Deti podľa horoskopu. Máte doma jedoša, alebo akčného parťáka?

Deti podľa horoskopu

Baran (21.3. – 20. 4.)

Vychovávať malého Barana stojí rodičov veľa úsilia a energie. Je to malý neposeda, ktorého všetko zaujíma a všetko túžia preskúmať. Na druhú stranu má svoju hlavu, a keď si niečo zaumieni, nie je jednoduché ho zlomiť a presvedčiť o opaku.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Tieto deti potrebujú pevný poriadok a dôslednosť, v opačnom prípade sa z nich ľahko stanú nezvládnuteľní tvrdohlavci. Ak im ale prejavujete dostatočnú lásku a kladiete dôraz na dodržiavanie pravidiel, máte vyhrané a odmenou budú spokojné šikovné deti.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Blíženci potrebujú spoločnosť. A nie inak je tomu aj v prípade týchto detí, najspokojnejší sú totiž na detskom ihrisku alebo kdekoľvek inde v kolektíve. Samota ich nudí, potrebujú okolo seba iné deti. V opačnom prípade budú nespokojní a protivní.

Rak (22.6 – 22.7.)

Deti zo znamenia Raka sú citlivé a plaché duše. Dlho sa držia na prechádzkach za ruku, hanbia sa pred ostatnými a boja sa bežných vecí – kikiríkania kohúta, hlučnej motorky alebo napríklad vysávača. Buďte trpezliví, vysvetľujte im ich strachy. Pri tomto citlivom prístupe z nich vyrastú vyrovnaní ľudia so zdravým sebavedomím.

Lev (23.7 – 22.8.)

Mať doma malého Leva vyžaduje dostatok pevnej vôle. Od narodenia je totiž silne dominantný, rád na seba upozorňuje a strháva pozornosť. Niet teda divu, že z uplakaného bábätka často rastie malý nezbedník, ktorý je postrachom detského ihriska.

Panna (23.8 – 22.9.)

Rodičia týchto detí sa obvykle príliš nezapotia. Ako bábätko Panna dobre spí, vzápätí sa naučí samostatnosti. Ale pozor, Panny potrebujú stabilné rodinné zázemie a zavedený poriadok ako soľ, v opačnom prípade sa cítia zmätené a sú stratené.

Váhy (23.9 – 23.10.)

Ratolesti v znamení Váh milujú ostatné deti a činorodosť, neustále potrebujú nové vnemy. Keď sa im ale niečo nechce robiť, vedia sa z toho vykrútiť. Pri výchove sa preto oplatí dôslednosť, nenechajte sa nimi “ukecať” a neustupujte.

Škorpión (24. 10. – 22. 11.)

Škorpióni obvykle chvíľu neposedia a mnohokrát sa správajú ako by im snáď chýbal pud sebazáchovy. Nad malým Škorpiónom tak musíte stále držať dozor, úrazy sú pomerne bežné. Príliš tvrdým prístupom ale nič nedosiahnete, tieto deti sú vo vnútri veľmi citlivé a ľahko zraniteľné.

Strelec (23.11 – 22.12.)

Ak je nejaké malé dieťa takzvaný “smejko”, potom vedzte, že sa veľmi často jedná práve o Strelca. Všetko mu príde smiešne, prebúdza sa s úsmevom a s úsmevom chodí i spinkať. V kolektíve bývajú tieto deti pre svoju radostnú povahu obľúbené.

Kozorožec (22.12 – 20.1.)

S Kozorožcami obvykle príliš práce nebýva. Čoskoro sa odplienkujú, naučia sa jesť príborom, sami sa obliecť a vyzliecť. Rodičia mávajú tendenciu brať tieto pokroky ako samozrejmosť. To je ale škoda, aj malý Kozorožec potrebuje motiváciu, nezabudnite ho občas pochváliť.

Vodnár (21.1 – 20.2.)

Mamičky malých Vodnárov majú často obavu, či je ich dieťa “normálne”. Často sa totiž správa inak ako ostatné deti, čo je zrejmé obzvlášť v detskom kolektíve. Máva bláznivé nápady, spoločnosť príliš nevyhľadáva, žije si podľa svojho. Nenúťte dieťa za každú cenu splynúť s davom a bude šťastné.

Ryby (21.2 – 20.3.)

Malé Ryby vyhľadávajú skôr spoločnosť ešte menších detí než svojich rovesníkov. Majú totiž prirodzené sklony sa o niekoho starať, dievčatká v tomto znamení úplne zbožňujú bábiky, chlapci bývajú zas ochrancovia menej priebojných detí.

Osobný horoskop
Máte doma malého nezbedník a neviete, ako na neho? Nechajte mu vytvoriť podrobný horoskop priamo od kartárky alebo veštice.

veštice online