Horoskop prezradí, aký interiérový dizajn

Interiérový design podľa horoskopu

Baran je minimalista, zatiaľ čo Panna miluje drevené materiály. Áno, dokonca aj vzťah k bývaniu možno pomocou hviezdneho znamenia odhaliť. Pozrite sa, či váš vzťah k dizajnu interiéru korešponduje so znamením horoskopu, v ktorom ste sa narodili.

Baran (21.3. – 20. 4.)

Baran sa cíti najlepšie v interiéri, ktorý je usporiadaný veľmi jednoducho až minimalisticky. Je pre neho dôležité, aby sa doma ľahko orientoval a veci boli prakticky usporiadané. Napriek tomu mnohokrát prekvapí, napríklad svojou záľubou v sýtych farebných odtieňoch, najmä potom červenej farbe.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Býk si dáva na zariaďovaní interiéru záležať. Pokiaľ mu to jeho finančná situácia umožňuje, na dizajnových prvkoch rozhodne nešetrí a je ochotný si do domova zaobstarať pokojne aj luxusné skvosty. Obdiv svojich hostí si potom dokáže patrične vychutnať.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Blíženci v otázkach dizajnu trochu tápu a robí im problém dokonale zladiť jednotlivé prvky. Ak sú na zariaďovanie interiéru sami, veľakrát vzniká pod ich rukami jeden veľký chaos, ktorý však môže pôsobiť vo výsledku až roztomilo.

Rak (22.6 – 22.7.)

Pre Raka je veľmi dôležité, aby sa vo svojom vlastnom domove cítil pohodlne a útulne. Tomu zodpovedá aj jeho vzťah k interiéru, v ktorom väčšinou dominujú svetlé pastelové farby, kvalitný drevený nábytok a vkusné ozdobné doplnky.

Lev (23.7 – 22.8.)

Lev miluje priestor a svetlo, čo sa odráža aj v jeho prístupe k interiéru domova. Často v ňom preto nechýbajú veľké francúzske okná a rozľahlé miestnosti. Je tiež známym milovníkom umenia, preto si rád kupuje do bytu originálne obrazy a ďalšie umelecké predmety.

Panna (23.8 – 22.9.)

Praktická a často až perfekcionistická Panna sa vyžíva v interiéri, ktorý je dobre zorganizovaný, pohodlný a v neposlednom rade aj útulný. Uprednostňuje prírodné materiály, rovnako ako prírodné farebné odtiene: zelenú, hnedú, okrovú.

Váhy (23.9 – 23.10.)

Váhy pri zariaďovaní interiéru rozhodne nešetria. Ak majú voľné finančné prostriedky, často ich minú práve za obstaranie nejakého luxusného doplnku do bytu. Nutné však podotknúť, že tomuto znameniu nechýba dobrý vkus, preto je výsledok mnohokrát vskutku oslňujúci.

Škorpión (24. 10. – 22. 11.)

Škorpión príliš nevyhľadáva luxus a výstrednosť. Jeho interiér je preto trochu striedmy, nenájdeme v ňom veľa dekorácií alebo prepracovaných prvkov. Napriek tomu pôsobí na prvý pohľad útulne a vyžaruje z neho pohodová a rodinná atmosféra.

Strelec (23.11 – 22.12.)

Ak si Strelec zariaďuje sám svoje bývanie, s obľubou v interiéri používa menej tradičné prvky. Naraziť možno u neho napríklad na vzácne ebenové drevo, vyrezávané drevené sošky alebo ručne tkané koberčeky.

Kozorožec (22.12 – 20.1.)

Kozorožec je známy tým, že nemá príliš rád zmeny. Preto aj jeho interiér je zariadený v trochu konzervatívnom duchu. Pokiaľ si na stenu zavesí obrázok, je celkom dobre možné, že ho na úplne rovnakom mieste nájdeme aj po mnohých rokoch.

Vodnár (21.1 – 20.2.)

Pre Vodnára sú typické netradičné nápady a svoju fantáziu premieta aj do vlastného interiéru. Nájdeme u neho preto nezvyčajné a zároveň nápadité kombinácie rôznych materiálov a vkusné ručne vyrábané prvky. Niet divu, že ostatní ľudia žiadajú Vodnára často o radu v otázkach, ktoré sa týkajú dizajnu a bývania vôbec.

Ryby (21.2 – 20.3.)

Toto hviezdne znamenie má pri budovaní domova a zariaďovaní interiéru šťastnú ruku. Ryby sa totiž vyznačujú výnimočným vkusom a návštevy zvyčajne nešetria slovami chvály. Nutné podotknúť, že Ryby si útulný domov nebudujú kvôli ostatným, ale predovšetkým sami kvôli sebe.

Akú zmenu v interiéri vykonať?
Niekedy sa človek necíti vo vlastnom domove príliš komfortne, ale nie je si istý, akú zmenu v interiéri by mal vykonať. Ak sa táto situácia týka aj vás, nechajte si vyložiť karty alebo oslovte jednu z našich veštíc a razom zistíte, čo vo vašom domove chýba alebo naopak prebýva.

veštice online