Horoskop – Deti vodných znamení

Deti vodných znamení

Každý sa rodí s určitou genetickou výbavou, ktorá je nemenná. Neskôr ho však ovplyvňuje tiež výchova rodičov aj samotné prostredie, v ktorom vyrastá. A charakter a vlastnosti človeka v neposlednom rade ovplyvňuje aj postavenie hviezd v čase narodenia.

Aké sú deti vodných znamenie? Čím vynikajú a čo je naopak ich slabšou stránkou? Prečítajte si, čo dali hviezdy do vienka deťom zo znamení Raka, Škorpióna a Rýb. Všeobecne platí, že tieto deti nie príliš prejavujú svoje city a emócie, ale rozhodne im nechýba empatia a schopnosť súcitiť s ostatnými.

Deti v znamení Raka

Malý Ráčik sa rodí s citlivou a jemnou dušou. Preto je potrebné sa o neho starať s láskou a dostatkom pochopenia. Veľakrát je ťažké nahliadnuť do jeho vnútra a pochopiť, čo sa mu deje v hlave. Je to o to zložitejšie, že často strieda nálady a ak ho niečo trápi, nebýva práve otvorený. Rodičia sa mu však väčšinou naučia rozumieť aj bez slov a aktuálne rozpoloženie ľahko spoznajú aj bez slov.

Deti v znamení Raka veľmi dobre vnímajú svoje okolie a správanie blízkych. A keďže kritiku prijímajú veľmi ťažko, je ľahké im ublížiť aj zle zvoleným slovom. Raci potrebujú prejavovať dostatok lásky, potrebujú vedieť, kde je ich domov a že majú vždy blízko niekoho blízkeho, u koho sa môžu schúliť do náručia a vyplakať.

V kolektíve sa tieto deti zvyčajne necítia úplne najlepšie. Častejšie si vyberú iba jedného alebo dvoch kamarátov, ktorým dávajú prednosť pred väčšou skupinkou. A nezriedka si hrajú najradšej osamote. V čase dospievania a v dospelosti sú však medzi ľuďmi zvyčajne obľúbení, pretože majú úžasnú schopnosť načúvať druhým.

Deti v znamení Škorpióna

Škorpión je síce pomerne tichý a nenápadný, vnútri sa však ukrýva nezlomná duše, pevná vôľa a sila. Veľakrát bývajú tieto deti zbytočne podceňované, pretože pôsobia neisto a trochu stratene. V skutočnosti ale majú prirodzený talent a veľký potenciál. Rodičia by nemali Škorpióna nikdy zhadzovať a prejavovať mu nedôveru, potom sa jeho schopnosti nebudú môcť naplno prejaviť, čo by bola veľká škoda.

Nejeden malý Škorpión je zdatný manipulátor, ktorý má svojich najbližších obtočených okolo prsta. Pri výchove je vhodné mať pevný režim a toho sa držať, určite sa neoplatí ustupovať a nechať sa takzvane “ukecať”. Práve prísny režim je naopak to, čo týmto deťom najviac prospeje.

Ak sú Škorpióni podporovaní, väčšinou z nich vyrastú úspešní a zdravo sebavedomí ľudia, ktorí dokážu vytrvalo ísť za svojím cieľom. Nezľaknú sa žiadnych výziev ani prekážok, ktoré im život prinesie. Naopak, radi súťažia a ku kariérnemu postupu potrebujú konkurenciu, je to ich hnací motor.

Deti v znamení Rýb

Malým Rybám bola daná do vienka poriadna dávka empatie. Ide o deti s nanajvýš citlivou dušičkou, ktorá je veľmi vnímavá. Už veľmi skoro dokážu chápať a rozumieť potrebám a pocitom ostatných ľudí. Niet divu, že sa v už pomerne útlom veku stávajú obľúbenou vŕbou, ktorej sa môžu ostatní vypovedať zo svojich trápení a bolestí.

Rybky majú vysoko rozvinutú fantáziu, nezriedka si v detstve zaobstarali i svojho imaginárneho kamaráta. Mávajú živé a farbisté sny. Veľakrát vykladajú záživné príbehy alebo si vymýšľajú vlastné rozprávkové postavy. Nechýba im ani umelecké cítenie, návštevu galérie, lapidária alebo múzeá zvyčajne nepovažujú za nutné zlo, ale vystavené diela si dokážu skutočne vychutnať.
Viac ako iné znamenia potrebujú práve Ryby pokojné a láskyplné zázemie a rodinnú pohodu. Vôbec im nerobí dobre krik a na dlhú dobu ich často dokáže rozhodiť aj samotné zvyšovanie hlasu. Podobne ťažko znášajú aj krivdu a neoprávnenú kritiku.

Potrebujete poradiť?
Neviete si rady s niektorou povahovú vlastnosťou svojho dieťaťa? Máte pocit, že mu niekedy nerozumiete? Nechajte si vyložiť jeho osobný horoskop, možno práve tam nájdete ten správny kľúč k riešeniu.

veštice online