 7012
tv
Poznáte z TV!

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Zameranie:

 • Božská energia
 • Automatické písmo
 • Výklad kariet

S čím Vám pomôžem?

 • Zdravie a psychické problémy
 • Osud a životná cesta
 • Minulé životy
 • Rodinné konflikty

Čistá energia lásky

Pracujem s čistou Božskou energiou, energiou lásky. Vďaka nej môžem uzdravovať ľudské duše, ukazovať životné cesty a pozitívny smer. Pri mojej práci ma táto energia sprevádza, rovnako ako anjeli, ktorí sa o mňa starajú.

Aj na diaľku dokážem rozpoznať vaše rozpoloženie a zdravotný stav. Dokážem nájsť podstatu problémov, zdroj vašich problémov. Potom môžem poslať energiu tam, kde chýba. Môžem pomôcť naštartovať liečebné procesy.

Pri svojich výkladoch využívam vyššiu energiu alebo rozhovory na úrovni duše. Pozerám sa na minulé životy a uzdravujem bolesti na generačnej, rodovej úrovni. Pracujem tiež prostredníctvom výkladových kariet alebo automatického písma.

Môžem vám pomôcť na rôznych životných križovatkách. Ukážem vám pravú príčinu vašich problémov, nech už sú akékoľvek. Pomôžem vám rozlúštiť váš osud. Stačí zavolať.

Anjeli okolo nás

Vnímam svet okolo seba cez farby, energie a vibrácie. Moje mimo zmyslové vnímanie mi dovoľuje vidieť viac, než vidia ostatní. Uvedomujem si, ako sa vďaka vyššej moci a energii lásky vibračne menia ľudia, a tým aj ich osudy.

Cítim, ako po svete putujú anjeli. Hľadajú duše, ktoré nesú vibračné svetlo rovnaké ako je to ich. Verím, že anjeli sa o nás starajú a rozvíjajú naše najlepšie vlastnosti. Nejdú síce vidieť, ale ich energiu je možné cítiť, ich svetlo žiari rovnako ako drahé kamene.

Priťahuje ma všetko, čo hrá jemnými dúhovými farbami, to niečo, medzi nebom a zemou. Nie je nič krajšieho, avšak ani nič zložitejšieho.

Naučila som sa pracovať s čistou energiou lásky. Ak vám chýba, kontaktujte ma.

Automatické písmo

Automatické písmo je spôsobom, ako sa mimozmyslovo napojiť na vyššie energetické zdroje. Pre seba i svojich klientov vďaka automatickému písmu získavam informácie o fungovaní sveta a kolobehu energie. Komunikujem s energetickými bytosťami i dušami zomrelých. Prijímam správy z duchovného sveta, práve z miesta medzi nebom a zemou.

Automatické písmo mi umožňuje odhaliť podstatu a rýdzu pravdu.

Akokoľvek sa vám môže zdať život zložitý, môžem vám pomôcť ho osvetliť. Dokážem rozlúštiť kódy z vyšších sfér.

Život v harmónii

Ľudia majú obrovskú moc. Dar života je ten najväčší dar, aký môžeme dostať. Čaká nás aj požehnanie v podobe energie lásky. Môžeme byť poctení darom bohatstvo. Nesieme v sebe úžasnú schopnosť liečiť a pomáhať. Dokážeme milovať. Každý z nás má možnosť pretvárať svoj život. Život v harmónii nie je len sen, môže sa stať skutočnosťou.

Možno riešite svoj život, rodinné vzťahy, osudové problémy. Môžem vám ukázať cestu k lepšiemu. Môžem zodpovedať vaše otázky. Odpoveď na všetko, čo vás trápi, dostanete jednoducho len tým, že mi zavoláte. Moje telefónne číslo je 0988 700 712.

* Ak veštica Renáta nie je dostupná alebo práve telefonuje s iným volajúcim, je hovor presmerovaný na inú voľnú vešticu/veštca, ktorí sa špecializujú na rovnakú oblasť a sú schopní Vám rovnako kvalitne odpovedať na vaše otázky.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • dadka, Hlohovec

  Ste najlepsia☺

 • Helena, Žarnovica

  Zdravím Renatka, ste pre mňa najlepšia… už si ma určite nepamätáte, ale ja na Vás myslím často a hlavne na to, čo ste nám povedali, všetko bolo tak, ako ste nám to opísali.

  Hodnotenie: 5
 • Jarmila

  Mala som rodinné problémy, ale pani Renáta ma upokojila a dobre poradila, za čo jej velmi pekne dakujem.

  Hodnotenie: 5
 • Milena, Bratislava

  Mali sme rodinné nezhody, až som bola z toho tak znechutená, ze som sa rozhodla Vám zavolať. Veľa ste mi pomohla a konečne sme našli spoločnu reč v rodine a nezhody skončili. Ešte raz ďakujem!

  Hodnotenie: 5
 • Jozef

  To čo dokážete vy, dokáže málo kto. Vy ste dar od boha!

  Hodnotenie: 5
 • Vlasta Gondášová, Hriňová

  Pani Renátka neverím v energiu na diaľku alebo pomoc cez obrazovku, ale Vás veľmi rada počúvam aj zo záznamu si Vás púšťam už len Vaše rozprávanie ma upokojuje. Máte veľmi príjemný hlas, pekné prirovnania, ktoré majú logiku k volajúcim ste úctivá. Ľuďom dávate pocítiť, že je pre Vás každý dôležitý. Keby bolo čo najviac ľudí takých ako Vy to by bol svet omnoho krajší. Vlasta.

 • Ludvigova Kami, Bratislava

  Pani Renatka velmi som si Vás oblubila. Ďakujem.

  Hodnotenie: 5
 • Dana, Obec Radotice Okres Třebič

  Mila pani Renatka dakujem že ste dakujem za pomoc a uzdravenie dakujem z celeho srdca a duše prajem Vam vela lasky .mam Vas rada Dana.

  Hodnotenie: 5
 • anka, presov

  Renatka,taky prejav ako je vas tak to malo kto. Take dobro a jemnost z vas ide klobuk dole…

 • Elena, Poltár

  Pani Renátka ste žena s veľkým srdcom , tak rada Vás počúvam. Vaša spriaznená duša Elena.

  Hodnotenie: 5
 • Daniela, Zlaté Moravce

  Dobrý deň, pani Renatka mám Vás veľmi rada, keď ste vo vysielani rada Vás počúvam, aj já mám veľa problémov vždy ma upokoja Vaše slová mám rada anjelov a vždy večer, keď ich poprosím mávajú krídielkami okolo mňa.

  Hodnotenie: 5
 • Flejberkova Eva, Bratislava

  Dobry den, dakujem Vam za vsetko krasne, dobre co nam vsetkym velmi pomaha.Eva

 • anna rakasova

  Renatka, sledujem vas a ste pohladenie na tele a dusi. Dakujem vam.

  Hodnotenie: 5
 • eva, Senica

  Zdravim p.Renatka. Ste pozehnanim pre trpiacich nech vam Pan Boh da dlhy zivot aby ste mohli este dlho pomahat vsetkym co budu vasu pomoc potrebovat. Verim ze sa onedlho stretneme na vasich seminaroch. Velmi sa na vas tesim. Pekny vecer Eva

  Hodnotenie: 5
 • Emília Stričková, Michalovce

  Ahoj Renátka,som rada ,že som ťa uvidela v telke,myslím na teba a často si opakujem krásne modlitby, ktoré išli cez teba .Veľmi mi pomáhajú v mojom živote a dávam ich aj mojim kamoškam a známym.Ďakujem Bohu,že mi bolo umožnené a dovolené stretnúť takú úžasnú bytosť aká si…

  Hodnotenie: 5
 • Anna Engeli, sweiz

  Mila pani Renatka ste Duchovny Bozi Liecitel tak Vas vnimam slovo vestica Vam nepatri] Vdaka Vam za prebudenie spiacich dusi -slovom Bozej Lasky Vdaka za Vedomosti Poznania za ktore sme Vam Vdacny k svojmu Poslaniu pristupujete Zodpovedne Vdaka Panu Vdaka Anielom a Vsetkym duchovnym Bytostiam a celemu Boziemu planu ze nam bolo dovolene Vas Poznat pevne verim ze ten cas pride Vam osobne Podakovat budte Zdrava s Laskou Anna

  Hodnotenie: 5
 • Rudolf, Karvina Hranice

  Dobrý den, dakujem Vám za Vaše zajímavé názory , vnímavé podnety a inšpiráciu k bližšiemu poznaniu tela a vysvetlenie duchovnej podstaty bytia v živote. Videl som náhodou vaše vysielanie a obdivujem vašu verejnú činnost.

  Hodnotenie: 5
 • lýdia, Banská Štiavnica

  Nevolala som nikdy,ale sledujem pani Renátu.Možno,že je dobrá,to neviem posúdiť. Strašne ludí zdržiava a aj so staršími sa snaží hovoriť velmi odborne,čomu teda nemôžu rozumieť. To pani Tamarka niekedy povie položte ,aj pani Anna je svedomitá. Trošku by sa mala pani Renáta spametať,nie je lekárka a keď povie som vo vás tak to už je vela. Aj so slovenčinou by si mala trošku poradiť. No moj názor.

 • Jola

  Ďakujem Renatka za Vašu pomoc a dobre rady.Chcem sa objednať u Vás ak je to možné osobne .Jola páááá

  Hodnotenie: 5
 • Elena, Námestovo

  Milá Renátka, takého čistého a krásneho človeka, ako ste Vy človek málo kedy stretne. Veľká rarita. Ja Vám chcem len veľmi krásne poďakovať za náš rozhovor cca pred pred dvoma mesiacmi. Tak ako som Vám počas rozhovoru povedala, že sa cítim úžasne, tak mi to ostalo.

  Hodnotenie: 5
 • Elena

  Milá Renátka, taká čistá a nádherná duša, akú máte, je vzácnosť. Ja sa Vám chcem len poďakovať za obrovskú pomoc. Rozhovor s Vami mi dal veľmi veľa. A ten úžasný pocit, ktorý ostal vo mne sa nedá ani opísať. A počas Vášho vysielania sa mi tento pocit obnovuje a prehlbuje. Ďakujem a prajem Vám veľa pozitívnych chvíľ. Elena

 • Janka, Rimavska Sobota

  Jednička je Renatka ,keď možem velmi rada ju počúvam,lebo všetky jej rady su nad zlato, a velmi krásne energie vysiela , liečivé …balzam na dušu, a pomoha mne aj mojej mamke a sme za to velmi vdačne a týmto ju srdečne pozdravujeme obe…ďakujeme jej zo srdiečka a tešime sa na každe jej vysielanie , zdravim Janka a Maria

  Hodnotenie: 5
 • Anna Kubátová, Frýdlant nad Ostravicí

  Milá pani Renátka, ste čistý a krásný človek, ďakujem, že ste a aká ste. Ďakujem za to, čo robíte pre nás. Srdečne zdravi Anka

  Hodnotenie: 5
 • Eleonóra Soboličová, Bratislava

  Milá Renátka mali ste krásne šaty včera keď udeľovali osobnosti TV 8 veľmi Vám pristáli

  Hodnotenie: 5
 • Alena Gulánová, Kopřivnice

  Milá Renátka jste krásná a velmi zajímavé a poučné jsou Vaše rady, děkuji Vám velmi pěkně a prosím nevzdávejte tuto práci i pro TV 8, pomáháte spoustě lidem, jsou ještě dobří lidé i pomáhající… Přeji Vám krásný pozdní večer a posilující spánek, pěkné sny, Vaše posluchačka Alena

 • Elena, Nitra

  Pani Renátka,
  Veľká vďaka za Vaše liečivé energie a krásne slová, ktoré si veľmi cením a beriem ako dar. Ste úprimná bytosť plná svetla, dobra, pravdy a múdrosti.
  Teším sa na Vaše ďalšie vysielania.

  Hodnotenie: 5
 • Ladislav, Senec

  Dobrý deň, nemám s Vami osobnú skúsenosť, ale istého času som Vás zameral už neviem, na ktorom TV kanáli, na nete aj v nejakých časopisoch a sledoval som v tom čase viacero kartáriek, veštcov, numerológov a pod., ale z Vás išla úprimnosť, láska a nadhľad. Pôsobili ste na mňa najdôverihodnejšie a najprirodzenejšie. Prajem Vám veľa tej prvej lásky zo všetkých strán a od každého 🙂 …

 • Zuzana, Bratislava

  Ďakujem za všetky vaše slová a že robíte to čo robíte, rada vás sledujem na TV… Dlho som hľadala niekoho ako ste vy, konečne niekto pokojný, pokorný, zmysluplný, fundovaný, úprimný, viete čo a prečo hovoríte-má to veľký zmysel. Pre mňa ste určite najlepšia široko ďaleko… Prajem Vám len to konštruktívne, najlepšie do života.

  Hodnotenie: 5
 • Sandy, Auckland , New Zealand

  Vážená Pani Renatka , dúfam, že vam zdravie slúži , mate neuveriteľný Boží dar za ktorý som velmi vďačná , ukľudňujúci a dobrosrdečný hlas , schopnosť byt výborným poradcom . Mala som možnosť s vami viest diskusiu pred 10 rokmi a fantasticky ste mi pomohla vyriešiť moje vtedajšie ťažkosti ,tiež ste mi excelentne predpovedala budúcnosť . Veľmi rada vás spomínam pred svojimi blízkymi . Dúfam, že budem mat tu česť sa s vami opäť veľmi skoro skontaktovať pani Renatka .

  Ďakujem

  Hodnotenie: 5
 • Terka, Bratislava

  Zlatá pani Renatka,dnešné vysielanie bol nádherný zážitok,rozprávanie o Anjielikoch o Anjelskej matke a čo má najviac dojalo tak ťažké prípady Vás potrebovali a Vy ste to profesionalne ustala,úžasné.Urcite náročný deň,prajen všetko dobré zo srdca Terka z Bratislavy

 • Marta, Prievidza

  Vďaka za Vás Renatka❤️

 • Marta, Prievidza

  ❤️❤️❤️❤️

  Hodnotenie: 5
 • Marta, Prievidza

  Ste uzasna❤️❤️❤️❤️????

 • Marta, Prievidza

  Úžasná, sedieť len tak počúvať a nič ????????som vďačná za všetko od Vas❤️

  Hodnotenie: 5
 • Elena Šupova, Kamanova

  P.Renatka, veľmi rada Váš počúvam,tie Vaše rady sú úžasné.Zato Vám patrí veľká vďaka ❤️

  Hodnotenie: 5
 • jida, Bratislava

  Pani Renátka je priemerná veštica.Skor už sa počuva sama seba.Dakedy bola lepšie.Určite pani Marcia,Anna,Śtefan su lepší a ozaj človeku povedia pravdu a pomožu.

 • Eva, Martin

  Renátka, ťažko vysloviť len slovko ďakujem ,je to obrovská vďaka za všetko…..veľmi moc som vďačná a z celého srdca vám prajem hodne sily,zdravíčko a nech ten úsmev nech stále žiari na vašej tvari

 • elena, liptovsky mikulaš

  velka vdaka pani Renátka

  Hodnotenie: 5
 • Monika, Graz

  Mila Pani renatka. Ste jedina ktorej verim! Prezila som nieco neuveritelne,nemozem to nikomu povedat,bola by som za blazna! Ja verim,ze vy ma pochopite. Bol pri mne Boh. Ja to tak citim. Neviem slovami vysvetlit aku nekonecnu lasku,pokoj,teplo som Citila. Od vtedy tuzim umriet,a ist k nemu. Skoda,ze Este nemozem. Prisaham!!!

  Hodnotenie: 5

Napíšte odporúčanie

veštice online