Vodnár – horoskop na rok 2020

20.1. - 18.2.

Vodnár – horoskop na rok 2020

Budete sa predierať dopredu krok za krokom. Nie je to cesta jednoduchá, ale v konečnom dôsledku vás privedie k úspechu. Občas sa dostanete do sporov, ktoré nemuseli byť, ale aspoň sa situácia raz a navždy vyjasní. Rešpektujte obavy svojich blízkych. Sú na vašej strane, aj keď vám to občas nevedia dať najavo tak, ako by ste si to predstavovali. V láske vám trochu sebeckosti nezaškodí. Nakoniec, ak sa budete cítiť dobre vy, prenesiete to aj na ľudí, ktorí sú vo vašej blízkosti.

JAR: Nebudete mať nič zaručené, mali by ste zmobilizovať všetky svoje sily. Teraz sa rozhoduje, kto uspeje a kto zaostane. Zachovajte si chladnú hlavu aj v situáciách, ktoré budú vypäté. Bude to vaša veľká zbraň. Problémy z práce si neprenášajte domov, mohli by ste s nimi pritiahnuť zbytočne dusnú atmosféru.

LETO: V teplejších dňoch pookreje vaša duša a situácia sa upokojí. Budete mať silné argumenty, ktoré podporia to, čo robíte. Teraz treba ísť cieľavedome za všetkým, na čom vám záleží. Voľte však mierne metódy a diplomatický slovník. V lete pozor pri športe, riziko zranenia je veľké. V láske sa prejaví lenivé leto.

JESEŇ: Môže vás zastihnúť útlm. V hlave budete mať letné leňošenie dlhšie, než by tam malo byť. Nerobte z toho tragédiu, ale využite to na to, aby ste opäť nabrali sily. Pustite sa do vecí, ktoré si vyžadujú viac peňazí z rodinného rozpočtu. Väčšia investícia si však vyžaduje aj veľkú pozornosť a rýchle rozhodnutia.

ZIMA: Vaša celoročná práca dostane jasné kontúry a konečne bude vidieť celok, nielen detaily. V tomto momente môžete niečo upraviť, ale nič podstatné sa už nedá zmeniť. Ako ste pracovali, taký bude výsledok. Ak v láske zostane niečo nevysvetlené alebo otázne, riešte to práve teraz. Do konca roka to stihnete.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: odhodlanie, úsilie, víťazstvo, prekážky, zbrklosť, arogancia

PRIAZNIVÉ MESIACE: január, marec, júl, august, november, december

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 2, 4, 17, 19, 22, 28

Nechajte si vypracovať Váš osobný horoskop na rok 2020
Zavolajte do online veštiarne na telefón 0988 700 888.

veštice online