Zistite, ako ste na tom so športom podľa horoskopu

horoskop sport

Baran (21.3. – 20. 4.)

Pre Baranov je pohyb dôležitý a majú k nemu napospol kladný vzťah. Šport a iné obdobné aktivity sú pre nich skvelým spôsobom, ako vybiť prebytočnú energiu a vyčistiť si hlavu od každodenného stresu.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Tiež Býci majú pohyb väčšinou radi. Ale na joge alebo pri rekreačnom plávaní ich málokedy stretnete. Dávajú totiž prednosť športom, ktoré sú všeobecne fyzicky náročnejšie a mnohokrát aj adrenalínové.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Blíženci pri jednom športe príliš dlho nevydržia. Baví ich stále objavovať a skúšať nové aktivity. Často sa nevyhýbajú ani naozaj silným zážitkom, vhrnú sa totiž aj na bungee jumping alebo skok padákom.

Rak (22.6 – 22.7.)

U Rakov neplatí jedno pravidlo. Niektorí na pohyb moc nie sú, iní ho naopak vyhľadávajú. Všeobecne je však u tohto znamenia riziko, že to so športom budú preháňať a vytvoria si na ňom prakticky závislosť.

Lev (23.7 – 22.8.)

Levy radi prekonávajú svoje limity, milujú výzvy a prekážky. Adrenalínové a extrémne športy im často nie sú cudzie. Hlavne, keď u toho majú patričný počet divákov. Levy bývajú výborní tanečníci.

Panna (23.8 – 22.9.)

Panny sú skôr pokojnejšie, niektoré šport nevyhľadávajú vôbec, iné dávajú prednosť skôr pomalým a relaxačným aktivitám. Ak sa však už do niektorého športu pustia, spravidla u neho vytrvajú. Vyhovuje im napríklad joga, pilates alebo plávanie.

Váhy (23.9 – 23.10.)

Váhy majú najradšej také športy, pri ktorých sú presne dané pravidlá. Všeobecne im vyhovujú hlavne kolektívne športy – futbal, hokej, volejbal, baseball, hádzaná a podobne.

Škorpión (24. 10. – 22. 11.)

Toto hviezdne znamenie má obdivuhodnú výdrž, len tak sa nevzdáva. Vytrvalostný maratón, dlhé výjazdy na bicykli či intenzívne plávanie, práve to sú pohybové aktivity, ktoré im väčšinou najviac “sadnú”.

Strelec (23.11 – 22.12.)

Pre Strelca je charakteristický zdravý nadhľad, ktorý platí aj vo vzťahu k pohybu. Nevyhýbajú sa mu, ale ani ho nepreháňajú. Väčšina ľudí narodených v tomto znamení je pohybovo nadaných a často sa neupínajú iba k jednému druhu športu.

Kozorožec (22.12 – 20.1.)

Čo sa Kozorožcov týka, pohybové aktivity pre nich nie sú vášňou. Veľa z nich k nim má veľký rešpekt a príliš ich neprežíva. Tí, ktorí predsa len športujú, sa venujú skôr menej náročnému koníčku, napríklad rekreačnej cyklistike alebo turistike.

Vodnár (21.1 – 20.2.)

Vodnári sú spontánni, život si užívajú a milujú objavovanie nových aktivít. Preto sa nebránia ani menej bežným športovým aktivitám. Ak im niekto ponúkne paragliding alebo pobyt vo veternom tuneli, väčšinou sa do toho vrhnú s chuťou a po hlave.

Ryby (21.2 – 20.3.)

Skôr než pohyb vyhľadávajú Ryby aktivitu typu wellness. Príliš im nevyhovuje veľká fyzická námaha, ale masáže alebo rôzne relaxačné techniky si radi doprajú.

Výklad kariet
Čo je typické pre vaše znamenie horoskopu? Nechajte si vyložiť karty a spoznajte lepšie sama seba, váš život potom bude ľahší.

veštice online