Ideálny domov podľa hviezdneho znamenia

Štýl bývania podľa horoskopu

Baran (21.3. – 20. 4.)

Väčšina Baranov sa bude cítiť najlepšie v priestrannom byte. Svojmu domovu zvyčajne potrebujú vtisnúť svojský ráz, ktorý odráža ich energetickej vnútro. Mnohokrát sa nebránia ani mierne extravagantným kúskom, ktoré interiér oživia a dodajú mu originálneho ducha.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Býkov zaujíma domov predovšetkým po praktickej stránke. Pred zaobstaraním bývania starostlivo zvažujú, či bude dané miesto dobre dostupné do zamestnania, či je blízko škôlka a dostatok zelene. V samotnom interiéri kladú dôraz na vysoko funkčné prvky s dlhou životnosťou.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Ak vstúpite do domova Blíženca, dýchne na vás pohoda. Hoci v ňom bude možno trochu neporiadok, bude na vás pôsobiť nanajvýš útulným dojmom. Chýbať nesmú veselé prvky, napríklad optimistické žlté steny a spoločenská miestnosť pre trávenie času s priateľmi.

Rak (22.6 – 22.7.)

O Rakoch je známe, že sa jedná o citlivé duše. Taktiež ich domov (a je jedno, či ide o domček alebo byt) vyžaruje určitú nehu a jemnosť. Napospol v ňom chýba extravagantné umelecké diela, príliš kontrastné a sýte farby, prípadne ďalšie výrazné až šokujúce prvky.

Lev (23.7 – 22.8.)

Ak žije Lev sám, spravidla sa vyžíva v budovaní originálneho bývania, pričom mu nevadí strhávať pozornosť nevšednými detaily. V spolužití s partnerom sa len horko ťažko prispôsobuje kompromisom, vždy sa snaží o to, aby práve jeho štýl bol v domove tým dominantným.

Panna (23.8 – 22.9.)

Panny sa spravidla dokážu prispôsobiť bývaniu v byte i rodinnom dome. Pre ich domov je zvyčajne typické, že je v ňom stále upratané a každá vec má svoje miesto. Poriadok pritom udržujú bez ohľadu na fakt, či zrovna čakajú návštevu alebo nie. Zmysel pre perfekcionizmus skrátka toto hviezdne znamenie nezaprie.

Váhy (23.9 – 23.10.)

Ak by si Váhy mohli vybrať svoje vysnívané bývanie, pravdepodobne by to bola útulná drevenica s kachľovou pecou posadená do malebnej krajiny. Práve rustikálny štýl väčšina jedincov toho hviezdneho znamenia miluje, nesmie chýbať dostatok drevených detailov a najrôznejších dekorácií.

Škorpión (24. 10. – 22. 11.)

Domov Škorpióna väčšinou vyžaruje nutnú dávku istej svojbytnosti a originálnych kompozícií. A pretože sa jedná o osoby spoločenské, milujúce spoločnosť a zábavu, pravdepodobne bude ich adresou skôr mesto ako malá zastrčená dedinka.

Strelec (23.11 – 22.12.)

Aj ľudia tohto znamenia uprednostňujú ruch veľkomesta a milujú návštevy, hoci je im viacmenej jedno, či žijú v panelákovom byte alebo vo veľkom dome. Zvyčajne si potrpia na to, aby ich bývanie urobilo na návštevu patričný dojem.

Kozorožec (22.12 – 20.1.)

Kozorožec si na najrôznejšie drobné detaily väčšinou nepotrpí. Nepatrí k tým, čo majú poličky plné porcelánových sošiek či sviečok, múry plné obrazov a pohovku pretekajúcu vankúšikmi. Ich domov je skôr strohý, mnohokrát zariadený až v minimalistickom duchu.

Vodnár (21.1 – 20.2.)

Ľudia narodení v tomto hviezdnom znamení väčšinou nemajú jasnú predstavu o tom, ako by mal ich domov vyzerať. Neraz sa ľahko prispôsobia preferenciám svojho partnera. Nech už bývajú kdekoľvek, väčšinou však ich domov zdobí nejaké umelecké dielko.

Ryby (21.2 – 20.3.)

Jedinci z tohto znamenia v budovaní svojmu domova doslova “plávajú ako ryby vo vode”. Sú neprekonateľní vo vytvorení útulného bývania, nebránia sa kreatívnym prvkom a pôvabným detailom, ktoré očarí nejedného hosťa. Domov je pre nich veľmi dôležitý a potrebujú sa v ňom cítiť skutočne dobre.

Odborný výklad vášho hviezdneho znamenia
Podľa horoskopu je možné odhaliť oveľa viac, než len preferenciu bývania. Nechajte si urobiť odborný výklad vášho hviezdneho znamenia, možno sa dozviete veľa zaujímavých vecí, ktoré ste doteraz netušili.

veštice online