Anjeli drahých kameňov – recenzia

Drahé kamene vyžarujú rôzne druhy energie, posilňujú, povzbudzujú, dokážu tiež upokojiť alebo motivujú. Fungujú ako amulety, môžu byť aj kľúčom k rozriešeniu dôležitých životných otázok. Sú užitočné v mnohých ohľadoch … Práve na drahé kamene sa zamerala americká autorka Margaret Ann Lembata, aby ich spojila s láskyplnou anjelskou energiou.

Drahé kamene i anjeli sú zdrojom liečivej sily. Dokážu harmonizovať celý organizmus, rozjasňujú myseľ, prehlbujú vzťahy. Kombináciou energie drahých kameňov a anjelskej energie vznikli špecifické anjelské karty s názvom Anjeli drahých kameňov.

Harmonické spojenie

Karty Anjeli drahých kameňov prinášajú inšpiráciu, motiváciu a povzbudenie. Môžu pomôcť rozkľúčovať významné životné otázky. Podporujú tých, ktorí sa práve ocitli na dôležitej životnej križovatke. Napomáhajú správnemu rozhodnutiu, môžu nasmerovať na správnu životnú cestu.

Tieto netradičné motivačné karty vedia sprostredkovať anjelské posolstvo tým, že zobrazujú konkrétny drahý kameň a popisujú jeho energiu. Radia sa medzi anjelské karty, ale sú špecifické tým, že využívajú aj silu drahých kameňov.

Ako karty Anjeli drahých kameňov vyzerajú?

Ide o balíček 44 príjemne ladených kariet, ktoré vyžarujú čistotou drahých kameňov. Nesú ich múdrosť a dopĺňajú ju o nežnú energiu anjelov. Alebo tiež inak – karty zoznamujú so 44 drahými kameňmi a snažia sa sprostredkovať ich pôsobenie aj cez papier. Ku každému kameňu je navyše priradený jeden anjel, ktorý nesie určité posolstvo.

Napríklad aventurín zelený

Už svojou farbou pripomína tento drahý kameň štvorlístok, zelený štvorlístok, ktorý nosí šťastie. Aventurín zelený nám pripomína, že nepotrebujeme viac šťastia, všetko totiž máme. Je schované po vreckách. Každý máme presne toľko šťastia, koľko práve potrebujeme. Každý sme na dosah šťastnému životu!

Ako karty Anjeli drahých kameňov vykladať?

Rovnako ako ďalšie anjelské karty nemajú tieto karty žiadny presný návod na výklad. Všetko je jednoduché a intuitívne. Pre prácu s kartami nie je potrebné ovládať žiadne zložité návody alebo mať nejaké znalosti ako je tomu napríklad u tarotových kariet. Stačí karty uchopiť a jednu alebo viacero kariet vybrať. Pri správnom naladení karty predložia práve také posolstvo, ktoré je v danom okamihu a v danej životnej situácii treba.

Karty pôsobia obdobne ako povzbudenie priateľa, láskyplné objatie, hrejivá slová, bozk, potľapkanie po chrbte alebo ľahký dotyk. Nežne odovzdávajú energiu a silu na prekonanie všetkých prekážať, ktoré život môže priniesť. Ponúkajú symbolické riešenie aktuálnych problémov, prekladajú myšlienky, ktoré môžu byť začiatkom nového životného smeru. Sú tiež nástrojom sebapoznania, inšpirujú, motivujú a hoja rany.

Máte záujem o anjelské posolstvo?
Potrebujete načerpať novú energiu do ďalších životných etáp? Hodila by sa vám sila drahých kameňov? Nie je nič jednoduchšie, než si zaobstarať anjelské karty Anjeli drahých kameňov a radovať sa z nich. Karty vám určite pomôžu vo všetkom, čo treba.

Ešte jednoduchšou cestou k anjelskej energii či energii drahokamov je telefón. Práve na telefóne sú vám totiž k dispozícii naši veštci. Niektorí z nich využívajú anjelské karty, ďalší držia v ruke karty cigánske alebo tarotové. Nájdete medzi nimi aj veštcov, ktorí pracujú s drahými kameňmi. Môžete využiť ich umenie, nadanie a skúsenosti a len čerpať z posolstvo z vyšších sfér.

veštice online