Tarot archanjelov – recenzia kartového balíčka

Tarotové a anjelské karty predstavujú dva úplne odlišné kartové systémy. Kým výklad tarotu vyžaduje hlbšie štúdium a znalosti širších súvislostí, anjelské karty stačí vziať do ruky a vnímať ich správu. Tarot je komplexným systémom, ktorý zahŕňa aj duchovné otázky a nevyhýba sa ani negatívnym témam, anjelské karty sú výhradne pozitívne. Anjeli i archanjeli totiž v sebe nesú pozitívnu svetelnú energiu, všeobjímajúca lásku a pravdu. Pozitívnu anjelskú energiu možno čerpať práve prostredníctvom anjelských kariet.

Tarot archanjelov je unikátnym kartovým balíčkom, ktorý kombinuje dva zdanlivo nezlučiteľné svety. Je založený na posolstve archanjelov, ale využíva tiež tarotového systému. Po vzore anjelských kariet si však berie z tarotu len to pozitívne.

Len to pozitívne …

archanjel

Karty Tarot Archanjelov inšpirujú, podporujú a dodávajú silu každému, kto sa chce nechať viesť božím posolstvom. Pomáhajú formovať vlastnú budúcnosť naplnenú šťastím.

Kartový balíček Tarot archanjelov si kladie za cieľ dodať odvahu tým, ktorí ju potrebujú. Zároveň zbavuje strachu z negatívneho oznámenia kariet, medzi týmto neobvyklým tarotom jednoducho negatívne karty nenájdeme. Kartový balíček sa hodí aj pre úplných začiatočníkov, ktorí s výkladom kariet ani tarotu nemajú žiadne skúsenosti. Je to aj preto, že každú kartu tvoria nielen nádherné vizuálne oznámenia, ale aj text popisujúci základný význam karty.

Súčasťou Tarotu anjelov je vedľa kartového balíčka tiež knižný sprievodca, ktorý ďalej rozpisuje význam kariet, rozširuje oznámenia a posolstvo archanjelov. Dáva návody, ako kartám porozumieť do hĺbky, ako vykonávať výklad na sebe ale aj na iných. Predstavuje niekoľko spôsobov, ako s kartami pracovať. Ide o výklad jednej alebo troch kariet alebo tiež keltský kríž, tie najpoužívanejšie metódy výkladu tarotových kariet. Hodiť sa iste budú aj informácie o tom, ako sa o karty starať, ako ich posvätiť alebo ako ich energeticky čistiť.

Ako Tarot archanjelov vyzerá?

Výkladové karty Tarot archanjelov obsahujú spolu 78 listov. Sú rozdelené na Malú a Veľkú arkánu tak, ako sa s tým stretávame v pravom tarote. Veľká arkána obsahuje 22 očíslovaných kariet. Malá arkána je rozdelená na štyri farby, kedy každá farba má priradeného aj svojho archanjela (Gabriel, Rafael, Michael, Ariel).

Oproti tarotu tu niektoré karty nesú iné názvy. Nestretneme sa tu napríklad s kartou Smrť alebo Diabol, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou klasického tarotu. Aj tieto zlé karty svojou anjelskou energiou a jemným spracovaním obracajú v dobro, alebo dávajú možnosť pozrieť sa ďalej, zistiť, čo dobrého i to zlé prinesie.

Karty anjelskej dámy a jej spoločníka

Tarot archanjelov je pozoruhodným dielom Doreen Virtue, ktorá je známa aj ako anjelská dáma. O anjeloch napísala veľké množstvo kníh a vytvorila celý rad úchvatných kartových súprav. V tomto prípade si vzala na pomoc umelca, jasnovidca, spisovateľa a tarotového majstra. Je ním Radleigh Valentine. Radleigh pomohol Doreen karty s motívom archanjelov odľahčiť podľa svojej životnej filozofie, kedy život má byť ako pestrá paleta kúzelných zážitkov.

Zavolajte si o výklad kariet!

Chcete odhaliť anjelské posolstvo alebo spoznať, čo vám odkryjú tarotové karty? Obráťte sa na niektorého z našich profesionálnych veštcov.

Nemusíte si kupovať karty ani si osvojovať výklad kariet, všetko sa dozviete okamžite a z pohodlia domova! Zavolajte do našej online veštiarne na telefón 0988 612 700.

veštice online