Veľký ročný horoskop. Aký bude rok 2021?

Horoskop na rok 2021

Čo nás čaká v roku 2021? Môžeme sa bez obáv tešiť na nové zajtrajšky alebo máme byť radšej obozretní? A čo prinesú nasledujúce mesiace jednotlivým znameniam zverokruhu? Ako sa nám bude dariť vo vzťahoch, v práci a v osobnom živote? Článok ukrýva odpovede na tieto otázky, jedná sa totiž o podrobný ročný horoskop pre všetky znamenia.

Zistite, čo Vás čaká v roku 2021!
Zavolajte do našej veštiarne a nechajte si vypracovať Váš osobný horoskop na rok 2021.

Zavolajte na telefón 0988 700 888 alebo nám pošlite SMS.

Postavenie hviezd v roku 2021

Hneď na úvod môžeme vopred povedať, že rok 2021 sa ponesie v znamení zmien, ktoré ovplyvnia naše životy. Planéta Saturn zostane po celý rok v znamení Vodnára. A zatiaľ čo Vodnár je považovaný za naskrz pozitívne znamenie, ktoré predstavuje pokrok vpred a svetlé zajtrajšky, Saturn je z astrologického pohľadu planétou skôr obávanou, teda bude optimizmus Vodnára trochu brzdiť. Približne v polovici roka sa do znamenia Vodnára presunie takisto planéta Jupiter, ktorá je vnímaná priaznivo. To by mohlo naznačovať, že práve druhá polovica roka 2021 pre nás bude celkovo prívetivejšia.

Ale pozor, po celú dobu bude dochádzať k nepríjemným konfrontáciám s planétou Urán, ktorá stelesňuje nepokoj, nevypočítateľnosť a búrlivosť. Práve ona pomyselne rozbúri doteraz pokojné more a my sa budeme musieť naučiť kľučkovať medzi vlnami, pričom niektoré vlna sa cez nás čas od času bohužiaľ preleje.

Ročný horoskop pre jednotlivé znamenia zverokruhu

Ktoré znamenia sa môže na nový rok najviac tešiť? Nie je prekvapujúce, že to budú práve Vodnári, veď toto znamenie bude mať v roku 2021 významnú úlohu. Aj ostatné znamenia prežijú výrazné zmeny, najčastejšie sa budú týkať partnerského života a lásky. Dokonca sa dá už dopredu povedať, že sa mnohé vzťahy poriadne otrasú v základoch. Potom už záleží len na samotných aktéroch, či túto ťažkú skúšku ustoj a vybudujú ešte pevnejší zväzok alebo či krízu nezvládnu a ocitnú sa na rázcestí, na ktorom každý z nich odbočí na opačnú stranu.

Horoskop na rok 2021

veštice online