Ste domáca gazdinka alebo vás nejaký neporiadok nerozhádže?

Upratovanie podľa horoskopu

Hviezdne znamenie ovplyvňuje mnohé aspekty v živote každého z nás. Podieľa sa na našej povahe, vlastnostiach, temperamente, vzťahoch i kariére. A okrem toho všetkého môžeme z horoskopu vyčítať dokonca aj to, kto je na upratovanie perfekcionista a komu neumyté riady žily netrhajú.

Baran (21.3. – 20. 4.)
Barani neupratujú pravidelne a po troškách. Väčšinou sa u nich strieda fáza, kedy sa neporiadok v domove hromadí, ktorú nasleduje upratovacie šialenstvo, kedy dokážu v priebehu pár hodín svoju domácnosť vycibriť do najvyššieho lesku.

Býk (21. 4. – 20. 5.)
Ľudia v znamení Býka nevydržia upratovať pravidelne a dôsledne. Síce sú spokojní, ak je ich domácnosť čistá a voňavá, na druhú stranu zastávajú skôr rýchle a zároveň povrchné upratovanie.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)
Pre Blížencov neplatí jediné pravidlo. Delia sa totiž na dva tábory: zapálené “upratovačky” a milovníkov poriadku, na druhej strane sú tí, ktorí tieto záležitosti skrátka neriešia a neumyté riady alebo prach na poličkách im vôbec nevadí.

Rak (22.6 – 22.7.)
Raci bývajú v starostlivosti o domácnosť úzkostliví, zároveň ich však činnosť typu žehlenie a umývanie riadu nebaví. Niet teda divu, že v ich domove väčšinou nájdeme celý rad pomocníkov od umývačky riadu a sušičky bielizne až po robotického vysávača.

Lev (23.7 – 22.8.)
Ľudia narodení v znamení Leva bývajú pomerne akčný a majú mnoho záľub. V domove sa preto príliš nezdržujú, takže nemajú vlastne ani čas neporiadok urobiť. Starostlivosti o domácnosť sa venujú skôr povrchne.

Panna (23.8 – 22.9.)
Panna je typická perfekcionistka, ktorá dbá na každý detail. Túto vlastnosť prenáša aj na vzťah k domácnosti. Neporiadok ju dokáže rozhodiť a často si vytvára upratovacie plány, ktoré zahŕňajú aj dôkladné upratovanie.

Váhy (23.9 – 23.10.)
Pre Váhy je charakteristický zdravý vzťah k starostlivosti o domácnosť. Upratovacím domácim činnostiam sa venujú pravidelne, ale rozhodne im nezaberajú väčšinu voľného času.

Škorpión (24. 10. – 22. 11.)
Toto hviezdne znamenia by neznieslo, keď by u nich doma návšteva našla hoci vetvičku prachu. Majú radi precízne poupratovanú domácnosť, ktorú môžu ostatní obdivovať. Nevadí im venovať upratovaniu viac energie.

Strelec (23.11 – 22.12.)
Strelci k upratovaniu a starostlivosti o domácnosť pristupujú racionálne. Upratujú priebežne, takže u nich nedochádza k nahromadeniu väčšieho neporiadku. Ich domov je stále v prevádzkyschopnom stave.

Kozorožec (22.12 – 20.1.)
Ľudia narodení v znamení Kozorožca sú účelní. Snažia si starostlivosť o domácnosť uľahčiť, preto u nich spravidla nenájdete poličky zaplnené keramickými zbytočnosťami a podobne. Ich domov je väčšinou čistý a usporiadaný.

Vodnár (21.1 – 20.2.)
O Vodnároch je známe, že milujú čaro prítomnosti, život si skrátka užívajú. A nejaké leštenie zrkadiel alebo vymývanie vnútra skríň nemá v tomto prístupe miesto. Sú pre nich v živote oveľa dôležitejšie veci než uprataný domov.

Ryby (21.2 – 20.3.)
Empatické a citlivé Ryby sa vo svojom domove potrebujú cítiť dobre. Preto dbajú na patričné upratovanie, zároveň milujú, keď si môžu svoje bývanie zútulniť. Jednoducho sa chcú doma cítiť ako ryba vo vode …

Túžite spoznať bližšie svoje znamenie horoskopu?
Nechajte si urobiť odborný výklad svojho hviezdneho znamenia. Zistíte o sebe skutočnosti, ktoré ste možno doteraz netušili.

veštice online