Horoskop prezradí, ako ste na tom s láskou a vzťahmi

Vzťahy podľa horoskopu

Baran (21.3. – 20. 4.)

Pre Baranov je typické, že sú väčšinou dominantní a tvrdohlaví. A prejavuje sa to aj vo vzťahoch. Pretože často musí byť po nich a veľmi sa im nedarí robiť kompromisy, majú problém vydržať dlhšie v jednom vzťahu. Na druhú stranu, ak ich niekto dokáže prijať aj s ich nešvármi, budú v partnerstve šťastní.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Býkom často trvá sa zamilovať. Ak sa tak ale už stane, ich city sú silné a stabilné. Rozhodne nepatríia k prelietavým jedincom a nevyhľadávajú vzťah na jednu noc. Naopak, ich partnerstvá bývajú napospol dlhodobé.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Nestáli Blíženci sú veľmi kontaktní a spoločenskí, potrebujú mať okolo seba veľa priateľov. Bohužiaľ s tým ale súvisí aj ich citová nestálosť, za život väčšinou vystriedajú celý rad partnerov, majú problém s niekým vydržať dlhšie. Stereotyp ich ubíja, vzrušenie a zábava posilňuje.

Rak (22.6 – 22.7.)

Raci sú citliví a empatickí, povrchné vzťahy sú pre nich veľkou neznámou. V partnerstve dokážu byť obetaví, nápomocní a nikdy nezabudnú svoju drahú polovičku vypočuť. Na láske im záleží a snažia sa o ňu patrične starať.

Lev (23.7 – 22.8.)

Lev je dominantné znamenie a ľudia, ktorí sa v ňom narodili, často pôsobia sebavedome, dominantne a samostatne. Napriek tomu sa bez lásky nezaobídu a ku svojmu životu ju potrebujú. Potrebujú však, aby im dával partner často najavo, že si ich váži.

Panna (23.8 – 22.9.)

Praktické až perfekcionistické Panny majú zmysel pre poriadok a organizovanosť. Miesto krátkych a povrchným vzťahom dávajú prednosť dlhodobejšiemu partnerstvu. Potrebujú totiž istotu, pevnú pôdu pod nohami a stabilné zázemie.

Váhy (23.9 – 23.10.)

Ľudia v znamení Váh sú spoločenskí, samota im je cudzia. To sa odráža aj vo vzťahoch a láske. Nevedia byť totiž sami. Ak sa im vzťah nevydarí, rýchlo si nájdu nového partnera, stále k sebe totiž niekoho potrebujú.

Škorpión (24. 10. – 22. 11.)

Kým Váhy potrebujú spoločnosť, Škorpióni sú svojím založením skôr samotárski. Majú problém nadviazať vzťah, pretože v partnerstve sa veľakrát cíti zviazaní a obmedzovaní. Niet preto divu, že žijú často single.

Strelec (23.11 – 22.12.)

Čo sa týka vzťahov a lásky, Strelci sú v zlatom strede. Majú radi priateľov, nemajú problémy nadviazať vzťah a zamilovať sa. Dokážu sa však cítiť dobre aj vtedy, keď sú práve sami a bez partnera.

Kozorožec (22.12 – 20.1.)

Ľudia v znamení Kozorožca dávajú prednosť hlbokým citom. Na okolie môžu pôsobiť nesmelo a niekedy až odťažito. Keď sa však zamilujú, tak im nerobí problém dávať najavo svoju lásku. Vyhovuje im stabilný a dlhodobý vzťah.

Vodnár (21.1 – 20.2.)

S Vodnármi je trochu problém, pretože sú celkovo nestáli, pomerne netrpezlivý a dlho nevydržia na jednom mieste. To sa odráža aj vo vzťahoch, do ktorých sa vrhajú po hlave, ale rovnako rýchlo a nečakane dokážu svoju aktuálnu lásku tiež opustiť.

Ryby (21.2 – 20.3.)

Ryby sú empatické a citovo založené. Pre šťastný život potrebujú nielen priateľov, ale aj blízku dušu, s ktorou môžu zdieľať dobré i zlé. Práve na partnerstvo, lásku a rodinu kladú vôbec najväčší dôraz.

Nielen horoskop toho môže veľa prezradiť.
Ďalšie cenné informácie vrátane budúcich udalostí sa ukrývajú v kartách a osud dokáže odhaliť aj veštica.

veštice online