Veštenie z hracích kociek zvládne každý

Veštenie z hracích kociek

Je mnoho spôsobov, akými je možné veštiť a predvídať budúcnosť našu i ostatných. Jednou z pomerne jednoduchých metód, ktorú je schopný naučiť sa každý z nás, je veštenie z hracích kociek. Ale na rozdiel napríklad od kariet, v tomto prípade by sme mali veštenie vykonávať iba pre druhé osoby, nikdy nie sami pre seba.

Základný postup

Aj keď hracie kocky slúžia primárne pre zábavu či hru o peniaze, ak ich použijeme k vešteniu, nemali by sme k nim pristupovať ľahkovážne. Ideálne by mal byť prítomný ten, kto veští aj ten, komu je osud vykladaný. V miestnosti by nemal panovať hluk, je vhodné udržiavať skôr šero a môže sa zapáliť jedna alebo viac bielych sviečok.

Na stôl si bielou kriedou naznačíme kruh s priemerom približne 30 cm. Pri hádzaní by potom mali kocky vždy skončiť v ňom. Ak sa nám nepodarí vôbec trafiť do kruhu ani raz kockou, je to znamenie, že v ten deň nie je pre veštenie vhodná chvíľa. Ako náhle vykonáme hod a kocky skončia vo vnútri vyznačeného kruhu, sčítame ich hodnoty. Práve výsledné číslo nám naznačuje budúci dej.

Často ten, komu veštíme, pred samotným hodom položí otázku, na ktorú chce poznať odpoveď. Nie je to ale nevyhnutne nutné.

Ako výsledok interpretovať

Ak je výsledný súčet kociek:

 • 3
  Pravdepodobne nás čoskoro čaká nejaké príjemné prekvapenie alebo dostaneme pozitívnu správu, niečo sa nám podarí.
 • 4
  Štvorka naopak neveští nič dobré, mali by sme očakávať sklamanie alebo nejaké nepríjemné ťažkosti. Môžeme tiež dostať zlú správu alebo sa v našom živote objavia iné núdzové komplikácie a prekážky.
 • 5
  Dostaneme sa pravdepodobne do nezvyčajnej situácie, s ktorou si možno nebudeme vedieť rady. Aj keď sa bude zdať všetko nezvyklé, výsledok bude skôr pozitívny. Možno sa nám dostane nečakanej pomoci alebo sa nám nakoniec splní niektoré z našich prianí.
 • 6
  Hrozí nám strata niečoho, na čom nám záleží. A nemusí ísť len o stratu finančnú alebo materiálnu. Mali by sme sa preto mať na pozore, viac si strážiť svoje veci a nezamotávať sa do zbytočných sporov.
 • 7
  Čakajú nás problémy v medziľudských vzťahoch. V tomto prípade sa môže jednať napríklad o podlosť či podraz od niekoho blízkeho, prípadne aj o klebetu, ktorá nám značne skomplikuje život. Je možné, že sa dočkáme nejakej trápnej nepríjemnej situácie.
 • 8
  Opäť súvisí so vzťahmi s ľuďmi. Dočkáme sa kritiky, ale pozor, v tomto prípade môže byť oprávnená a my by sme sa mali zamyslieť nad tým, či by sme nemali niečo robiť inak a zaujať iný postoj.
 • 9
  Pokiaľ s niekým nie ste príliš zadobre, potom je práve teraz ideálna chvíľa k zmieru a urovnaniu konfliktu. Aj keď sa to bude zdať ťažké, skúste urobiť prvý krok k zmiereniu, výsledok sa rozhodne oplatí.
 • 10
  Desiatka je šťastné znamenie, ktoré naznačuje šťastné rozhodnutie, nový začiatok alebo výraznú finančnú vzpruhu. Môže ísť aj o kariérny postup v práci, nečakanú prémiu, prípadne o novú zaujímavú príležitosť.
 • 11
  Značí blížiace sa nezávažné zdravotné problémy alebo nedorozumenia s niekým blízkym, prípadne môže ísť aj o nejaký nie príliš dôležitý spor. Mali by sme teda viac dbať na prísun vitamínov a nebyť zbytočne hašterivý.
 • 12
  V tomto prípade by sme mali nedočkavo vyzerať poštára alebo si častejšie kontrolovať emailovú schránku. Čaká nás totiž dobrá správa – taká, ktorá nás naozaj poteší. Môže ísť aj o šancu na významnú zmenu, v tom prípade by sme nemali váhať a otáľať.
 • 13
  Trinástka je zlým znamením. Pravdepodobne sa nám nevyhnú zlé správy, zmena k horšiemu alebo nejaká neočakávaná zlá udalosť. Tento stav bude pravdepodobne trvať dlhšie a mali by sme sa obrniť trpezlivosťou. Každopádne by sme mali byť v nasledujúcich dňoch opatrnejší než inokedy.
 • 14
  V našom živote sa objaví niekto alebo niečo nové a príjemné. Môže ísť aj o nadviazanie nového priateľstva či dokonca vzťahu alebo o novú prácu. Možno sa tiež dočkáme nejakého nečakaného prekvapenia, ktoré pre nás bude veľmi príjemné.
 • 15
  Hrozí nám pokušenie či porušenie pravidiel. Mali by sme sa snažiť správať čestne a podľa mravných zásad. Je tiež dobré sa vyhýbať konfliktom. Môžeme tým zabrániť zbytočným nepríjemnostiam.
 • 16
  Sme na dobrej ceste, ktorá vedie k splneniu nášho sna. Ale pozor, táto cesta síce vedie k samotnému cieľu, ale môže byť ešte pomerne dlhá.
 • 17
  Máme očakávať nejakú zmenu. Tá môže viesť k zlepšeniu finančnej situácie, ale môže spočívať aj v tom, že sa v našej blízkosti objaví niekto, s kým sme sa už dlho nevideli.
 • 18
  Je to pozitívne znamenie, ktoré nasvedčuje tomu, že sa nám v nasledujúcich dňoch či týždňoch bude dariť. Niečo nás poteší, rozradostí, snáď sa nám dokonca splní dôležitý sen.
Nenašli ste odpovede na svoje otázky?
Zverte do rúk naozajstnej odborníčky a nechajte si vyložiť svoj osud od kartárky, ktorá má dlhé skúsenosti a vie výklad správne interpretovať. Stačí len vytočiť číslo 0988 700 888.

veštice online