Hodina narodenia predurčuje povahu človeka 2

Hodina narodenia

V minulom diely sme si predstavili pravdepodobné povahové črty tých, ktorí sa narodili v úseku od polnoci až po dopoludňajší čas. Tentoraz sa zameriame na tých, ktorí uvideli svetlo sveta v rozmedzí od pravého poludnia až do polnoci.

Povahové vlastnosti podľa hodiny narodenia

12:00 až 12:59

V spoločnosti týchto ľudí je nám dobre, pretože je pre nich typické porozumenie druhým a schopnosť empatie. Naše starosti ich naozaj zaujímajú a snažia sa byť nápomocní, ak nás niečo trápi. A to je vzácna vlastnosť, ktorú si mnohí cenia.

13:00 až 13:59

Nepatria medzi prirodzene vodcovské typy, je tomu skôr naopak. Nerobí im problém svedomito plniť úlohy a pokyny ostatných. Ak by oni sami mali viesť kolektív, necítili by sa vo svojej koži.

14:00 až 14:59

Oproti predchádzajúcim ľuďom sú tieto osoby veľmi sebavedomé. Majú sklon to s prácou preháňať, preto sú často zároveň vyčerpaní a celkovo v strese.

15:00 až 15:59

Medzi treťou a štvrtou hodinou popoludní sa rodia ľudia, ktorí milujú adrenalín a riskovanie. Sú odvážni a často nemyslia na následky svojich činov. Medzi ich ďalšie rysy patrí neschopnosť ovládať svoje emócie.

16:00 až 16:59

Sú to ľudia, s ktorými sa nemusíte báť vypraviť do pralesa či na pustý ostrov. Sú totiž vynaliezaví, majú zdravý nadhľad a dokážu si poradiť s každou situáciou.

17:00 až 17:59

Potrebujú neustále uisťovať o svojej dokonalosti a dôležitosti. Je pre nich nesmierne dôležité mať pocit, že sú pre svoje okolie nenahraditeľní.

18:00 až 18:59

Ľudia, ktorým nerobí problémy dosiahnuť svoje ciele. V spoločnosti bývajú veľmi úspešní, sú inteligentní a vedia toho patrične využiť. Radi pôsobia neomylným a dokonalým dojmom.

19:00 až 19:59

Hoci títo ľudia sú väčšinou šikovní a schopní, sami si často zablokujú cestu k úspechu, pretože si neveria. Práve podceňovanie a príliš nízke sebavedomie je pre nich charakteristické a obmedzuje ich v ich životnej ceste.

20:00 až 20:59

Sú to osoby milujúce spoločnosť, k spokojnosti potrebujú blízkosť iných ľudí. Sú obľúbení, pretože je pre nich typická ochota, ústretovosť a schopnosť empatie. Pre svojich najbližších by urobili čokoľvek. Osamelosti nesú veľmi ťažko.

21:00 až 21:59

Ľudia narodení v túto večernú hodinu sú napospol starostliví, svedomití a je pre nich typická schopnosť dobre vnímať detaily. V práci sú za svoju všímavosť a zmysel pre presnosť oceňovaní. Ostatní sa na nich môžu spoľahnúť, sú to ľudia, ktorí nezradia.

22:00 až 22:59

Pochabí ľudia, ktorí sa do všetkého rúti doslova po hlave. Často preto spôsobia nejaké nepríjemnosti, čo im dôjde až neskôr. Nemajú trpezlivosť a nie sú ani príliš starostliví, preto vedia svoje okolie neraz poriadne vytočiť.

23:00 až 23:59

Pred polnocou sa rodia umelci a inak tvorivo nadaní jedinci. Často sú si svojho nadania vedomí, ale majú tiež prirodzenú schopnosť sebareflexie a oprávnenú kritiku dokážu prijať s pokojom.

Zaujíma vás, ako ste na tom vy?
Zaujíma vás, ako dátum a hodina narodenia ovplyvnila váš vlastný život? Pre odborný výklad môžete osloviť vešticu či kartárku, ktorá vám spracuje výklad kariet.

veštice online