Svadobný deň podľa horoskopu

Svadba podľa horoskopu

Svadba patrí k najvýznamnejším a najkrajším okamihom v živote. Preto sa tiež oplatí venovať predsvadobným prípravám patričnú pozornosť.

Nápovedu na to, ako by mal práve váš svadobný deň vyzerať, môžete nájsť aj v horoskope. Samozrejme však nezáleží len a jedine na vašom hviezdnom znamení, ale aj na tom, v akom znamení sa narodila vaša láska. Nezabudnite preto na určitý kompromis a prežite nezabudnuteľný svadobný deň.

Baran (21.3. – 20. 4.)

Tvrdohlavosť Baranov sa odráža aj v plánovaní svadby. Jej charakter musí byť skrátka taký, aký chcú oni. Práve neochota ku kompromisom je pre nich typická. Dobrou správou však je, že manželstvo s Baranom býva stabilné a spokojné.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Partnerstvo s Býkom býva pokojné, vyrovnané a stabilné. A aký svadobný deň im najviac vyhovuje? Pravdepodobne najviac ich potešíte, ak budete súhlasiť s tradičnou slovenskou svadbou, kde nebude núdza o rozbíjanie taniera a zametanie črepov, knedličkovú polievku a ďalšie zvyky.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Hoci sa Blíženci často nechcú viazať a nevydržia v dlhoročnom zväzku, tiež na nich občas dôjde a privolia k sobášu s milovanou polovičkou. Na svojej svadbe sa chcú predovšetkým baviť a užiť si večernú zábavu. Nezabudnite preto na zásobu svadobných hier, nudu Blíženci neznášajú.

Rak (22.6 – 22.7.)

Ľudia v znamení Raka po svadbe zvyčajne túžia a jej štýl pre nich nie je až tak dôležitý. Vychutnať si dokážu lesnú svadbu uprostred prírody rovnako ako tradičnú ľudovú svadbu s cimbálovkou.

Lev (23.7 – 22.8.)

Beriete si Leva? Pripravte sa na to, že prípravy na svadbu bude v jeho réžii. A rozhodne nepôjde o žiadnu skromnú svadbu v dvoch. Svadobný deň si bude chcieť Lev užiť čo najviac, keď nesmie chýbať dostatok kvalitného jedla, pitia a spoločnosť priateľov i rodiny.

Panna (23.8 – 22.9.)

Panny nerobia unáhlené rozhodnutia a na predsvadobné prípravy potrebujú dostatok času. Chcú mať všetko pod kontrolou, túžia mať priestor všetko starostlivo premyslieť a naplánovať až do tých najmenších detailov. Väčšinou by nešli do svadby na kľúč, radšej si totiž všetko zariadia bez pomoci svadobnej koordinátorky.

Váhy (23.9 – 23.10.)

Váhy sú veľmi spoločenské a potrebujú k svojmu životu ľudí ako soľ. Preto dávajú prednosť početnejším svadbám. Cudzie im nie je ani luxusná svadba v štýle glamour, kde nechýba trblietanie, veľkolepá hostina a nadýchané svadobné šaty ako pre princeznú.

Škorpión (24. 10. – 22. 11.)

Ľudia v znamení Škorpióna nepovažujú svadbu za nevyhnutnosť, mnohokrát im je lepšie žiť “na kôpke”. Ak už Škorpióna predsa len presvedčíte na sobáš, budú pravdepodobne všetky predsvadobné prípravy hlavne na vás.

Strelec (23.11 – 22.12.)

Strelcom nerobí problém sa zamilovať a udržať si dlhodobý vzťah. Preto sa tiež napospol sobášu nebránia. U tohto znamenia platí, že nemajú žiadny vyhranený svadobný štýl a sú otvorení nápadom milovaného partnera.

Kozorožec (22.12 – 20.1.)

Ak sa rozhodne Kozorožec vstúpiť do manželstva, spravidla túži, aby so svojou drahou polovičkou zostal do konca života. Pre toto znamenie sa skvele hodí nielen klasická slovenská svadba, ale aj svadba v rustikálnom či lesnom štýle.

Vodnár (21.1 – 20.2.)

Vodnári sa radi vrhajú do všetkého po hlave, žijú skrátka prítomnosťou, ktorú si dokážu patrične vychutnať. Viazať sa sobášom im je často cudzie, v opačnom prípade je pre nich typická svadba bez dlhých príprav a plánovania.

Ryby (21.2 – 20.3.)

Citlivé a empatické Ryby túžia po krásnej svadbe, ktorá sa im nezmazateľne vryje do pamäti aj hlboko do srdca. Najviac im pristane svadba klasická alebo v prírodnom štýle, ktorá sa bude konať na nejakom čarovnom mieste pod holým nebom.

Aká svadba sa hodí práve k vám?
Túžite po svadbe, ale stále váhate, či je váš milovaný skutočne tým pravým? Prestaňte sa tým trápiť a požiadajte o radu vešticu alebo si nechajte poslať SMS veštbu.

veštice online